To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Konkurs na Zakątkowy Blog Roku 2012

Margola - 2012-06-30, 23:49

Drodzy Zakatkowicze! Przepraszam za brak polskich liter, z uwagi na burze nie wlaczam komputera. Prosze Was o odrobine cierpliwosci, czekamy na ostateczna opinie jednego z naszych jurorow, ktoremu obowiazki zawodowe uniemozliwily dotrzymanie terminu. Po dopelnieniu wszelkich formalnosci przekazemy natychmiast werdykt.

Dziekuje za zrozumienie.

mamagugu - 2012-07-01, 00:01

Echo na tych Mazurach? ;-)
I teraz mi tu nie edytuj po mój post straci sens. :lol:

grażyna - 2012-07-01, 14:43

I już po echu, czytaj po edycji :lol: .
Margola - 2012-07-01, 14:57

Nie dotykałam :-) Dopiero dojechałam do domu.
Do komputera usiądę wieczorem.

Margola - 2012-07-03, 01:20

Kochani - bardzo przepraszamy w imieniu jury za poślizg, tak to jest, gdy się do współpracy zaprasza niesłychanie zajęte osoby z mediów :-)

Ale jest, już jest, oto jest! :arrow: werdykt jury w konkursie na Zakątkowy Blog Roku 2012!

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.
Nie tylko we własnym imieniu.
Dziękujemy też w imieniu pozostałych jurorów, którzy zgodnie (choć zupełnie od siebie niezależnie) podkreślali, jak dobrym i pouczającym doświadczeniem było czytanie Waszych blogów, jak wiele ciepła, energii i pozytywnego nastawienia czerpali z Waszych wpisów.

Za to dziękujemy Wam szczególnie. Bo to Wy zmieniacie tymi świetnymi blogami świat, aby był bardziej przyjazny naszym dzieciom i przyjaciołom z zespołem Downa, by ich lepiej rozumiał. Kropla do kropli... to ma sens! :tak:

Wasi Jurorzy z Zakątka 21. Stowarzyszenia rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa: Kabatka, Magura i Margola

magura - 2012-07-03, 01:29

A ja w końcu będę mógł skomentować co najmniej kilka ulubionych wpisów z tych blogów, na których na razie powstrzymywałem się przed wypowiadaniem :spoko:

Gratuluje Wam wszystkim i sobie również, bo ten obraz w sieci tworzymy przecież nie dla nagród czy konkursów: tworzymy go dla siebie i naszych dzieciaków, by byli bliżej świata, a świat nich, by byli lepiej w przyszłości rozumiani - nie przez pryzmat stereotypów i uprzedzeń, lecz przez zrozumienie i zdrową fascynację ich wspaniałym choć czasami tak odmiennym światem.
Za tak piękne i sprawne opisywanie tego świata wszystkim zakątkowym blogerom (praktycznie w tej edycji to jedynie blogerki :shock: ) serdecznie osobiście dziękuję! :prosze:

baronek - 2012-07-03, 07:40

O rany! :shock: Oczom nie wierzę! Nie spodziewałam się. Dziękuję. Bardzo dziękuję. :oops: A jeszcze więcej wszystkim piszącym, bo i ja w tych Waszych wpisach poszukuję wiele razy zrozumienia, pocieszenia, radości i nadziei. Dziękuję. :prosze:
PS O rany, ale ja się też cieszę!!!!!!!!!!!! Ogromnie cieszę!!!! :lol:

Tuśka - 2012-07-03, 08:20

Aż mi si się gorąco zrobiło. :-)
Gratuluję serdecznie koleżankom a jurorom dziękuję za ciężką pracę i docenienie naszych wysiłków.
Całuski przesyłam także naszym dzieciakom, bo gdyby nie one nie byłoby dzisiejszej radości a my pisałybyśmy pewnie blogi o modzie czy urodzie.
Ściskam dłonie koleżanek i jurorów a czytaczy proszę aby zodstai z nami.

anuszkaa - 2012-07-03, 08:32

Wszystkim uczestnikom konkursu składam gratulacje!!!! :kwiat3: :*
Czytam Wasze blogi z przyjemnoscią. :tak:

mija - 2012-07-03, 08:55

Wielki szacunek dla autorek !
Podziwiam Was, tak pięknie piszecie.
Waszą codzienność, niejednokrotnie odkrywacie Wasze
głębokie uczucia strachu, wątpliwości a także radości.
Miło było poczytać, poprzeżywać razem z Wami.
Piszcie dziewczyny, ja wiele się od Was nauczyłam .

aniak - 2012-07-03, 08:56

Wielkie, wielkie gratulacje - dla Marty :kwiat2: , dla Grażyny :kwiat3: i dla Beaty :em2:

:brawo:

magda - 2012-07-03, 08:59

Wszystkim wygranym GRATULUJĘ a uczestnikom dziękuję za Wasze blogi :*
bebe - 2012-07-03, 09:03

Cieszę się że mój głos znalazł się w pierwszej trójce.Gratuluję wszystkim blogierkom :em1: :kwiat3: :em1:
mija - 2012-07-03, 09:04

Pisze się - blogerkom.
Margola - 2012-07-03, 09:10

Z niezmienną radością zaglądam w ten wątek i już jestem na zapas ciekawa przyszłych edycji konkursu :-)

Dziękujemy blogerkom, ale chętnie podziękujemy też blogerom :tak:

Mężowi i ojcowie do piór!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group