To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Informacje stowarzyszeniowe

stokrota - 2013-02-18, 22:41

:brawo:
kacha_wawa - 2013-02-18, 22:50

Ale superancko :-D Wielkie gratulacje :jupi: :jupi: :jupi: Trzymam kciuki, żeby resztę pomysłów udało się zrealizować :spoko:
hoobs - 2013-02-18, 22:59

Super! Wielkie dzięki i gratulacje.
magdowka - 2013-02-19, 08:52

Kurcze wielkie gratulacje - moja Biblioteka dostała mniejszą dotację - zazdroszczę ;-)
Margola - 2013-02-19, 09:25

Tu nie ma co zazdrościć, tu trzeba współdziałać :spoko:

(oczywiscie też z przymrużeniem oka)

beticz - 2013-02-19, 09:30

Moje gratulacje :brawo:
kamilka - 2013-02-19, 12:06

:brawo: :brawo: :brawo:
evciak - 2013-02-19, 13:32

Super :-D :-D Gratulacje :brawo: :brawo:
Alicja - 2013-03-13, 19:30

Chciałabym poinformować zainteresowanych forumowiczów , że zarząd stowarzyszenia w składzie: kabatka, Lisu, magda w styczniu tego roku zadecydowali o wykluczeni mojego męża (członka założyciela!) ze składu Stowarzyszenia.
Informacja została przekazana listem poleconym.

Grażyna O. - 2013-03-13, 19:47

Nie on jeden został wykluczony.

Na dzień dzisiejszy w stowarzyszeniu zostały osoby działające, a nie tylko figurujące.

Iga - 2013-03-14, 10:04

Grażyna, możecie uaktualnić skład Stowarzyszenia na portalu?
Margola - 2013-03-14, 10:26

Skład Stowarzyszenia zostanie uaktualniony, gdy zostanie zakończony proces weryfikacji - zgodnie ze statutem.
kabatka - 2013-03-15, 15:01

Jako że dziś otrzymałam potwierdzenie odebrania poleconego, możemy podać pozostałym zainteresowanym :arrow: tę informację.
emka205 - 2013-03-15, 17:32

dziwnie się czyta, że wyklucza się osoby które zawiązały to z czego my korzystamy..a nie powinni oni być dożywotnio związani ze Stowarzyszeniem?, przeca to też ich dziecko. :tak:
kacha_wawa - 2013-03-15, 22:11

Emka może ich dziecko, ale sami się zgadzali przecież na ten regulamin. Nikt nikogo przecież dla kaprysu nie wykluczał, chodzi o to, żeby pozostali sami aktywni członkowie. Skoro ktoś nie jest aktywny to dlaczego mu tak zależy na cżłonkostwie? Zapewne też w stowarzyszeniu są jakieś składki członkowskie i pytanie czy były one regulowane? Ja dziękuję za stowarzyszenie, w którym ktoś jest tylko na piśmie. Właśnie w taki sposób skończyło Polskie Stowarzyszenie w Irlandii Północnej. Członkowie zarządu byli tylko formalnie na papierze, a wszystkim kierowała jedna osoba i to jak się okazało nie do końca w zgodzie z prawem, a właściwie całkowicie niezgodnie z prawem i się okazało, że nagle Polskie Stowarzyszenie ma kilkadziesiąt tysięcy długów, pełno niezrealizowanych projektów, na które pieniądze otrzymała, a członkowie stowarzyszenia nie wiedzą o co chodzi, bo wszystkich długów narobiła jedna osoba, bo oni tylko figurowali na papierze. A że sami się na to zgodzili to teraz wszyscy będą odpowiadać za długi. Także dla mnie jest jak najbardziej zasadne wykluczanie nieaktywnych członków. Przecież chyba o to chodzi, żeby Stowarzyszenie dalej się rozwijało, a do tego potrzebne są działania i aktywni ludzie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group