To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Jak poinformowano mnie o zD dziecka - Wrocław i okolice

kabatka - 2012-10-08, 12:21
Temat postu: Jak poinformowano mnie o zD dziecka - Wrocław i okolice
Stowarzyszenie Bardziej Kochani poszukuje mam z Wrocławia i okolic, które mają za sobą nieprofesjonalny, pozbawiony empatii, traumatyczny sposób powiadomienia o zespole Downa dziecka. Osoby, które mają za sobą takie przeżycia i chciałyby o nich opowiedzieć (opowiedziana historia znalazłaby się w przygotowywanej przez Stowarzyszenie publikacji), spotkałyby się ze współrozmówcą w swoich okolicach.

Zainteresowanych proszę o kontakt: admin@zakatek21.pl (przekieruję Was do Stowarzyszenie Bardziej Kochani) lub bezpośrednio z Panem Andrzejem Suchcickim: bardziej_kochani@go2.pl.

Sprawa jest pilna! :-)

Dużo takich historii mamy opisanych na Zakątku, jest szansa opowiedzieć o nich szerzej - niosąc niejako kaganek oświaty ;-) gorącą zachęcam :tak:

kabatka - 2012-10-10, 16:44

Jako że z Wrocławia i okolic nikt się nie odezwał - prośba zostaje ponowiona, a obszar rozszerzony. Otóż:
Na Zakatku :arrow: w tym miejscu oraz :arrow: w tym dużo razy opisywaliśmy, jak nas potraktowano po porodzie, jak nieczuli byli lekarze, że są nieprzygotowani, uciekają przed pacjentkami, kiedy wystąpi problem, że używają słów, które ranią. Mamy szansę to zmienić poprzez opowiedzenie naszej historii. Zachęcam do podzielenia się swoimi przeżyciami :prosze:

Piszcie bezpośrednio do Pana Andrzeja Suchcickiego bardziej_kochani@go2.pl lub pośrednio do mnie admin@zakatek21.pl.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group