To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie GRAAL - "Sztuka na wynos"

Alicja - 2012-01-25, 10:27
Temat postu: "Sztuka na wynos"
„Sztuka na wynos", scenarzysta Bogdan Graczyk oraz Stowarzyszenie GRAAL organizują uroczystą premierę sztuki „Down_us”, która odbędzie się 3 kwietnia 2012 roku w Teatrze STU w Krakowie. Niestety, Teatr może jednocześnie pomieścić tylko 230 osób a wszystkie miejsca są już zarezerwowane. Stowarzyszenie GRAAL planuje jednakże wystawić dodatkowe spektakle dla zainteresowanych.

Gdyby zechcieli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu o wysokim poziomie artystycznym, z udziałem znanych aktorów scen warszawskich i krakowskich, prosimy Państwa o tę informację już teraz. Stowarzyszenie przyjmuje wstępne rezerwacje na następne spektakle w kwietniu, maju i czerwcu.

W tym celu Stowarzyszenie GRAAL prosi o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dGgwMWhFVVpBQXNYaUxWNDFCX3lia2c6MQ

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca tygodnia.

magda - 2012-01-25, 12:20

Alicja a gdzie ładny link? Przecież Ty jako stary bywalec wiesz jak się go robi i wiele razy zwracałaś innym uwagę.
ewelkaa - 2012-03-08, 12:54

Czy ktoś się wybiera na spektakl 3 kwietnia?
My z Dagą będziemy :-D
Będziemy miały okazję spotkać jeszcze kogoś z Zakątkowiczów?

Iga - 2012-03-08, 13:01

Dla mnie daty konferencji, przedstawień, spotkań GRAALA są z kosmosu. Czy oni wychodzą z założenia, że każdy rodzić dziecka niepełnosprawnego jest na świadczeniu i nie pracuje?
ewelkaa - 2012-03-08, 13:02

hmm.. trudno wyczuć z jakiego założenia wychodzą :lol: :lol: w każdym razie spektakl jest o 18 ;-)
Iga - 2012-03-08, 13:56

;-) GRAAL organizuje fajne konferencje i szkolenia. Wszystko na tygodniu. Trochę mi ich szkoda
emka205 - 2012-03-08, 18:32

Iga napisał/a:
;-) GRAAL organizuje fajne konferencje i szkolenia. Wszystko na tygodniu. Trochę mi ich szkoda

a co znaczy wszystko "na tygodniu"??

kacha_wawa - 2012-03-08, 18:42

Kochanieńka, odpowiem za Igusię ;-) Na tygodniu, oznacza, w dzień powszedni ;-) Czyli, że po prostu nie każdy ma wtedy możliwość wyrwać się z domu :-)
emka205 - 2012-03-08, 18:44

kacha_wawa napisał/a:
Kochanieńka, odpowiem za Igusię ;-) Na tygodniu, oznacza, w dzień powszedni ;-) Czyli, że po prostu nie każdy ma wtedy możliwość wyrwać się z domu :-)


aha czyli po mojemu "w tygodniu" :-)

kacha_wawa - 2012-03-08, 18:52

Dokładnie Maleńka ;-)
Grażyna O. - 2012-04-02, 09:06

Już 03 kwietnia w Krakowie premiera spektaklu "D o w n_u s" , szczegóły na :arrow: portalu
klooocuszek - 2012-04-02, 10:18

Ciekawe czy "Down_us" będzie grany też w innych miastach :?:
Alicja - 2012-04-02, 13:45

Honia,
Jako przedsięwzięcie prywatne i projekt z założenia mobilny, „d o w n_u s” będzie spektaklem niezwiązanym z tylko i wyłącznie jednym miejscem. Jego sprzedaż na szeroką skalę rozpocznie się po pokazie premierowym, który odbędzie się 3 kwietnia 2012 w renomowanym Teatrze STU w Krakowie.. Prowadzimy rozmowy z kilkoma teatrami w Warszawie, Wrocławiu, oraz innych miejscach. „d o w n_u s” został przetłumaczony na język angielski i niemiecki. Planujemy koprodukcję z jednym z teatrów w Berlinie i wystawienie tam niemieckojęzycznej wersji spektaklu. I wszystkie te rozmowy, reakcje i obserwacje pozwalają stwierdzić, że mamy do czynienia z projektem na ogólnopolską a w dłuższej perspektywie, europejską skalę.

kulka - 2012-04-02, 16:30

:spoko:
klooocuszek - 2012-04-02, 17:59

Dziękuję Alicjo za wieści :*


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group