To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Konkurs na Zakątkowy Blog Roku 2012

magdowka - 2012-07-03, 09:27

Wielkie gratulacje dla wygranych, brawa dla wszystkich uczestników :brawo:
ciborka - 2012-07-03, 09:29

Marta, Grażyna, Beata - zasłużone uznanie :tak: gratuluję! :brawo: :kwiat3:

a Stowarzyszeniu należą się podziękowania za zorganizowanie konkursu, zaangażowanie w pracę i zainteresowanie naszymi blogami takiego jury :prosze:

Wojtala - 2012-07-03, 09:33

Moje gratulacje :kwiat2: - za każdy blog z osobna. Każdy jest wygrany. :tak:
zula - 2012-07-03, 10:05

Gratulacje dla wygranych!!! :kwiat3:
Tuśka mocno zaciskałam kciuki za Ciebie ;-)

grażyna - 2012-07-03, 10:20

:wow: :jupi: :jupi: :jupi: :oops:
Ale się cieszę, no mówię Wam :lol: .
Wielkie podziękowania dla wszystkich. Dla Stowarzyszenia za zorganizowanie konkursu, dla jury za pracę przy ocenianiu. I to ciężką pracę, bo dla mnie każdy z tych blogów jest wart 5 z plusem i każdy jest inny. Podziękowania dla uczestników i moje najszczersze podziękowania dla zakątkowiczów za wszystkie ciepłe słowa o blogu Anety.
Dziękuję :prosze:

izakrupska - 2012-07-03, 10:27

Ja chciałam pogratulować wszystkim, którzy do konkursu przystąpili. Dla mnie osobiście to już sam fakt prowadzenia takiego bloga to sukces. Chęć dzielenia się kawałkiem swojego życia, przybliżanie problemów, smutków i radości życia z dzieckiem zespołowym. Wszyscy jesteście wielcy! Każdy z prezentowanych blogów jest inny ale łączy je jedno: miłość do dziecka i chęć walki ze stereotypami.
Oczywiście gratuluje zwyciężczyni :brawo: , ale na brawa zasługujecie naprawdę wszyscy :jupi:

Alicja - 2012-07-03, 10:35

Gratulacje dla wszystkich :kwiat2:

A Magdzie za daaawny pomysł konkursu :brawo:

kacha_wawa - 2012-07-03, 10:44

Dziewczyny wielkie gratulacje :* :jupi: :jupi: :jupi:
Grażyna O. - 2012-07-03, 12:24

Gratuluję :brawo: jak dla mnie wszystkie blogi wygrały :spoko: tak trzymajcie i piszcie dalej.
Margola - 2012-07-03, 13:32

Jeden z naszych jurorów podzielił się z czytelnikami wrażeniami po konkursie
monniks - 2012-07-03, 14:03

Gratuluję dziewczyny, bardzo się cieszę razem z Wami! :jupi:
nefre - 2012-07-03, 16:34

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu :jupi: za odwagę i pracę, jaką wkładają w prowadzenie bloga, a w szczególności zwycięzcom: Baronkowi, Grażynce i Tusi :* :jupi: :jupi:

Ukłon w stronę Stowarzyszenia za zorganizowanie konkursu, dzięki któremu nasze blogi wyszły "na światło dzienne" :tak: :spoko:

kabatka - 2012-07-03, 19:21

Serdeczne gratulacje wszystkim Zwycięzcom :*



Dziewczyny było mi niezmiernie miło wczytywać się w Wasze historie, uczestniczyć niejako w historiach przez Was opisywanych.
Cieszę się niezmiernie z wszystkich zgłoszonych blogów, cieszę się także, że udało nam się zorganizować całe przedsięwzięcie. A szczególnie duma mnie rozpiera, że udało nam się wejść w przestrzeń pozazespołową z naszymi blogami :-D

Margoli dziękuję za koordynację całego projektu :prosze:

plaza - 2012-07-03, 20:49

Gratuluję wszystkim :brawo: .
Każdy blog jest inny, każdy ma inny charakter. Nigdy dotąd nie czytałam blogów, bo czułam się albo jakbym wchodziła w czyjeś życie z buciarami albo jakbym czytała pamiętniki ekshibicjonistów.
Te wpisy są zupełnie inne, wzruszyłam się. Dziękuję :*

ewelkaa - 2012-07-03, 22:36

Wielkie gratulacje dla zwycięzców :brawo: i podziękowania dla Stowarzyszenia za zorganizowanie konkursu :prosze: cieszę się, że mogłam i ja wziąć w nim udział.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group