To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Informacje stowarzyszeniowe

magda - 2013-12-31, 19:10

aniak napisał/a:
A ja chciałam napisać, że w trakcie ostatniego turnusu w Zaździerzu miałam okazję przyglądać i przysłuchiwać się różnym działaniom Magdy i Grażyny dotyczącym naszego Stowarzyszenia (Downoteka, Zlot, Szlachetna Paczka....) i jestem pełna podziwu dla dziewczyn za ich absolutnie bezinteresowne zaangażowanie, na które poświęcają spory kawał swojego prywatnego życia.
Ile muszą się nagłowić, żeby wszytko było zgodnie z prawem, żeby wielu z nas było zadowolonych (bo wiadomo, że wszystkich zadowolić się nie da ;-) ), żeby było ciekawie....
A przecież każda z nich ma swoją pracę, dziecko z problemami, dom, rodzinę.
Ja nie znalazłabym w sobie tyle siły. I wielu z was również.

Wielkie dzięki za wszytko.



Mam jeszcze pewien pomysł dotyczący zlotu, ale o tym potem. Muszę go chwilkę przemyśleć.


Aniu, dziękuję Ci za to co napisałaś :* Miło, że jednak ktoś to widzi i docenia.
Zakątek dla Was to miejsce spotkania w sieci i czerpania wiedzy a dla nas, mam wrażenie, to już drugi etatu. Z roku na rok coraz więcej pracy i coraz mniej czasu na zwykłe bycie na Zakątku. A i tak nie wszystkim dogodzimy ;-)

kabatka - 2014-10-16, 14:06

:arrow: Powstała zakątkowa grupa facebookowa :-)
baronek - 2016-03-09, 10:34

W minioną sobotę członkowie Stowarzyszenia "Zakątek 21" spotkali się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Polanika". Odbyli walne zebranie, na którym m.in. przyjęłi rezygnacje Moniki Waćkowskiej-Kabaczyńskiej z funkcji prezesa Zarządu oraz Magdy Muszyńskiej z fukcji wiceprezesa. Więcej możecie przeczytać :arrow: na portalu.
Iga - 2016-03-09, 10:56

Anno moja droga: Gratulacje :* przywróć starą świetność forum ;-)

P.S.

Było do ... przewidzenia.

Wywalić Alicję, która jako jedyna miała czas na siedzenie na Zakątku. Rezygnować po kolei. A teraz forum od dłuższego czasu - równia pochyła w dół.

kabatka - 2016-03-09, 11:18

To takie :nzastanawianie: polskie - alternatywna rzeczywistość :-) Pozdrawiam Cię serdecznie Iga :-)
groszek - 2016-03-09, 11:53

Iga napisał/a:
Anno moja droga: Gratulacje :* przywróć starą świetność forum ;-)

P.S.

Było do ... przewidzenia.

Wywalić Alicję, która jako jedyna miała czas na siedzenie na Zakątku. Rezygnować po kolei. A teraz forum od dłuższego czasu - równia pochyła w dół.

Tak a propos to Alicji nikt nie wywalił. Sama zrezygnowała w Zaździerzu. Jeśli chodzi o dawną świetność to ona wynikała z entuzjazmu wszystkich użytkowników forum. Teraz o ten entuzjazm coraz trudniej.
Wzięlam tę funkcję żeby ocalić forum i jeżeli użytkownicy tej szansy na kontynuację nie podejmą aktywnie -wspierając czy finansowo, czy treściami - to dopiero będzie równia ...
Zachęcam Iga -do roboty-do klawiatury ale bez złośliwości bo spuszczę Gr0SZKA

Maria74 - 2016-03-09, 12:01

Groszku - gratuluję :spoko: , Kabatko - dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie :prosze:
magda - 2016-03-09, 13:14

Iga napisał/a:
Anno moja droga: Gratulacje :* przywróć starą świetność forum ;-)

P.S.

Było do ... przewidzenia.

Wywalić Alicję, która jako jedyna miała czas na siedzenie na Zakątku. Rezygnować po kolei. A teraz forum od dłuższego czasu - równia pochyła w dół.


Wiesz Iga, mieć czas na siedzenia na forum to nie wszystko. Trzeba mieć jeszcze chęć i czas do pracy, a z tym już tak różowo nie było.

mamagugu - 2016-03-10, 22:39

Dzięki dziewczyny za ten kawał dobrej roboty. :-) :* :* :prosze:
Ania, gratulacje. :spoko:

bartusiowamama - 2016-03-14, 00:00

Ania, gratulacje, trzymam kciuki, Kabatka i Magda dziekujemy za tyle lat super pracy :*
Mewa - 2016-03-14, 21:37

Dzięki kabatko i Magdo.

Ani gratuluję i życzę dużo cierpliwości i zapału -- praca społeczna łatwa nigdy nie jest, a ludzie zawsze gotowi do krytykowania.

Iga - 2016-03-15, 12:41

kabatka napisał/a:
To takie :nzastanawianie: polskie - alternatywna rzeczywistość :-) Pozdrawiam Cię serdecznie Iga :-)


Też pozdrawiam i nie żebym nie doceniała pracy włożonej w prowadzenie forum. Hmmm. Takie polskie, no w zasadzie równie polskie co sławetna akcja z przed 3 lat.
Ja tam nie wstydzę się tego "takiego polskiego" i mojej alternatywnej rzeczywistości.

Fakt jest taki, że forum 3 lata temu zostało podzielone, dużo ludzi straciła do niego serce i chęć pisania oraz kłócenia się, a osoby które podjęły tą decyzję po kolei rezygnują. I dla mnie niestety to jest porażką.

Alicja chyba zrezygnowała z pracy w Stowarzyszeniu, a nie z forum.

mija - 2016-03-15, 12:57

Tak, tak z pracy w Stowarzyszeniu. Właśnie o tym pisała Magda.
O pracy w Stowarzyszeniu.
Pisania na forum nie można nazwać pracą.

Iga - 2016-03-15, 13:14

To jak to nie praca, to po cóż te podziękowania.

Tyle, kończę. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

iwi - 2016-03-16, 12:43

Ja również Wam dziewczyny, Moniko i Magdo dziękuję. Kawał serca włożyłyście w Zakątek21. :nwstydnis: :*

Aniu gratuluję! :* Marta gratuluję! :* Mm gratuluję! :*

Zmiany nie zawsze są łatwe. Ale bez zmian nie ma postępu. Wiem to po swoim zespołowym dziecku.
Zmiany to nowe pomysły, nowe możliwości, nowe ręce do pomocy. Trzymam kciuki!
I mam nadzieję, że nie zmienicie profilu działalności, jak niedawno jedna z fundacji. ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group