To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek prawny - Subkonto - opisywanie fv, ile czeka się na zwrot

iwona.art - 2009-12-02, 10:42

Dziękuję Aniu za odpowiedz ;-) Nie byłam pewna co do umieszczenia imienia dziecka w danych na fakturze, teraz będę już wiedziała jak poprawnie ma to wyglądać.

Pozdrawiamy

moni - 2009-12-23, 07:34

juz ponad trzy tyg czekam na refundację faktur w fundacji dzieciom - liczyłam na kasę przed świętami a tu figa :(. Nie wiecie co tak długo to trwa? wyslałam do fundacji maila ale zero odp.
djulia - 2009-12-23, 08:27

Telefonicznie powiedzieli mi że teraz trzeba czekać około miesiąca, po zalogowaniu na stronie fundacji jest zakładka poczta tam możesz sprawdzić kiedy wpłynęły faktury
moni - 2009-12-23, 10:30

kiedy wpłynęły to wiem :) szkoda żo tak długo trwa.
nefre - 2009-12-23, 22:48

moni, a podałaś numer konta, na który mają posłać pieniżąki??
bo ja, mądra głowa, czekałam miesiąc, w końcu zadzwoniłam i zapytałam (bo na stronie widniała faktura ;-) ) - i pani mnie poinformowała, że nie mają mojego konta :lol:

beticz - 2009-12-24, 09:05

ja też czekam już miesiąc, konto mają
nefre - 2009-12-24, 17:16

o widzisz, ciekawe.. bo niby do dwóch tygodni przesyłają. Ja po rozmowie tel. z panią z Fundacji posłałam mailem nr konta i za dwa dni miałam na koncie pieniążki.
W sumie, to byłam pewna, ze kotno posyłałam przy zgłoszeniu, okazało się, że nie..

moni - 2009-12-27, 15:49

konto mają bo to kolejny raz juz refunduję. do tej pory było te 2 tyg zawsze a teraz juz misiąc zaraz minie. Buu
asia14 - 2009-12-27, 17:40

Z rozliczneniem rzeczywiście czeka się dłużej. Ja już czekam prawie miesiąc i nie widać śladu. Konto napewno mają a dodatkowo przy rozliczeniu zawsze pisze numer konta. Jakoś to nie pomaga abym rozliczenie otrzymałą szybciej niż przed miesiącem. Jedynie szybciej przesyłane były faktury bezpośrdnio wysyłane na fundacje np. zapłąta za turnus dla ośrodka realizującego zlecenie. My - rodzice mamy czas aby poczekać na rozliczenie :-?
nefre - 2009-12-27, 21:26

Asiu, czyli tak można załatwić, że Ośrodek wystawia fakturę i bezpośrednio z Fudnacją rozlicza się za turnus? dobrze zrozumiałam?
asia14 - 2009-12-27, 21:29

Tak. Jak jadę na turnus to umawiam się, iż wystawiają zaraz po przyjeżdzie fakturę na fundację i w ciągu 10 dni mają przelane pieniążki.
nefre - 2009-12-27, 21:44

super Asiu, dzięki :-)
a gdzie Wy jeździcie na turnus?
My jedziemy do Jadownik, może tam też tak się da zrobić ?
I biorą pod uwagę dofinansowanie z PCPR? czyli wystawiają tylko na brakującą część ?

asia14 - 2009-12-28, 07:53

Nefre my jeździmy z różne miejsca i na turnusy stacjonarne refundowane przez NFZ jak i PCPR a także na turnusy finansowane indywidualnie. Rozliczałam w ten sposób pobyt na oddziale rehabilitacyjym w Zgorzelcu (dofinansowanie NFZ) jak i turnusy w ośrodku w Łebie i w Mrzeżynie.
nefre - 2009-12-28, 22:34

dzięki Asiu :-)
Iwonka2008 - 2010-01-05, 20:02

Mam małe pytanko :?:
Czy każda faktura wypisana na fundację musi przekraczać kwotę 100 zł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group