To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Xbox - innowacja w rehabilitacji

angelika kuspa - 2012-12-09, 21:52

Brawo dla Kuby :brawo: :brawo: :brawo: Magda ale musiałaś być z niego dumna :spoko:
magda - 2012-12-09, 22:03

No, nie powiem, miłe to uczucie utrzeć nosa niedowiarkom ;-)
Irenka - 2012-12-09, 22:30

:brawo: :brawo: :brawo:
kropeczka - 2012-12-10, 08:50

Kuba :spoko:
efcia - 2012-12-12, 08:31

Brawo Kuba :brawo: Tak trzymać :spoko:
anita1978 - 2012-12-12, 10:30

magda napisał/a:
anita1978 napisał/a:

Ja chcę sobie dokupić jakieś gry z aerobikiem lub tym podobnym. Cos może polecacie ?


Anita, niestety nie znam i nie mam żadnych gier z aerobikiem. Jak coś znajdziesz to daj znać, chętnie też coś zakupię.

W wątku Kuby zamieściłam filmik Kuby tańczącego z xboxem macarenę.


Magda ja ostatnio poszukałam i poczytałam i napaliłam się na ta grę. cena jak na grę Xboxa jest ok. napisałam do osoby która to już kupiła o opinie , później dam znać jak i co :-D

a dla Kuby wielkie :brawo: :brawo: :brawo:

ewelin27 - 2013-03-27, 19:48

My od dzisiaj staliśmy się posiadaczami Xbox wraz z kinect
Mamy gry sportowe i auta a dla mnie nike+trening ;-)
Kuba szczęśliwy jak nie wiem co dzisiaj jak zobaczył pudełko i to co jest w środku :spoko:

affelti - 2013-04-19, 10:37

Zastanawiam się czy była by możliwość uzyskania dofinansowania ze środków pfron do zakupu takiej konsoli. Zapewne konsola ta służy w rehabilitacji ruchowej dzieci, czy ktoś wie pod co można by to podpiąć? Już słyszę co mówią w naszym pcpr: a co to takiego ten x-box :shock: :lol: :lol: :lol:
affelti - 2013-12-26, 19:14

Zapisujemy się jako posiadacze xboxa, super zabawa. Dawid pod wrażeniem i w ogóle nie czuje zmęczenia :shock: Najgorzej było rano po pierwszym dniu gry, wstałam cała połamana ;/ (tak to jest jak człowiek siedzi z tyłkiem w domu ;-) ) Dawid za bardzo nie narzekał, tylko że go ręka trochę boli( po grze w kręgle).
Póki co mamy sport 1i 2, Adventures i Gwiezdne wojny.
Super zabawa naprawdę i sport w jednym :spoko: o wiele lepsze niż siedzenie przed komputerem :tak: Dawida ulubione gry to kręgle i boks :boks:

Marta Witecka - 2013-12-26, 19:51

To podobnie jak Szymka, a ponieważ Szymon ćwiczy codziennie na świetlicy, to ogrywa nas za każdym razem. Nasz Janek mówi, że jak Szymon gra, to on nie. :lol:
Grażyna O. - 2013-12-26, 19:58

:spoko: U Tomka lekkoatletyka zawsze na 1 miejscu, później piłka nożna i siatkówka plażowa.
kropeczka - 2013-12-26, 23:02

Ola uwielbia tenis, jest nie do pokonania :spoko:
Anielka - 2013-12-27, 21:31

U nas też pod choinką znalazł się Xbox. Bardziej z myślą o Zosi, bo Franek jeszcze jest za mały. Fantastyczna zabawa na wspólne spędzenie czasu. Po siatkówce mam zakwasy ;-)
affelti - 2014-01-12, 18:07

Czy możecie polecić jakąś dobrą grę na xboxa ale nie na kinect tylko na pada?
W sumie nie mamy żadnej takiej, a Dawid chciałby wypróbować pada. Gier jest wiele, ale nie wiem jaka była by dla niego odpowiednia. Może ktoś w Was używa jakieś ciekawej?

klaudia - 2014-01-12, 19:14

Chciałabym podpowiedzieć ale nieznam się na tym dokładnie :)
Mój M. który kupił X boxa [ tłumacząc zakup tym że to super sprzęt rehabilitacyjny dla Alanka :lol: ] gra ostatnio ciągle w batmana..
ale niewiem czy to gra odpowiednia dla 12 latka :-) ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group