To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Informacje stowarzyszeniowe

Margola - 2011-12-11, 18:05
Temat postu: Informacje stowarzyszeniowe
Hej, hej! Aby ułatwić Zakątkowiczom kontakt ze Stowarzyszeniem, jego członkowie wpisali w profilu informacje o członkostwie. W ten sposób łatwiej nas namierzycie :-)
Iga - 2011-12-11, 18:49

To jak ja mam szukać? Przeglądać profile?
Powinnam wpisać w wyszukiwarkę "członkowie stowarzyszenia" albo w "użytkownikach" zróbcie jakąś zakładkę gdzie wyskoczy lista członków.
Albo listę członków z linkami do profilu umieścić w odpowiednim temacie w dziale Stowarzyszenie.

romaya - 2011-12-11, 19:03

Iga ma rację - dobrze byłoby zamieścić taką informację o członkach np. na portalu i w wątku stowarzyszenia.
Margola - 2011-12-11, 20:12

Na portalu na pewno będzie - "na dniach", w sekcji "Stowarzyszenie".
emka205 - 2011-12-11, 21:59
Temat postu: Re: Informacje stowarzyszeniowe
Margola napisał/a:
jego członkowie wpisali w profilu informacje o członkostwie. W ten sposób łatwiej nas namierzycie :-)


już gdzieś kiedyś była o tym mowa.
ja myślałam , że my tu wszyscy na zakątku jesteśmy członkami stowarzyszenia, a tak nie jest.
jakie zatem jest kryterium, żeby stać się jego członkiem?

kabatka - 2011-12-11, 22:06

Emka patrz statut Stowarzyszenia - dostępny na protalu :tak: Tam jest wyszczególnione, kto może zostać zwykłym członkiem, a kto np. wspierającym.
Generalnie praca, praca i jeszcze raz praca nad realizacją celów statutowych (czyli m.in. opieka nad narzędziami, za pomoca których realizujemy te cele: forum, portal), działania integracyjne (organizacja zlotów, spotkań) itp.

I owszem była już o tym mowa :arrow: tutaj

Stowarzyszenie ma 15 członków. Stosowna informacja pojawi się na portalu, jak już wspomniała Margola :tak:

emka205 - 2011-12-11, 22:09

dzięki Kabatko za rezime :spoko:

o rany! poczytałam linka, ostatni datek dałam w październiku, aż mi wstyd, w grudniu już nic nie ucuiłam ale w styczniu/lutym obiecuję poprawę.
w końcu bycie członkiem wspomagającym zobowiązuje , bo to to nie byle "posada" :spoko:

kabatka - 2011-12-11, 22:16

Emka, tylko ja nie aktualizowałam darczyńców od ostatniego razu, też się poprawię ;-)
emka205 - 2011-12-11, 22:19

kabatka napisał/a:
Emka, tylko ja nie aktualizowałam darczyńców od ostatniego razu, też się poprawię ;-)

nic nie szkodzi, i tak wiem , że w tej aktualizacji mnie nie będzie. :oops: , chyba że w opcji "zalegają" ;-)

mamagugu - 2011-12-12, 00:47

ROTFL
vagabunda8 - 2011-12-12, 07:24

emka205 napisał/a:
kabatka napisał/a:
Emka, tylko ja nie aktualizowałam darczyńców od ostatniego razu, też się poprawię ;-)

nic nie szkodzi, i tak wiem , że w tej aktualizacji mnie nie będzie. :oops: , chyba że w opcji "zalegają" ;-)


A odsetki lecą :evil2:

emka205 - 2011-12-12, 18:28

vagabunda8 napisał/a:
emka205 napisał/a:
kabatka napisał/a:
Emka, tylko ja nie aktualizowałam darczyńców od ostatniego razu, też się poprawię ;-)

nic nie szkodzi, i tak wiem , że w tej aktualizacji mnie nie będzie. :oops: , chyba że w opcji "zalegają" ;-)


A odsetki lecą :evil2:


no dobra, dobra, w lutym dodam 10 zeta odsetek do zwyczajowej kwoty, może być?

vagabunda8 - 2011-12-12, 18:46

emka, mam nadzieję ze mój post odebrałaś jako żart.
emka205 - 2011-12-12, 18:48

vagabunda8 napisał/a:
emka, mam nadzieję ze mój post odebrałaś jako żart.

jasne że tak, ale z wielką przyjemnością dorzucę tego dziesiątaka. wszak Zakątek to szlachetny cel.

vagabunda8 - 2011-12-12, 19:01

Ha! to może awansuje na menagera Zakątka. :lol: Tak od każdego po dychu więcej :nzastanawianie: ........
Pewnie najlepiej będzie jak od Nowego roku sama się opodatkuję. :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group