To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek prawny - Subkonto - opisywanie fv, ile czeka się na zwrot

anuszkaa - 2016-01-22, 22:52

No tak. Masz rację, Mewo. Właściwie to nasza logopedka nie świadczy prywatnych usług. Ledwo ja uprosiłam, żeby wzięła Alę. I trudno wymagać, żeby robiła to za friko. Ale o refundacji mogę zapomnieć.
joa - 2016-03-03, 09:41

Monika, Aga, Dagmara-co Wasz logopeda wypisuje- fakturę na fundację czy zwykły rachunek na dziecko?Pamiętam, że raz mi za badania w laboratorium dali zwykły rachunek-tylko nie pamiętam czy na mnie, czy na Piotrka, ja opisałam i uznali. Teraz załatwiliśmy prywatnego logopedę i zastanawiamy się, jak ma to wypisać?
anuszkaa - 2016-03-03, 09:47

To jednak prywatny logopeda może wystawić jakiś akceptowalny przez fundację kwit? Jeśli uda Ci się to załatwić, to proszę daj znać.
joa - 2016-03-03, 10:08

nasza ma działalność zgłoszoną
aa-teraz doczytałam posta Mewy-nasza nie jest vatowcem, czyli rachunek musi wystawić- na Fundację??

baronek - 2016-03-03, 12:23

joa napisał/a:
(...)rachunek musi wystawić- na Fundację??


Rachunek - terapeuta, prowadzący własną dzialność - musi wystawić na Fundację. W ZzP dodaję numer Julka. Rachunek opisuję jak fakturę i zwrot otrzymuję. Fundacja nigdy nie robiła mi problemu.

joa - 2016-03-03, 15:18

Parę godzin myślałam nad tym, co znaczy ZzP, ale nagle mnie olśniło. :lol: Dzięki.
biata5 - 2016-03-07, 20:56

Witam,
mam prośbę potrzebuję adres mailowy do obojętnie której z pań które zajmują się refundacją w "zdazyc z pomocą"|
Mam pilną sprawę , proszę o pomoc

joa - 2017-04-27, 07:01

Może mi ktoś odpowie nim będe tam dzwonić, bo potrzebuję szybko-jeśli dostałam od organizatora turnusu (obozu reh.) fakturę do opisania-mam ją wysłać z nadawcą mną czy tym stowarzyszeniem-organizatorem turnusu?bo nie wiem, jak wygląda pierwszy sort-wg tego co na kopercie (na poleconym musi być nadawca) czy wg tego co w środku. 2 tyg. ma fundacja wg daty na fakturze na refundacją organizatorowi i nie chciałabym, by to odłożyli.
Rafał - 2017-04-27, 09:06

Zadzwoń tam najlepiej bo na odpowiedź na email tez możesz trochę poczekać
joa - 2017-04-27, 12:34

Dzwoniłam rano na podany tu numer: https://dzieciom.pl/pytanie/jak-przebiega-refundacja-leczenia-dziecka-zakupu-lekarstw-i-innych-środków ale to sa tylko automatyczne wiadomości na sekretarce. :/ Nic się nie dowiedziałam. wysłałam jako rodzic, hmm. Tu wyżej tylko jest napisane, że mamy opisać i wysłać...
Rafał - 2017-04-27, 12:40

Kontakt

Biuro Zarządu
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

tel. 22 833 88 88
faks 22 833 31 00

renia33 - 2017-04-28, 21:07

Wszelkie faktury od kontrahentów podpisuję i opisuję na odwrocie ja- czyli rodzic. Wpisuję tylko dane dziecka .
Wysyłam poleconym i adres również wpisuję swój :-) .

PS. Joa w dwa tygodnie, to wątpię, czy się wyrobią.

joa - 2017-05-03, 18:19

No właśnie pani organizatorka turnusu (obozu) napisała mi, że nie ma problemu z naszą fundacją-wystawia fakturę, daje termin 3 tyg. do zapłaty, wysyła do rodzica do opisania, a rodzic ma wysłać do Zdążyć z Pomocą...zrobiłam jak kazała...zobaczymy...hmmm
joa - 2017-05-03, 18:21

Tam wyżej napisałam, że 2 tyg. No realnie nim dojdzie to 2 tyg., a na fakturze jest 3 tyg.od daty wystawienia. Ale f-ra musiała dojść do mnie i potem znów do nich...

PS-czy na ten nr do Biura Zarządu (dziękuję!!) dzwonicie w sprawie wątpliwości dot. faktur?

groszek - 2017-05-04, 13:34

biata5 napisał/a:
Witam,
mam prośbę potrzebuję adres mailowy do obojętnie której z pań które zajmują się refundacją w "zdazyc z pomocą"|
Mam pilną sprawę , proszę o pomoc


w sprawie promes na turnus piszemy do Pani Katarzyny Kowalskiej k.kowalczyk@dzieciom.pl
w sprawie planowanych wydatków z subkonta o kwocie wyższej niż 500zl piszemy do Pani Dobrowolskiej
m.dobrowolska@dzieciom.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group