To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wspomagacze edukacji - Tablet w edukacji dzieci.

zula - 2013-09-27, 10:05

Powiem Wam tak ...zakupiłam komunikator,albumik komunikacyjny ,mamy zrobiony tz.osobisty folder i......to wszystko jest na 5 min.teraz mi to wszystko leży.Najtańszym i najbardziej trafionym do nas sposobem na komunikowanie się było wprowadzenie gestu.
groszek - 2013-09-27, 16:57

Zgadza się , ale tych gestów trochę mało
dagi - 2013-10-18, 09:48

Zastanawiam się nad kupnem tableta dla Klaudii i nie wiem jaki wybrać. Mam dylemat czy kupić ten tablet czy też taki co wczoraj oglądałam w sklepie (nie pamiętam jakiej firmy) ale miał te same parametry plus klawiaturę i cena jest niższa bo kosztuje 299 zł. [/list]
Malina87 - 2013-10-18, 12:21

Dagi na pewno lepszy będzie z większym ekranem ten ma tylko 7 cali. My taki mamy i dla Błażeja jest za mały mnie też irytuje jak mam na nim czegoś szukać ;/
dagi - 2013-10-18, 16:49

Malina87 napisał/a:
Dagi na pewno lepszy będzie z większym ekranem ten ma tylko 7 cali. My taki mamy i dla Błażeja jest za mały mnie też irytuje jak mam na nim czegoś szukać ;/


Czyli jaki rozmiar najlepiej kupić?

Malina87 - 2013-10-18, 22:38

Magdówka pochwal się ile wasz tablet ma cali ?? ;-)

Daga jak magdówka odpowie to będziemy wiedzieć . Madzia miała ten rozmiar taki akurat :roll:

kacha_wawa - 2013-10-19, 02:15

Dla mnie też 7 cali był za mały, teraz mam 10.1 i jest gitarrra :-)
magdowka - 2013-10-19, 08:19

My też mamy taki 10.1 - dzieciaki super zadowolone, ostatnio gry z serii Pan Panda są na tapecie.
dagi - 2013-10-19, 11:07

Ok a możecie mi polecić jakiś fajny 10 calowy, taki żeby był dobry dla Klaudii?
Magdowka jaki ty masz?

magdowka - 2013-10-19, 11:26

My mamy taki Kiano
Grażyna O. - 2014-01-22, 22:51

I doczekaliśmy się czegoś dla naszych dzieci
:arrow: Pierwsza polska gra terapeutyczna na tablet

W opisie:
Pierwsza polska gra na tablety wspierająca terapię dzieci z zaburzeniami takimi, jak m.in.: autyzm, Zespół Downa, porażenie mózgowe jest już dostępna! Grę Na wsi można pobrać za darmo w sklepie Google Play.

izakrupska - 2014-01-22, 23:05

Tablet w edukacji dzieci, czytałam jak bardzo polecacie no i młoda dostała takowy. Zainstalowaliśmy gry edukacyjne, książki, wszystko co tylko, by pomagało w rozwoju.. i co? a no to, że Aśka może i czasami z tego skorzysta a Zuza? Zuza ma nas w serdecznym poważaniu i serfuje po YouTube, wisi na Skypie z koleżanką i ogląda durne filmiki jak to jacyś szaleńcy rozpędzają się na rowerach i uderzają w mur. Tylko czekam gdy pewnego dnia zaprosi mnie do znajomych na fb. Wprowadziłam hasło na wejście na internet, jakoś weszła. Ona nie chce się edukować a raczej doprowadzić matkę do obłędu
anuszkaa - 2014-01-22, 23:55

A widzisz Iza, bo nie posłuchałaś starszej koleżanki. ;-) Ja już pisałam w tym wątku na drugiej jego stronie, ze tablet ogłupia, a nie edukuje! :tak:

Cytat:
Ala ma smartfona, iPada, laptopa i stwierdzam, ze od kiedy to wszystko ma i używa, stała się mniej kreatywna, mniej zainteresowana różnymi aktywnymi formami spędzania czasu, mniej towarzyska. ;/
Ogólnie żałuję, że tak bardzo ją te elektroniczne gadżety zdominowały. :-(
Zresztą nie tylko ją. W domu mam jeszcze dwoje nastolatków.

Sama nie wiem, jak to wszystko co obserwuję ma się do tematu wątku "Tablet w edukacji dzieci"? :-? A dodatkowo czytam, że wszystkie dzieci bardziej się "ogłupiają" tymi wynalazkami, niż dzięki nim edukują. :okular:

Alicja - 2014-03-16, 09:00

Terapia z tabletem
anuszkaa - 2014-04-20, 21:45

Na potwierdzenie moich słów z postu wyżej:

Dzieci głupieją przez tablety.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group