To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Konkurs na Zakątkowy Blog Roku 2012

martas - 2012-01-16, 15:33

Oj jaka szkoda, że swojego bloga usunęłam jakiś czas temu :] Ale trzymam za wszystkich kciuki :spoko:
ewelkaa - 2012-01-16, 17:36

A ja nie chciałam się wyrywać i jeszcze nie wysłałam zgłoszenia ;-) no ale do 30 kwietnia chyba zdążę ;-) ;-)
gosiulkat - 2012-01-16, 19:46

Maila wysłałam jeszcze się musze zebrać, żeby list wysłać .
magura - 2012-01-16, 23:12

babciajanina napisał/a:
Teraz to się chyba z tego miejsca nie ruszą :roll: bo tam dujawica wielka - śnieg, zamiecie :tak: . Ale do wiosny już tylko 2 miesiące (no prawie) :-? wtedy z gór zejdą... :-D :spoko: Grażynko, masz rację :tak:


Oj, drogie Panie. Nie powiem, zawstydziłyście mnie ale jeszcze bardziej rozczuliły. Nie zdawałem sobie chyba sprawy z tego, że pocztówki jednak takie poczytne (oczywiście, statystyki z serwera to jedno ale usłyszeć to z ust - khm, klawiatury, to zdecydowanie coś innego...za wszystkie inne... ;-) ).

Szczerze dopinguję więc wszystkich wahających się. Pisanie bloga to wspaniała przygoda, zabawa, a obecnie również możliwość zdobycia naprawdę ciekawych nagród (kto te regulaminy wymyśla? ;-) :lol: ). Będziemy z przyjemnością śledzić, a następnie oceniać wasze wpisy. Do klawiatur!

groszek - 2012-01-17, 10:34

Lisu piękne te Wasze pocztówki, a coś z Nowego Roku kiedy macie ferie? :papa:

A gdzie się wyświetlają zgłoszone do konkursu blogi, bo jakoś nie mogę znaleźć?

Margola - 2012-01-17, 12:31

Groszku, na tym etapie, do zakończenia zgłoszeń - nigdzie :-)
Margola - 2012-01-22, 00:46

Kochani - cieszymy się ze zgłoszeń, pierwsze z nich niebawem pojadą w pakieciku do naszych jurorów - dajcie im trochę więcej czasu na zaprzyjaźnienie się z Waszymi dziećmi, poznanie Waszych blogów, nie czekajcie ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę :-)
ciborka - 2012-01-23, 13:36

odszczekuję, że się nie będę zagęszczać na blogu, gdyż chwilowo się zagęściłam.

najbardziej jestem ciekawa blogów, których nie śledzę, bo nie mam świadomości, że istnieją :-)

grażyna - 2012-01-23, 16:22

Margola napisał/a:
Kochani - cieszymy się ze zgłoszeń, pierwsze z nich niebawem pojadą w pakieciku do naszych jurorów - dajcie im trochę więcej czasu na zaprzyjaźnienie się z Waszymi dziećmi, poznanie Waszych blogów, nie czekajcie ze zgłoszeniem na ostatnią chwilę :-)

Wysłałam dziś oświadczenie :-) . Raz kozie :lol:

I też ciekawią mnie inne blogi, te nieznane :roll: . W ubiegłym tygodniu przez przypadek trafiłam na blog poświęcony młodej kobiecie z zespołem, która pisze piękne wiersze. Bardzo mi się spodobał.

zula - 2012-01-23, 17:28

Ja dziś też wysłałam oświadczenie.Mam pytanie do organizatorów czy na zlocie też pojawi się Dorota Wellman?Uwielbiam tą kobietę :roll: i tylko dlatego zgłosiłam mój blog ;-) :lol:
ciborka - 2012-01-23, 19:25

zula nigdy u Was nie byłam! ale będę miała czytania dziś wieczór :-D
Margola - 2012-01-23, 19:36

Zula: niewątpliwie jurorzy będą zaproszeni i zachęceni do odwiedzenia Zlotu :-) Pani Wellman jest niezwykle sympatyczna i bardzo nam sprzyja, zaproszenie Stowarzyszenia przyjęła bez cienia wątpliwości, wahania, zasłaniania się kalendarzem, od razu!
Mam nadzieję, że z podobnym entuzjazmem przyjmie zaproszenie na Zlot :-)

Margola - 2012-02-24, 14:11

W związku z pytaniami o regulamin, a szczególnie punkt 4., pozwolę sobie wyjaśnić najczęściej poruszaną kwestię w tym wątku, aby zostało "ku pamięci" :-)

Nie ma wymogu, aby notki umieszczane były przez trzy KOLEJNE miesiące. Od pierwszej publikacji do dziś muszą być przynajmniej trzy (mogą być przedzielone jakimś czasem) miesiące, w których są 2 notki. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, to alternatywą jest przynajmniej 20 wpisów od początku istnienia blogu.

Dziękujemy za zgłoszenia i czekamy na jeszcze!

ciborka - 2012-02-24, 20:46

zdradź nam Magrolu chociaż ilość dotychczas zgłoszonych :-) :prosze: ciekawam :cool2:
grażyna - 2012-03-14, 08:31

Ja też się nad tym zastanawiałam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group