To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Tablet w edukacji dzieci.

kabatka - 2015-09-15, 23:01

Post przeniosłam. Dorota zobacz do :arrow: wcześniejszych postów w tym temacie :tak:
Iga - 2015-11-16, 12:49

Homo Tabletis
Maria74 - 2015-11-16, 22:58

Strasznie fajny ten filmik. No i przesłanie do mnie trafiło.
plaza - 2015-11-17, 17:00

Dobre :lol: Wysyłam dalej
edyta.editt - 2015-11-17, 22:16

Najmłodsze pokolenie nie byłoby zadowolone z tego filmiku...
Ja jestem na tak,moje dzieciaki cieszą się tabletami dopiero od...sierpnia.Antoś opanowuje Go w zastraszającym tempie,Amela to raczej dusi jak coś wyskoczy i sama nie wie co zrobiła.

mona31 - 2016-11-21, 14:01

witam, chciałam moje mu pięciolatkowi zakupić tablet wraz z odpowiednimi grami, takimi aby połączyć ćwiczenia logopedyczne, pedagogiczne z zabawą, bo układanek ma dość a bardzo chętnie bawi się telefonem, tylko nie mam pojęcia, co konkretnie, może są osoby co korzystają z różnych gier, aplikacji i są fajne dla dziecka, dzięki za podpowiedzi
groszek - 2017-05-14, 17:59

Zajecia z tabletem w praktyce
Malejczyk80 - 2017-10-16, 09:37

Długo myślałam, że tablet to nie jest najlepszy pomysł. Teraz myślę, że tablet będzie dobry, ale do wspomagania zwykłej nauki i zabawy manualnej. Świetnym pomysłem są też takie tablice edukacyjne, ale to już dla większych dzieci. U mnie świetnie się takie tablice sprawdziły i wiedza wpada maluszkowi do głowy. W łatwy też sposób można nauczyć podstawowych kolorów (po polsku i po angielsku, bo dzieci szybko łapią) :)
Rafał - 2017-10-16, 13:06

A jakie masz doświadczenie w tym zakresie poza tym że upychasz linki w postach do swojej strony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group