To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Razem" - RAZEM od najmłodszych lat...

Alicja - 2012-09-05, 11:33

“Maluchy” z Wrocławia zapraszamy na spotkanie

Stowarzyszenie "Razem", zaprasza wszystkie maluchy (rocznik 2009-2012) wraz z opiekunami na pierwsze z serii spotkań "Razem od najmłodszych lat."

Spotkanie odbędzie się w kawiarni Cafe Inspiracje przy ul. Skrzydlatej 21a/1b we Wrocławiu ( www.cafeinspiracje.pl ) w dniu 22 września 2012 (sobota) w godzinach 11:00 – 13:00. Dla najmłodszych – igraszki na kawiarnianym placu zabaw.Dla dorosłych – pogawędki przy kawie. Proszę o potwierdzenie przybycia e-mailowo lub telefonicznie.

Jakub Jeziorowski
Dolnośląskie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Zespołem Downa "Razem"
www.stowarzyszenie-razem.org
tel. 662-002-060

Jezior - 2012-09-20, 19:44

Chec uczestnictwa można też zglaszac e-mailowo na adres jakub@stowarzyszenie-razem.org
Alicja - 2012-09-20, 20:14

Czyli Jakub Jeziorowski, to Ty? Jezior? :-)
Jezior - 2012-09-20, 20:19

I tym sposobem przestałem być anonimowy :-D
Alicja - 2012-09-20, 20:22

:lol:

ech... mam w stowarzyszeniu fajnych znajomych :roll: nie wirtualnych

Jezior - 2012-09-23, 22:54

I już po spotkaniu - było super. :-D

Uzbierało nas się chyba 13 rodzin :jupi: , odwiedził nas Jarek Pieniak, poruszyliśmy kilka ważnych tematów :brawo: i już jesteśmy umówieni na kolejne spotkanie. :spoko:

Dziękuję wszystkim za obecność i już zapraszam na kolejne spotkanie - mam nadzieję, że w październiku.

Alicja - 2012-09-24, 11:16

Jarek wspomnial o spotkaniu na swojej stronie ;-)
Wielki podziw z mojej strony, za dzialanie.Wymaga to wiele zapalu, cierpliwosci a przede wszystkim ogromnych checi :brawo:

powodzenia :spoko:

Jezior - 2012-09-24, 12:52

to dopiero początki - teraz chcemy aby spotykania odbywały się w siedzibie Stowarzyszenia, a nie na wygnaniu :-)

o kolejnych spotkaniach będę informował na bieżąco

Jezior - 2012-10-05, 10:38
Temat postu: Razem od najmłodszych lat
Cześć,

W imieniu Stowarzyszenia "Razem", zapraszam wszystkie maluchy (rocznik 2010-2012) wraz z opiekunami na kolejne spotkanie "Razem od najmłodszych lat."

Spotkanie odbędzie się tak jak poprzednio w kawiarni Cafe Inspiracje przy ul. Skrzydlatej 21a/1b we Wrocławiu (www.cafeinspiracje.pl) w dniu 27 października 2012 (sobota) w godzinach 11:00 - 13:00

Dla najmłodszych - niezmiennie igraszki na kawiarnianym placu zabaw.

Dla dorosłych - pogawędki przy kawie.

Gościem specjalnym będzie neurologopeda i terapeuta integracji sensorycznej Pani Małgorzata Kowalczykiewicz (www.kowalczykiewicz.pl)

Proszę o potwierdzenie przybycia e-mailowo lub telefonicznie.
- - - - -
Pozdrawiam
Jakub Jeziorowski

Tel. 662-002-060
jakub@stowarzyszenie-razem.org

www.stowarzyszenie-razem.org


Jezior - 2012-11-06, 08:12
Temat postu: Kolejne spotkanie maluchów
Cześć,

W imieniu Stowarzyszenia "Razem", zapraszam wszystkie maluchy (rocznik 2010-2012) wraz z opiekunami na trzecie już spotkanie "Razem od najmłodszych lat."

Spotkanie odbędzie się tak jak zawsze w kawiarni Cafe Inspiracje przy ul. Skrzydlatej 21a/1b we Wrocławiu ( www.cafeinspiracje.pl ) w dniu 1 grudnia 2012 (sobota) w godzinach 11:00 - 13:00

Dla najmłodszych - igraszki na kawiarnianym placu zabaw.

Dla dorosłych - pogawędki przy kawie.

W spotkaniu udział weźmie logopeda, certyfikowany międzynarodowy terapeuta metody Castillo Moralesa, terapeuta SI, ergoterapeuta – Pani dr Teresa Kaczan

Proszę o potwierdzenie przybycia e-mailowo lub telefonicznie.

- - - - -
Pozdrawiam
Jakub Jeziorowski

Tel. 662-002-060
jakub@stowarzyszenie-razem.org
GG: 591671

www.stowarzyszenie-razem.org

Jezior - 2012-12-03, 22:06

Kolejne spotkanie za nami (to było już 3 :jupi: )

Gosciem była dr Teresa Kaczan - kilka osób skorzystalo z cennych porad i możliwości konsultacji.

W trakcie spotkania każdy mógł porozmawiac z kazdm i cieszy mnie to, że potrafimy się wspólnie bawić- taka postawa motywuje mnie do dalszego działania i organizowania w imieniu Stowarzyszenia kolejnych spotkań.

Mam nadzieje, że kolejne spotkanie odbędzie sie w styczniu i frekwencja znów dopisze
Już pracuję nad zaproszeniem kolejnego gościa

Poniżej zdjecia:

Pierwsze spotkanie

Drugie spotkanie

Nie miałem zdjęcia całej grupy wiec będzie moja PrzytulAnka :modnisia: i Patison :okular:

Trzecie spotkanie

kabatka - 2012-12-03, 22:14

Kuba ale w przyjaznej sali mieliście spotkanie :spoko:

Super :brawo:

sobalinka - 2012-12-03, 22:15

Patisona znam osobiście ;-) to iście uroczy człowieczek :lol:

Ale tak serio...zazdroszczę spotkań :oops: a Miś mój się już nie mieści w przedziale wiekowym :-( ;-) ;-) ;-)
:spoko: :spoko: :spoko:

vagabunda8 - 2012-12-03, 22:22

A jak wesoło, kolorowo i jasno. :lol:
Jezior - 2012-12-03, 22:26

Miejsce spotkań udało nam się wybrać bardzo fajne - spotkania wstępnie trwają dwie godziny i na tyle mamy rezerwację ale jeszcze nigdy nie udało nam się rozejść o czasie. ;-)

Można spokojnie wypić kawę przy stoliku, a dziecko zostawić na "polanie" - zawsze ktoś się zaopiekuje bo tam wszystkie dzieci nasze są :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group