To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - IV Zlot Zakątkowy w obiektywie i nasze wrażenia

kacha_wawa - 2012-08-27, 21:48

Grażynka, super zdjęcia :spoko: A najfajniejsze to Twoje z Mężem i Anetki z Tatą na huśtawce. Takie bardzo ciepłe i pozytywne są :*
grażyna - 2012-08-27, 21:59

Tak mi się wydawało, że ktoś robił nam zdjęcie w trójkę na tej huśtawce. Bardzo proszę o podesłanie zdjęcia :prosze: . Hmm, bo tak jakoś wyszło, że wspólnego zdjęcia nie posiadamy :nie: .
vagabunda8 - 2012-08-27, 22:02

Rzetelnie obejrzałam wszystkie. Grażynko, fotki są bardzo naturalne, Aneta szczęśliwa i zadowolona. :spoko:
Margola - 2012-08-27, 22:11

Świetne fotki, znowu mi się zatęskniło za tą rodzinną atmosferą...
gosiulkat - 2012-08-27, 22:14

Margola napisał/a:
Świetne fotki, znowu mi się zatęskniło za tą rodzinną atmosferą...

No ja też fajnie było tam być, choć na początku czułam się obco, ale poznałam mnóstwo fantastycznych osób :tak:

Grażyna O. - 2012-08-27, 23:26

grażyna napisał/a:
Tak mi się wydawało, że ktoś robił nam zdjęcie w trójkę na tej huśtawce. Bardzo proszę o podesłanie zdjęcia :prosze: . Hmm, bo tak jakoś wyszło, że wspólnego zdjęcia nie posiadamy :nie: .


Mam :spoko: wszak nie na huśtawce.... ale wspólne


Margola - 2012-08-27, 23:34

Ale fajne!!! A jakie znaczące... Aneta na czele wszystkiego, a na mamie opiera się tata :-D
ewelin27 - 2012-08-28, 10:11

Grażynko super jesteście :* Aneta jest cudna :*
Bardzo bym chciała się z Wami wszystkimi na zlocie spotkać

groszek - 2012-08-28, 11:00

grażyna napisał/a:
Tak mi się wydawało, że ktoś robił nam zdjęcie w trójkę na tej huśtawce. Bardzo proszę o podesłanie zdjęcia :prosze: . Hmm, bo tak jakoś wyszło, że wspólnego zdjęcia nie posiadamy :nie: .


Ja robiłam na huśtawce,ale tylko Tobie i Twojej drugiej Połówce



Ktoś robił Waszej trójce na rowerze wodnym! :tak:

kasiao35 - 2012-08-28, 12:28

Jeeeejuuuu, ależ Wam zazdroszczę ;/ , wspaniali ludzie, cudne fotki, ta atmosfera.....
kabatka - 2012-08-28, 12:36

Kasia, no bardzo żałuję, że nie dojechaliście :-( W tym roku atrakcji było moc, miejsc do spotkań bez liku, no i rekordowa liczba uczestników :-D
Ale - następny zlot w następnym roku - z tym że na pewno dalej od Wawy niż tegoroczny :cool2:

edit: posty "luźne" na temat zlotów zostały wydzielone :arrow: tutaj :-)

małgosia - 2012-08-28, 22:22

Oj działo się działo. :-)
emka205 - 2012-08-28, 23:51

mnie grażynko najbardziej podoba się zdjęcie z Twojej kolekcji na której jesteś z mężem na huśtawce, takie ciepło od niego bije..prześliczne.
grażyna - 2012-08-29, 14:35

Aż se obejrzałam to zdjęcie :lol: . Hmm, dwa dojrzałe grzyby na ławce ;-) .
Skoro się podoba...
To zdjęcie robiła Aneta, więc jednak muszę zainwestować w sprzęt, niech się talent rozwija...

kacha_wawa - 2012-08-29, 14:46

Widzisz Grażka, coś w tym jest, też pisałam, że mi się najbardziej ta fotka podobała plus ta Anetki z Tatą :-) A za te grzyby to Ci się powinno manto spuścić :nlanie: ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group