To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek prawny - 1% - macie już zaksięgowany?

BeataS - 2009-11-10, 20:30

Ja też przeżyłam właśnie szok !!! Spodziewałam się około 5 tysięcy a tu...no chyba muszę powiedzieć bo może to jest błąd i jeszcze mi zabiorą 20500 na koncie !!! No mogę już sięnie martwić o turnus i zapisać marysię na kombinezony. Laski czy ja śnię czy wy też zawsze macie takie wpłaty? Sorki że tak otwarcie ale tego się nie spodziewałam
Tuśka - 2009-11-10, 20:36

Dziewczyny a jak sprawdzić saldo na stronie?
Ja zawsze sprawdzam przez telefon na infolinii a teraz nie mogę się zalogować mówi mi że się autoryzacja nie powiodła.
Bosz ja jestem jakaś melepeta, nie umiem własnemu dziecku kasy uzbierać.
Nie sądzę abym dużo uzbierała.

BeataS - 2009-11-10, 20:38

Tuśka wchodzisz na zakłakę Podopieczni i tam jest na dole logowanie
wpisujesz login i pesel

nefre - 2009-11-10, 20:44

no, Beata, ja też właśnie w szoku, wpierw pomyślałam, że to pomyłka, liczyłam miejsca przed przecinkiem ;-)

Tusiu, tu masz link do logowania fundacji :arrow: logowanie
zjedź na dół po lewej stronie jest "stara wersja" do logowania, nastepnie wpisz nr członkowski Busia i jego pesel :-) powodzenia :spoko:
jak co, to pisz :-)

BeataS - 2009-11-10, 20:47

No widzisz Nefre my to początkujące jesteśmy z tym subkontem i myślałaśmy o mniejszych kwotach.

Nie jestem w stanie podziękować wszystkim za ten dar.

Z wrażenia to nawet się poryczałam :-D

nefre - 2009-11-10, 21:26

ja też :-D
i też nie wiem co zrobić, by podziękować ... wszystkim się nie da.. :-(
jak to zorganizować.. do pracy napiszę podziękowanie, na swoje fora też, ale co z resztą?

Tuśka - 2009-11-10, 21:26

Nefre, wielkie dzięki, dużo tego nie mamy, ale zawsze coś.
Kurcze, muszę kogoś do pomocy zaangażować w tym zbieraniu.
Do tego oko potrzebne jest.

nefre - 2009-11-10, 21:33

Tusiu, no wiadomo... oko jest potrzebne :-(
wiesz, możesz roznieść takie pismo z prośbą o 1% (i tam wszystkie dane) do szkół w mieście, do przedszkoli, do sklepów, porozdawać rodzinie, by oni swoim znajomych dali, czasm ktoś rozlicza większą liczbę osbób :-)

martas - 2009-11-10, 22:44

Dziewczyny bardzo się cieszę, że a) pieniążki wpłynęły
b) kwota przerosła Wasze oczekiwania :jupi:

Mam nadzieję, że u mnie nie będzie takiej sytuacji jak u kropki :cry: :cry: :cry:
Dalej jestem naiwna, że są jeszcze lojalni ludzie na świecie :oops: Zostaje mi tylko upominać się i przypominać... :roll:

vairatka - 2009-11-11, 14:12

Ja dziś sprawdziłam nasze konto w Fundacji - i jestem w ogromnym szoku!!! Nie spodziewałam się tylu pieniędzy, przez myśl mi nie przeszło nawet... I teraz pytanie - do kiedy trzeba wykorzystac te pieniądze? Czytałam gdzieś, że do końca marca przyszłego roku :-? A ja nie mam prawie wcale faktur, nie byliśmy na żadnym turnusie, bo kasy mało, nie chciałam się zapożyczać, bo skąd potem oddać? Gdybym wiedziała, że tyle z tego 1% będzie... Za co fundacja - oprócz paliwa, leków, turnusów - może oddać kasę? Nie mam za bardzo pomysłu, a szkoda byłoby gdyby to wszystko przepadło :-(
Ale mówię Wam, wszystko mi się jeszcze trzęsie z tego szoku :-)

nefre - 2009-11-11, 14:21

variatkam, do marca??? gdzie to słyszałaś?
ja myslałam, że na koncie te pieniądze są po prostu i kiedy wykorzystam, wtedy wykorzystam.. bez limitu czasowego

djulia - 2009-11-11, 14:23

Do końca marca należy rozliczyć faktury z ubiegłego roku
maj1820 - 2009-11-11, 14:25

Do marca to jest czas żeby rozliczyć faktóry za 2009 rok jak ktoś ma. :-)
nefre - 2009-11-11, 14:27

ufffff
dzięki dziewczyny, bo się wystraszyłam.. :-)
viariatka wprowadziła mnie w lekki stan poddenerwowania ;-) :lol:

angelika kuspa - 2009-11-11, 14:59

nefre napisał/a:
ufffff
dzięki dziewczyny, bo się wystraszyłam.. :-)
viariatka wprowadziła mnie w lekki stan poddenerwowania ;-) :lol:


Nie tylko Ciebie Nerfe.
Mi się marzy turnus z Acentrum ale wcześniej się nie zapisywałam bo nie wiedziałam ile tych pieniążków uzbieramy. Teraz oczywiście na rok 2010 jest za późno, więc chcę się zapisać na 2011 i myślałam na to przeznaczyć kasę :tak:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group