To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Poprzyj akcję - konkursy

MamaKuby - 2008-03-06, 20:49

Jesteście cudowni!
Popłakaliście mnie ;)
Kuba ma już 481 głosów.
Dziękuję Wam, Waszym Znajomym i Waszym Myszkom :)
Dziękuję

Joanna - 2008-03-06, 21:51

joa napisał/a:
wchodzimy w narzedzia---> opcje internetowe--> i tam powinno byc wyczysc cookies albo wyczysc prywatne dane, albo usun ciasteczka"

I mozna klikać dowoli. ;-)



sprawdzałam działa można klikać do woli :]

Iga - 2008-03-08, 11:39

na razie musze iść na zakupy, ale obiecuje że poświęce godzine na klikanie :-D
magura - 2008-03-08, 14:47

Wszystkim chętnym oddać swój czas na klikanie dla Kubusia i korzystających z przeglądarki Firefox (Mozilla) bądź Seamonkey proponuję prostsze rozwiązanie niż kasowanie ciasteczek w ustawieniu programu.
Ponieważ te ciasteczka związane są jedynie z daną pozycją w domenie (konkretnym elementem) dlatego wystarczy wyczyścić właśnie ten wpis. Można to zrobić prawie automatycznie:
  1. instalujecie :arrow: taką wtyczkę - wystarczy w przeglądarce kliknąć i potwierdzić (zupełnie bezpieczna i łatwa do usunięcia jak już Kubuś wygra :-) )
  2. po uruchomieniu ponownym przeglądarki pojawi się pasek, na którym jest pozycja COOKIES
  3. ładujemy :arrow: Kubusiową stronkę wsparcia pampersowego ;-)
  4. głosujemy :spoko:
  5. rozwijamy menu COOKIES z paska i wybieramy DELETE PATH COOKIES (najlepiej w obydwu późniejszych okienkach zaznaczyć opcję wyboru to zapytanie to nie będzie już więcej wyświetlane
  6. wracamy 2 strony do tyłu (np. ALT + lewa strzałeczka na kursorach, dwa razy) i wracamy do pkt 4 i tak do wygranej :-)

Czego z całego serca i klawiatury Kubutku Ci wszyscy życzymy, a przede wszystkim zdrówka!

PS: Wtyczka to narzędzie wspomagające projektowanie stron WWW i korzystam z niej do całkiem innych celów ale jak widać stosować i można z powodzeniem do tego :-) Z pewnością są jeszcze inne, bardziej wyrafinowane sposoby "hakowania" liczników ;-)

basiaadrian - 2008-03-09, 00:23

Ja tez kliknęłam :spoko: powodzenia
groszek - 2008-03-09, 15:47

A ja z kuchni mogę klikać codziennie bez wtyczki
asia14 - 2008-03-09, 15:51

SUPER mogę klikać kilka razy. KUBUS będziesz wielki :jupi:
MamaKuby - 2008-03-10, 22:27

jesteście wielcy, Kubut ma 1100 głosów, do najlepszego brakuje mu zaledwie 2500 ;)
Buziale

Iga - 2008-03-11, 08:17

Gdzie zobaczyć ile Kuba ma głosów?
MamaKuby - 2008-03-11, 13:50

Iga, teraz tu http://www.cwiczzmaluszki...age=220&id=1794
ale to się zmienia w zależności od ilości zgłaszanych zdjęć.
Trzeba mieć dużo czasu i znaleźć Kubę przeglądając całą galerię.

mamagugu - 2008-03-11, 14:12

my też klikamy, ale uczciwie, raz dziennie, zawsze po pajacyku! w korcu maku się tu dobraliśmy ;-) powodzenia!
Iga - 2008-03-11, 14:37

No to trzeba sie sprężyć bo ta Julka ma 5000, nie umie ktoś napisać programu, któryby klikał?

Mamagugu powiedz, że jesteś leń :lol: :lol:

Margola - 2008-03-12, 04:10

magura napisał/a:
Wtyczka to narzędzie wspomagające projektowanie stron WWW i korzystam z niej do całkiem innych celów ale jak widać stosować i można z powodzeniem do tego :-) Z pewnością są jeszcze inne, bardziej wyrafinowane sposoby "hakowania" liczników ;-)


Tak sobie myślę... gdyby studenci jako wsparcie zaliczenia przedstawiali jakieś logi z klikania? :cool2:

Margola - 2008-03-12, 04:11

MamaKuby napisał/a:

Trzeba mieć dużo czasu i znaleźć Kubę przeglądając całą galerię.


A jak się wpisze "Olgierd" w wyszukiwarkę zdjęć, to mnie się pokazuje tylko nasz Kubuś :-)

Iga - 2008-03-12, 07:20

Ale nie ma pokazanego ile ma głosów :cry:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group