To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MUSZELKA - Sianożęty

marsjanka7 - 2013-01-10, 12:52
Temat postu: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MUSZELKA - Sianożęty
Mam pytanie czy ktoś tam może był z dzieckiem?
W tym roku mamy zamiar się wybrać nad morze z Kamilką. Nie interesują nas turnusy rehabilitacyjne, chcemy poprostu odpocząć całą rodzinką i nałapać jodu przed puszczeniem Kamy do przedszkola ;-)Wybieramy termin od 16.08 - 30.08 2013 ze względu na pracę męża.

BeataR - 2013-01-10, 14:29

a jak cenowo?
marsjanka7 - 2013-01-10, 17:19

Podaje stronke tego Ośrodka!

http://www.przymorzu.pl/o...lka-p-1336.html

bebe - 2013-01-10, 18:59
Temat postu: wczasy
http://www.youtube.com/watch?v=P5x-ApNYnr4

Ta Pani na filmiku to moja znajoma.


Mają też kilka domków drewnianych . zobacz też Klimczok w Ustroniu Morski

Przepraszam miało być na pw

anuszkaa - 2013-01-10, 19:56

Byłam latem w Klimczoku i nie polecam dla rodziny z małymi dziećmi. Jest to ogromny kilkupiętrowy gmach. W jednym jego skrzydle odbywają się codziennie do późna (g.23) głośne imprezy. W tej sali oczywiście otwarte są wszystkie okna i o spaniu w swoim pokoju nie ma mowy. :nie:
Jest to ośrodek dla dorosłych osób niewidzących lub niedowidzących. O towarzystwo dla dzieci będzie trudno.

marsjanka7 - 2013-01-11, 08:47

anuszkaa napisał/a:
Byłam latem w Klimczoku i nie polecam dla rodziny z małymi dziećmi. Jest to ogromny kilkupiętrowy gmach. W jednym jego skrzydle odbywają się codziennie do późna (g.23) głośne imprezy. W tej sali oczywiście otwarte są wszystkie okna i o spaniu w swoim pokoju nie ma mowy. :nie:
Jest to ośrodek dla dorosłych osób niewidzących lub niedowidzących. O towarzystwo dla dzieci będzie trudno.


Dzieki za ostrzeżenie :spoko: Tym bardziej, że chce się wreszcie wyspać i mam dość pobudek nocnych robione przez Kame...chyba bym rozkurzyła tam imprezy wrrr
Po trzech latach męczarni z Kamy spaniem i jej innymi problemami chcemy wypocząć i wreszcie pobyć wszyscy razem...choć bardziej marzą mi się tylko wakacje z mężem :okular:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group