To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Xbox - innowacja w rehabilitacji

magda - 2012-06-03, 18:28
Temat postu: Xbox - innowacja w rehabilitacji
Cytat:
W lutym, w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach, odbyła się konferencja dotycząca innowacyjnych metod w fizjoterapii i rehabilitacji. Podczas wydarzenia uczestnikom został przybliżony nowatorski ogólnopolski projekt Fundacji ISKIERKA: „Kinect - Innowacja w rehabilitacji”, realizowany od 2010 roku dzięki wsparciu firmy Microsoft i cieszący się coraz większym poparciem w środowisku lekarzy, fizjoterapeutów oraz psychologów.
czytaj więcej tu i tutaj


Zakupiliśmy w piątek i mogę powiedzieć - SUPER. Sprawdza się u Kuby (i nie tylko ;-) ) Od piątku grają non stop. Zgrzani są niemiłosiernie. Daje wycisk. Polecam :spoko:

groszek - 2012-06-03, 18:35

O tę konsolę pytała kiedyś Iga?
Alicja - 2012-06-03, 18:38

A jaka jest cena tego cudeńka?
Iga - 2012-06-03, 18:48

Tak, o to pytałam.
Magda, dawaj filmiki. Napisz jakie masz gry.

Wojtala - 2012-06-03, 18:51

Kinect jest super zabawą - wychwyca nasze ruchy i przenosi na ekran. Zabawa przednia nie tylko jako rehabilitacja - dla wszystkich.
My niestety na razie miejsca nie mamy na to, choć chłopa namawiam.

Na YT jest masa filmików, dla przykładu takie: Kinect Adventure
Kolezanka kupiła sobie ten program Dance central.

Mamuśki mogą też o linię dbać ;-)

Iga - 2012-06-03, 18:54

Wojtala, na YT już się naoglądałam mnóstwa filmików, ale mnie jakoś przekonuje, jka mi cos powie ktoś kogo znam.
Wojtala - 2012-06-03, 19:13

Mogę podpytać :-D
romaya - 2012-06-03, 19:15

Moja koleżanka z pracy kupiła kinecta dzieciom ;-) I co? dzieci błagają o włączenie, a mama uzależniona od dance central itp :lol:
Wojtala - 2012-06-03, 19:17

To widzę, iż muszę być byc bardziej stanowcza i przekonać chłopa. Jak poczyta o rehabilitacji itd ... :okular:
magda - 2012-06-03, 20:42

Jeżeli chodzi o cenę to jest teraz jakaś promocja - 1199 zł : xbox + konect + pad + 2 gry.
My mamy 3 gry: Dance, przygody i sports. Wczoraj jeszcze Karolina pożyczyła karaoke i sporty sezon2.
Filmiki nagram bo można się popłakać ze śmiechu jak ktoś ogląda to z boku :lol: .

W pierwszy dzień Kuba poszedł spać o 23.30 i to na siłę.Rano za to wstał o 6.30 i pyta czy juz może grać. Nie dało się go oderwać od gry. Nikogo nie chce dopuścić. Super sobie radzi na nartach, na pontonach, w kręgle jak gra to rzuca po ludziach ;-) . Radzi sobie w siatkówkę i w biegach przez płotki. W dal też lubi. Generalnie: dawno się czymś tak nie zainteresował.

groszek - 2012-06-03, 21:23

No ale Kuba jest wyjątkowo łebski man :spoko:
Alicja - 2012-06-03, 21:35

A gdzie to można kupić?
sambaaa - 2012-06-03, 21:38

magda napisał/a:
Jeżeli chodzi o cenę to jest teraz jakaś promocja - 1199 zł : xbox + konect + pad + 2 gry.

W jakim sklepie ta promocja?

edit:
Alicja napisał/a:
A gdzie to można kupić?

:oops: Nie zauważyłam

magda - 2012-06-03, 22:02

RTV EURO AGD . Jest też ich strona internetowa.

Asiu, u nas jest w Tesco ten sklep.

kacha_wawa - 2012-06-03, 22:09

A nie wolelibyście Playstation 3? Też można dokupić starter move. Mieliśmy x-boxa 360 i niedawno wymieniliśmy na PS, jest zdecydowanie lepsze. W x-boxie często się laser psuje i nie chce czytać płyt i to jak na złość już po upływie gwarancji ;/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group