To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - MARIA **** Zakopane

basia_s - 2012-05-22, 17:31
Temat postu: MARIA **** Zakopane
Znalazłam taki Pensjonat Maria 5 organizują tam turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, mają miejsca na ten rok latem. Turnus raczej wypoczynkowo-rekreacyny ale w warunkach **** i cena przystępna. Czy ktoś się jeszcze skusi? Może jakiś wspólny termin wybierzemy.
boszka59 - 2012-05-22, 18:59

Dwie osoby to już 3500.Ja chyba wolę trochę dołożyć i żeby były zajęcia dla dziecka. Tymbardziej że tam raczej będą dorośli i dzieciaki nie będą miały towarzystwa.
Nic nie ma o placu zabaw czy sali zabaw.

basia_s - 2012-05-22, 20:24

Nam pani powiedziała ,że jeśli będę z mężem , to płacimy tylko za dwie osoby dorosłe. Jadac np. w czerwcu do naszej trójki ja, mąż i Michał dopłacali byśmy tylko 1386zł, mamy 1614 dofinansowania.Tak nam wyliczono. Pytałam o termin 18 czerwiec - 1lipiec. Dzieci do lat 3 są za darmo. Michał chodziłby tylko na zabigi a któreś z nas musiałoby z tych zabiegów zrezygnować aby była taka cena. Turnus oczywiście typowo wypoczynkowy. Ale ja takiego własnie szukałam bo w ciągu roku Michał ma 38 godzin w miesiącu indywidualnych zajęć. A w Zakopanym i okolicach atrakcji dla dziecka nie brakuje. Nie zamierzamy siedzieć tylko w Ośrodku. Pozatym górski klimat to samo zdrowie.
Może się ktoś jednak skusi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group