To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Tablet w edukacji dzieci.

magura - 2013-01-31, 19:10

Tomku, czapki z głów :prosze: cysiek bawi się trochę dłużej (co prawda nie na twoim sofcie bo ja mam tablet pc więc musiałbym emulację androida robić, żeby to odpalić ;-) ) ale później też już ma dość. Może pomaga fakt, że samo mazanie pacem to nie wszystko. Bardzo dobrze jednak namówić dzieciaka do używania rysika bo to wyrabia manualnie i przygotowuje de facto do pisania (tja, już widzę jak Cyś będzie pisał ;/ ).
groszek - 2013-01-31, 20:59

Dzisiaj zrobiłam rysik do tabletu i Goska mi go zabrała do iPoda :-( .Muszę zrobić następny...
boszka59 - 2013-01-31, 21:10

Jakie zdolne małżeństwo, jedno oprogramowanie a drugie osprzęt. Brawo kochani.
magura - 2013-01-31, 21:32

Aniu :wow: toż wiesz po ile takie rysiki chodzą? Może opatentujesz? Pochwal się konstrukcją :-)
boszka59 - 2013-01-31, 21:37

Magura a ty odrazu biznes widzisz. :tak:
magura - 2013-01-31, 21:47

:nrechot: przyganiał kocioł...a może raczej powinienem napisać "głodnemu chleb na myśli" bo ja myślałem raczej o innowacyjności, wynalazczym potencjale Ani - naukowy aspekt. Skąd więc wyciągnęłaś ten biznes? :]
Zresztą wątpię czy Tomek by się obraził jakby Ania rozwinęła dochodową działalność rysikową - takie bardziej zaawansowane chałupnicze skręcanie długopisów. Ot, znak czasów: kiedyś "zenity" a teraz ipady :lol:

groszek - 2013-01-31, 21:55

Tak ja skręcam włókna takiej przędzy przewodzącej, a potem przeciągam je przez plastikową rurkę i mamy rysik. :roll:
boszka59 - 2013-01-31, 21:56

Iście naukowe pytanko po ile chodzą? Magura ale Tomek zawsze wspiera Anię :lol:
Ania ty nie przestajesz zaskakiwać :spoko: :brawo:
rany jak ja się NUDZĘ

magura - 2013-01-31, 22:02

Boszko, przecież Ania zawsze może podesłać ci półprodukty i też będziesz "przeciągać włókienka" :lol: a może na "nową drogę życia" co kiecuszki rysik do tableta? :hyhy:
groszek - 2013-01-31, 22:03

Oto przędza i rysik .


Dla Ciebie Boszka mam biznes zimowe rękawiczki w których można obsługiwać dotykowe telefony, z tej przędzy trzeba uprząść nitki i robić rękawiczki :spoko:

martas - 2013-01-31, 22:05

Groszku! To jest wspaniały pomysł!!!! :spoko:
magura - 2013-01-31, 22:24

Aniu, Boszko - ja poproszę takie cieniutkie, które założę sobie na rower również pod takie bez palców. Nawet nie wiesz jakim problemem na jesień czy wiosnę ciągłe zdejmowanie rękawiczek żeby odczytać GPS, poprawić szlak, sprawdzić statystyki: paluchy zgrabiałe i dodatkowo traci się czas no i rękawiczki się rozrywają przy takich ciągłych operacjach zziębniętymi paluchami.

Popieram :spoko:

groszek - 2013-01-31, 22:26

pomysł jest czas się brać do roboty :roll:
ewelin27 - 2013-01-31, 22:29

Super pomysł :spoko:
Mi też by się przydał bo mam telefon z dotykowym ekranem i mapą ;-)

boszka59 - 2013-02-01, 08:14

Ja z nudów w tym hotelu jestem w stanie te rekawiczki dzirgać. Jak dobrze że to tylko do jutra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group