To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Portal jako przewodnik, co dalej po diagnozie

Margola - 2012-06-22, 11:49

Klooocuszku, spokojnie - wierzę w Ciebie, za pierwszym najtrudniejszym zdaniem popłyną następne, jak ostatnio - i wtedy będzie pięknie oraz satysfakcjonująco.
Napisz mi prosze tylko, jaki tytuł Twojego podsumowania szkolenia p. Fornalik przyjmiemy?

No i oczywiście zachęcamy kolejne osoby :-)

miska - 2012-06-22, 11:59

Ja chętna do pomocy :-)
Tylko nie wiem o czym miałabym pisać......

Margola - 2012-06-22, 11:59

Miska, tematów u nas "jak mrówków" :tak:
miska - 2012-06-22, 12:08

Myślę,że oprócz medycznych artykułów potrzebny jest też taki ku pokrzepieniu serc....Zawarte w nim historie naszych dzieciaków,nasze rozterki i to że mimo wszystko można żyć szczęśliwie....Mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi.. :oops:
Margola - 2012-06-22, 12:16

Czyli, miska, napiszesz tekst o cieniach i blaskach bycia rodzicem dziecka z zespołem Downa z przykładami naszych forumowiczów?

Oczywiście zadbaj proszę o zgodę osób, których historie będą ilustrować artykuł :-)

Podoba mi się ten pomysł, napisz co myślisz o takim ujęciu tematu?

miska - 2012-06-22, 12:26

Margola właśnie o to mi chodzi....Myślę,że dla takiego nowego przestraszonego rodzica będzie to ważne i często nie pozwoli się poddać....Chcę ukazać przemianę jaka następuję w rodzicu z biegiem czasu..
Wojtala - 2012-06-22, 13:31

A przemiana jest :tak: - prędzej czy później, ale jest :-D
mija - 2012-06-22, 13:41

Miska właśnie takiego artykułu nam potrzeba co zbierze do kupy wszelkie nasze dywagacje.
I będzie odnośnikiem dla nowych rodziców. Ja za Ciebie trzymam kciuki :spoko:

Margola - 2012-06-22, 14:01

Miska, dziękuję! :prosze:

Dopisałam Cię do listy deklaracji.


Nawet nie wiecie, jak cieszą mnie Wasze kolejne deklaracje, wszak portal ma byc właśnie tworzony przede wszystkim przez rodziców dla rodziców - jak napisałyście, jesteście już dalej na tej drodze i na pewno wasza wiedza jest bezcenna!

klooocuszek - 2012-06-22, 17:12

Margo, szkolenie było o seksualności osób z niepełnosprawnością intelektualną, zatem niech taki temat zostanie :tak:
Grażyna O. - 2012-07-31, 23:29

Serdecznie dziękuję Baronkowi :kwiat3: za przygotowany tekst na portal.
:arrow: Wnętrostwo - czyli brak jądra w mosznie

Jak również dziękuję za deklarację Nefre w przygotowaniu tekstu na temat alergii :*

I tak nieśmiało przypomnę, jakby ktoś miał czas i chęci to czekamy na pomoc :tak:

groszek - 2012-07-31, 23:36

Bardzo fajny tekst Baronku :spoko: Masz wenę nawet w takich tematach :brawo:
vagabunda8 - 2012-08-01, 09:06

Marta, dobrze napisane, nareszcie zrozumiałam, o co w tym wnętorstwie.... wędruje, czyli chodzi :spoko:
baronek - 2012-08-02, 07:30

Fajnie, że wiecie na podstawie tego, co napisałam, o co biega i wędruje w temacie. ;-) Niełatwo pisać o nudnych rzeczach. :oops:
Margola - 2012-08-02, 08:47

Powiem Ci, że napisałaś o nudnej rzeczy niemal pasjonująco. Świetnie się to czyta :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group