To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Kampanie społeczne

kabatka - 2013-12-04, 18:16

No kampania nie zdobyła SuperChamleta. Ale miejsce medalowe ma...

1. Warmia i Mazury - tu warto zaorać 49% :w00t:
2. Devil - puszki 13%
3. Zespół Downa jest jak plama na koszuli - 7%

:arrow: Tutaj na dole strony wyniki - z tego co widzę.

Grażyna O. - 2014-01-26, 23:05

Warte obejrzenia:
:arrow: Długa podróż ojca i syna

Prawdziwa historia dyrektora argentyńskiej agencji reklamowej, który opowiada o swojej relacji z 13-letnim synem. Pablo Poncini, zaproszony do współpracy przy okazji opracowania kampanii na temat niepełnosprawności, zrezygnował z przygotowania standardowej kreacji i postanowił przybliżyć odbiorcom swoje życie z dzieckiem, u którego zaraz po urodzeniu zdiagnozowano zespół Downa.

groszek - 2014-01-26, 23:25

:spoko: , super mają basen ;-) , widoki też ekstra, choć ojciec ma w oku ten smutek....
Super kampania :papa:

anuszkaa - 2014-01-27, 01:16

groszek napisał/a:
(...) choć ojciec ma w oku ten smutek....


Ja nie dostrzegłam jakiegoś specjalnego smutku. Może tylko w chwili, gdy wracał wspomnieniami do pierwszych chwil i dni po usłyszeniu diagnozy.
Widziałam raczej miłość i troskę większą niż zazwyczaj okazują ojcowie o swoich nastoletnich synów. I radość z bliskości. :tak:
Piękna kampania. Chyba doskonale pokazała to, co nasze dzieci wnoszą w życie swoich rodzin. Przede wszystkim szczerą radość, miłość, ale i oczywiście większy niż zazwyczaj trud wychowania. :spoko:

mamagugu - 2014-01-27, 01:19

A ja wiem, o co ci chodzi, groszku. Pisałaś już kiedyś o tym, chyba odnośnie twojego pierwszego spotkania u BK. Ja też to widzę u niektórych rodziców. I myślę, że sama też już to w oku mam. Ja to nazywam słodko-gorzko. ;-)
vagabunda8 - 2014-01-27, 06:54

mamagugu napisał/a:
A ja wiem, o co ci chodzi, groszku. Pisałaś już kiedyś o tym, chyba odnośnie twojego pierwszego spotkania u BK. Ja też to widzę u niektórych rodziców. I myślę, że sama też już to w oku mam. Ja to nazywam słodko-gorzko. ;-)


Acha! Chyba też się domyślam. Agata, mam to od dawna..... Nie wiem, czy przejdzie, już z tym nie walczę.

Anielka - 2014-01-27, 10:33

groszek napisał/a:
:spoko: , super mają basen ;-) , widoki też ekstra, choć ojciec ma w oku ten smutek....
Super kampania :papa:


Jak Kai z "Królowej Śniegu" :-)
Niektórzy z nas "to " mają :tak:

edyta.editt - 2014-01-27, 14:07

Świetny pomysł na kampanię-oby takich więcej!
Ja widzę w tym filmie fajnego ojca ze synem,którzy dobrze się ze sobą dogadują i czują się świetnie w swoim towarzystwie.
Co do spojrzenia-oczu to chyba taka uroda Pana Poncini ;-)

Iga - 2014-03-15, 21:34

Pomóż Adasiowi rozwiązać zadanie.....
aniak - 2014-03-15, 22:27

Iga napisał/a:
Pomóż Adasiowi rozwiązać zadanie.....

Szczerze ? Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Problem jest bardzo ! poważny, ale taka forma.... nie podoba mi się...

Iga - 2014-03-15, 23:54

Smiac?? Co tu do smiechu? :wow: Ja nie bylam w stanie policzyc 5x4.
grażyna - 2014-03-16, 08:33

Wystraszyłam się jakby na mnie wrzeszczał :cool2:
Margola - 2014-03-17, 09:45

Muszę mężowi pokazać, bo zmierza w podobnym kierunku...
monikagr - 2014-03-17, 10:01

Iga napisał/a:
Ja nie bylam w stanie policzyc 5x4.


My z córką obie liczyłyśmy, ale stres był tak wielki, że nie zdążymy, że nie od razu nam się udało :oops:

stokrota - 2014-03-25, 18:54

Nie znalazłam jeszcze tego u nas, więc wklejam:

dla przyszłej mamy i nie tylko...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group