To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie w Jeleniej Górze - O Stowarzyszeniu w czasopiśmie BK

kabatka - 2007-02-13, 19:52
Temat postu: O Stowarzyszeniu w czasopiśmie BK
Janusz chyba przez wrodzoną skromność nie wspomniał ;-) że w ostatnim numerze :arrow: czasopisma Bardziej Kochanych (40) 4/2006 ukazał się obszerny materiał o Jeleniogórskim Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa. Jest o historii, jak powstało stowarzyszenie, jest o zadaniach, które przed sobą stawia, jest o ludziach, którzy je tworzą.
No i jest zdjęcie, na którym dopatrzyłam się córeczki Jołaśki (czy córeczek :shy: ? bo tego pewna nie jestem, więc poprawcie) i Michaszka :-D

A tytuł? No tytuł mówi dużo :tak:
Rodzice szaleją w Jeleniej Górze :spoko:

Janusz - 2007-02-13, 20:03

Nie pisałem, bo jeszcze nie dosatałem tego numeru, a wiem, że pewne zmiany w tekście są wprowadzone.

Np. Mój tytuł brzmiał "Odmienne, ale takie same", ale Andrzej S. per analogia do "Grypa szaleje w Naprawie" pozwolił sobie zmienić tytuł, a ze mną skonsultował po wydaniu numeru.
Ale nie mam nic przeciwko takiemu tytułowi, mnie się on dobrze kojarzy.

Tekst pisany był w ubiegłym roku przed wyjazdem na turnus do Mrzeżyna i nie wiem, jak tam z aktualnością.
Przeczytam, to porównam, wiem, że robiłem jakąś korektę aktualizacyjną.

kabatka - 2007-02-13, 20:08

Mi się tytuł bardzo dobrze kojarzy, bez nadęcia, bez egzaltacji, że tak powiem "z jajem" :spoko:
mija - 2007-02-13, 20:38

Prosimy o link :prosze:
kabatka - 2007-02-13, 20:43

No niestety, nie ma linku :nie: Artykuł jest w wersji papierowej najnowszego numeru. Nie mam prawa tego zeskanować. Możecie albo zakupić numer, albo wierzyć nam na słowo. Janusz, chyba że Ty, jako autor, masz jakieś inne prawa?
Janusz - 2007-02-13, 21:47

Nic nie powiem, dopóki nie przeczytam w BK.
Oczywiście, prawa autorskie należą do mnie, ale też i do wydawcy, wobec czego wcześniej uzgodnię, czy opublikujemy całość, czy skróty.

kabatka - 2007-02-13, 21:52

oki :spoko: poczekamy :-)
boszka59 - 2007-02-13, 21:56

Ja już po lekturze, Chylę czoła przed Jelenią Górą. Oby to była jaskółeczka :brawo:
karolina1 - 2007-02-13, 22:25

Ja już mam czasopismo przed sobą,Janusz wielie gratulacje to co robicie jest wielkie czasami tak zazdroszcze wszystkim którzy mieszkają w większych miastach,bo unas nie ma takich stowarzyszeń i takich ludzi o wielkim serdcu.
magdalenka - 2007-02-13, 22:27

Bardzo prosimy o link :prosze: ,chcialabym przeczytac,chyba ze Monia masz ten numer BK i bede mogla poczytac jak u Ciebie zagoszcze.
karolina1 - 2007-02-13, 22:32

Polecam artykuł świetny.
kabatka - 2007-02-13, 22:33

Magda, proszę czytać uważnie posty :-x

Wyżej napisałam:
Cytat:
No niestety, nie ma linku Artykuł jest w wersji papierowej najnowszego numeru. Nie mam prawa tego zeskanować.


Oczywiście u mnie będziesz mogła go przeczytać :-)

Janusz - 2007-02-14, 10:20

Magda, nie martw się. Prześlę Ci mailem wersję elektroniczną. Przecież oryginał siedzi w moim komputerze. :-)

Na razie jeszcze nie mam ostatniego numeru BK, a chcę zobaczyć, czy i jakie zmiany w tekscie zrobiła korekta.

magdalenka - 2007-02-14, 10:22

:-x czytam uwaznie!! , ale myslalam ze jak tak piknie poprosze to da sie cos zrobic :oops: ;-)
Alicja - 2007-02-14, 13:04

A może BK wyrazi zgodę na przedruk? :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group