To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Spotkanie integracyjne w Krakowie

Lusi - 2011-10-19, 20:42

To UM czy Tęcza? Podajcie proszę precyzyjnie nazwy ulic i jakieś punkty charakterystyczne. Jak powiedziałam hotelowiec to facet się spytał Hotel Tychy? Takich niuansów nie znam, więc żeby nie było nieścisłości, to proszę o nazwę ulicy i jakiś punkt charakterystyczny :tak:
Alicja - 2011-10-19, 20:53

W Tychach tak się właśnie nazywają przystanki.
A kierowca skąd jest? z Krakowa?
Tęcza- to jeden przystanek za UM na ul.Niepodległości, nie ma tam nic szczególnego :nie:
A Hotelowiec to Hotelowiec :lol: duze skrzyżowanie, przystanek koło sądu.

natan - 2011-10-19, 21:16

Dla mnie wsio równo i tu i tu mam daleko,może być Tęcza .
Gdybym jednak nie dotarła to znaczy,że Natek nie był w stanie jechać .

Margola - 2011-10-19, 22:21

Podaję mój numer służbowy: 723 701 000 - w razie czego, służę pomocą.
Alicja - 2011-10-21, 01:39

Byłam, Dziunia też :tak:


... kto do cholery wpadł na pomysł i rozdał dzieciakom gwizdki? :]
aaa.... moja łepa ;-)

:* za fajne popołudnie
do zoobaczyska niebawem, moi (Jadzy) mili :cool2:

ewelkaa - 2011-10-21, 11:13

Super było :-D nie wiem kiedy jakieś fotki wstawię, bo to nasze spotkanie integracyjne się przedłuży do niedzieli :lol:
Póki co integrujemy się z Dziunią ;-)

Pozdrawiamy i dziękujemy za wczoraj :papa: :papa:

bogusia.balon - 2011-10-21, 19:50

Dziękuję za to spotkanie ,było bardzo fajnie , dzieci zadowolone .
Muszę przyznać, że autobus który nas przywiózł oraz odwiózł był luksusowy.
Czekam na zdjęcia. Dziękuję i pozdrawiam. :jupi: :-D :nchichot:

gosiulkat - 2011-10-21, 21:02

Super spotkanie, Jasio byl zadowlony super się bawił. Dziękuję wam dziewczyny za to, że się Alusią zajmowałyście, żebym ja mogła się Jasiem zająć, kochane jesteście.
Margola dzięki za wiesz co :*
To my przed wyjazdem


Uploaded with ImageShack.us

A to Jasio korzysta z zabawek


Uploaded with ImageShack.us

aniak - 2011-10-21, 21:04

Widać, że dzieciaki zadowolone i że to baaardzo fajne miejsce :tak:
vagabunda8 - 2011-10-21, 21:05

A czy będą fotki gremialne? Bo ty Alusia i Jasio są cudni, nie wspomnę o mamie, ale można by gdzieś zoczyć i resztę
natan - 2011-10-21, 21:37

Ja również bardzo dziękuję wszystkim za fajowe spotkanie.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i czekam na więcej fotek :papa:

Grażyna O. - 2011-10-21, 21:39

Fajnie Wam :brawo: widzę, że gwizdki były w użyciu :lol:
I z tyłu za filarem widzę Kasika i Jacka :papa:

Tuśka - 2011-10-21, 21:45

A ja się cieszę , że poznałam babeczki ślązaczki. :--) Normalnie się do Tychów wyprowadzam. Tam to ja bym się nie nudziła.
Natan, Beticz, Bogusia, Gosia, Lusi, Megi, Alicja, Magura i cała reszta z którymi piłam kawę, wieelkie dzięki za spotkanko.
Margola, ukłony w twoją stronę za organizację. Z różnych powodów nie często bywam na realnych kawkach zakątkowych, dlatego tymbardziej jestem wdzięczna tobie Małgoś za zorganizowanie mojej tam obecności.
Buziaki dla wszystkich :*

moni30.30 - 2011-10-22, 18:42

My również dziękujemy za to cudowne spotkanie :spoko: Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa,że mogłam poznać tych,których jeszcze w realu nie znałam.Za to moje dzieci były po prostu wniebowzięte!!Mój syn miał okazje poznać ciut starsze dzieci z zD i powiedział,że nawet nie wiedział ,że ludzie z zespołem są tacy fajni :roll:
Ogólnie było bardzo miło ,głośno i sympatycznie ;-)
Pozdrowienia dla wszystkich!!! :*

beticz - 2011-10-22, 19:47

Ja również baaadzo dziękuję MArgoli za zorganizowanie spotkania krakowskiego, firmie UBS za sponsoring, dowóz i odwóz to już wypas, że hej.
Jedna wada dla mnie za krótko, jakoś czas szybciej biegł niż zwykle :roll: , nie udało mi się ze wszystkimi nagadać.
Cieszę się bardzo ze spotkania z zakątkowiczami. W szczególnośći wywołam do tablicy Tuśkę :-) że mogłam Ciebie poznać-jesteś dla mnie człowiekiem o Wielkim Sercu.
Było cudnie, ja chcę więceeeej.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group