To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Xbox - innowacja w rehabilitacji

magdowka - 2014-01-12, 20:49

Tymek gra w Rayman - fajna przygodówka
affelti - 2014-01-13, 10:26

Muszę na którąś się zdecydować bo Dawid nie daje spokoju :evil: Jednak cena tych gier jest obłędna :roll:
magda - 2014-01-13, 10:34

Iza, podjedź może do jakieś centrum handlowego, jeżeli masz gdzieś w pobliżu. U nas w trzech otworzyli na pasażach stoiska z grami używanymi i nowymi. Ceny są od 30 zł.
affelti - 2014-01-13, 12:25

Niestety mieszkam na zad...u i do centrum mam 50km, na Allegro patrzyłam to przeważnie używane są dla dorosłych, a o nowych nie marzę :oops:
kafia - 2014-11-16, 20:59

czy ktoś z posiadaczy xboxa moze mi zaproponowac jakąś grę (sport) .Chodzi mi o konkretną grę /tutył zeby były np narty , kręgle, skoki...chcę kupić cos ruchowego dla Oli (może prezent gwiazdkowy)
magda - 2014-11-16, 21:05

Kinect Sport 2 - tam są narty, tenis, rzutki, baseball, golf, football amerykański.
Kinect Sport 1 - lekkoatletyka, kręgle, siatkówka, piłka nożna, boks, tenis stołowy.

kamilka - 2014-11-17, 09:35

Kinect Rush Przygoda ze studiem Disney PIXSAR . Fajna gimnastyka z bajkowymi bohaterami . Polecam
OlgaKomorowska - 2015-11-30, 21:48

Potwierdzam! Uczy szybkości, refleksu. Moje dzieci potrafią dwie godziny skakać, biegać, robić uniki. Fajnie, że w niektórych grach jest możliwość jednoczesnego grania w dwie osoby. Dwa lata temu cały Sylwester spędziliśmy z dziećmi i ze znajomymi przed Kinectem.
Teraz kupiłam dla siebie yourshape. Ćwiczę boks i rozwalanie ściany. Można się wyładować! :-) :jupi:

Katarzyna Wełna - 2015-11-30, 23:36

Potwierdzam dobra rzecz nietylko dla dzieci ale także dla nas dorosłych.
gosik2 - 2015-12-15, 14:14

Jak sądzicie, moja 5 latka dałaby już radę poćwiczyć na xboxie ?
OlgaKomorowska - 2015-12-15, 19:31

Spróbuj u kogoś. Tylko daj chwilę czasu na oswojenie i poznanie. XBOX to jest pewien wydatek. Jest taka fajna gra w zwierzątka, np. głaszcze się je.
aniak - 2015-12-15, 19:49

Katarzyna Wełna napisał/a:
Potwierdzam dobra rzecz nietylko dla dzieci ale także dla nas dorosłych.

Ale nie dla sąsiadów.... :-x Normalnie wieczorami sufit mi sie wali na głowę. Okropieństwo :boks:

dorotka8s - 2017-05-07, 10:35

Czy możecie mi doradzić? Chrzestna na komunię dla Ani chce kupić Xboxa. Ale ja w tym jestem ciemna i nie wiem co jej powiedzieć. Co warto kupić na początek? Czy kupuje się z jakimś zestawem gier? Jakiego Xboxa polecacie?
Rafał - 2017-05-07, 11:51

Możesz kupić z zestawem gier lub oddzielnie. Zadaj sobie jednak pytanie czy Twoje dziecko skorzysta z tego XBOXA bo za tą kasą można kupić naprawdę faje rzeczy. Sam XBOX to taki komputer przystosowany do gier i okrojony z innych funkcji. Najnowsze obsługują nawet 4K czyli wysoką rozdzielczość ale do tego, aby to wykorzystać, trzeba mieć też odpowiedni telewizor.
Kwestia podstawowa to jakie gry ogarnie Twoje dziecko bo na XBOXA raczej są produkowane gry dla młodzieży lub dorosłych. Jest trochę dla dzieci ale nieporównywalnie więcej jest tego na tablety na androidzie i na komputery (laptopy)

Żeby się potem nie okazało że masz w domu pudełko za 1000 do 1500 zł z którego nie ma pożytku. Dodatkowo każda gra to wydatek od 50 do 200 zł przeważnie.

dorotka8s - 2017-05-07, 12:06

Chodzi mi o xbox kineckt, którego tu rodzice polecają. Do tych gier raczej laptopa czy tableta nie da się wykorzystać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group