To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Dofinansowania i zasiłki - Zwrot kosztow podrozy za przejazd do szpitala w innym miesci

gosia38 - 2012-01-13, 11:18
Temat postu: Zwrot kosztow podrozy za przejazd do szpitala w innym miesci
Witam!Mieszkam w Ostrodzie jakies 500km od miejsca gdzie maja operowac mojaZuzie a dokladnie w Katowicach.Czy moge ubiegac sie o zwrot kosztow podrozy jesli tak to gdzie? Bede wdzieczna o jakakolwiek odpowiedz.
MAGDALENASKUBA - 2012-01-13, 13:10

Witaj
Możesz dostać zwrot kosztów dojazdów na rehabilitację i dojazdy w PIT rocznym poczytaj ten wątek odliczenia jeśli ty bądź mąż jesteście właścicielami pojazdu,jest jeszcze inna możliwość po założeniu subkonta w fundacji zwracają takie koszty. :-)

gosia38 - 2012-01-13, 13:41

Dzieki wielkie no niestety nie posiadamy samochodu na ten wyjazd musze pozyczyc auto wraz z kierowca
vagabunda8 - 2012-01-13, 13:45

Gosia, zapytaj w swoim MOPS-ie. Powinno coś być takiego, albo zajrzyj później na Zakątek jak będzie więcej osób. Coś mi się kołacze że chyba jest zwrot kosztów podróży jak jedziesz z dzieckiem na operację. A masz orzeczenie o niepełnosprawności?
MAGDALENASKUBA - 2012-01-13, 14:36

są też zasiłki celowe wydawane w MOPS na jakiś konkretny cel,zapytaj u siebie,bo my np dostaliśmy kwotę 150zł właśnie na paliwo
gosia38 - 2012-01-13, 21:48

Tak mam orzeczenie o niepełnosprawności .Byłam w MOPS ale o to się nie pytałam .Dzięki za wskazówki bardzo się cieszę że tu do was trafiłam i to tak przez przypadek.Właśnie byłam u genetyka bo odbierałam kartę dla Zuzi i ulotka z waszym adresem leżała na parapecie ,pomyślałam sobie:a wezmę sobie i zobaczę i zobaczyłam i podoba mi się
manda7 - 2012-01-13, 23:45

Gosia jest jeszcze pomoc z Fundacjii Serce Dziecka.Tam możesz na ich stronie wysłać wiadomość z zapytaniem i w ogóle.Jak moja Tosia była w Jastrzębiu a ja mieszkam w Dąbrowie dojeżdżałam do Niej codziennie i dostałam taką pomoc.Zresztą poczytaj na ich stronie w czym pomagają.Bo wiem, że pomagają.
Daleko z Ostródy do Katowic.Nie bliżej Warszawa lub Łódź?

gosia38 - 2012-01-14, 10:04

Witaj!Pewnie że bliżej ale w Katowicach jest taki bardzo dobry lekarz nazywa się Wites Docent on operuje trudne przypadki a moja Zuzia jest takim trudnym przypadkiem ma 6 miesięcy waży niecałe 4 kg i serduszko ma takie malutkie
grażyna - 2012-01-14, 22:46

gosia38 napisał/a:
Tak mam orzeczenie o niepełnosprawności .Byłam w MOPS ale o to się nie pytałam .Dzięki za wskazówki bardzo się cieszę że tu do was trafiłam i to tak przez przypadek.Właśnie byłam u genetyka bo odbierałam kartę dla Zuzi i ulotka z waszym adresem leżała na parapecie ,pomyślałam sobie:a wezmę sobie i zobaczę i zobaczyłam i podoba mi się

Byłaś u genetyka w Olsztynie?

gosia38 - 2012-01-15, 15:10

Tak byłam i już mam taką kartę dla Zuzi a jeśli Ci chodzi o moje badania genetyczne to jeszcze nie
grażyna - 2012-01-15, 15:13

Gosia, bo mnie chodziło czy konkretnie w Olsztynie byłaś w przychodni. Ja tam właśnie na parapecie kilka ulotek zostawiłam na początku stycznia i ciekawiło mnie czy właśnie "moje" znalazłaś ;-) .
gosia38 - 2012-01-15, 15:22

No tak to właśnie z parapetu od genetyka mam wasz adres


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group