To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jolanta - 2014-01-21, 13:38

A co stoi na przeszkodzie. Fundację może każdy założyć i być jego pracownikiem. Po co tyle jadu w naszym narodzie ? Czy przez to jest nam lepiej? Każdy może zostać Owsiakiem ,nikt tego nie zabrania.Po co takie wyliczanie- anuszkaa , czemu to ma służyć,czy przez twoje informacje ma być nam lepiej ?,co chcesz nam przekazać, że Owsiak nami manipuluje,a niech manipuluje jeżeli to ratuje życie innym i łączy nas wszystkich w tym jednym dniu.Jestem za i nie dam się przekonać jakimiś cyferkami .
julkakulka - 2014-01-21, 13:52

w fundacji geriatrycznej która mi pomaga jest 2 pracowników co sa po 10 godzin w biurze i wszystko tam robią dostaja miesięcznie od 2500 do 3200 miesięcznie, wiem że szefostwo nie bierze zł wypłaty ale jak jada na konferencje itd to biora diety. nie płaca za pobyt itd,



nie wszystkioch stać żeby każdego dnia pracowali za darmo, a opłacony pracownik to juz jakies przywiązanie lojalność itd.



ja wolę żeby moje pieniążki te marne kilkanaście złotych co wkładam do puszki szły na cokolwiek co robi WOŚP niz tam gdzie zabierane są moje pieniązki które zabiera mi Państwo niby na składki zdrowotne itd, gdzie zeby dostać się normalnie do lekarza trzeba kilka miesięcy czekać jak nie lat.


zawsze miaam sentyment do Owsiaka ale to było takie tam bardziej luźne. wszystko się zmieniło po tym jak cioci nie umierały dzieci tylko dzięki sprzętowi żyja, (straciła 6 ciąż) po tym jak moje dzieci były w sprzęcie serduszkowym, po tym jak mnie przywracali też widziałam serduszko ,

anuszkaa - 2014-01-21, 15:11

Jolanta napisał/a:
Po co takie wyliczanie- anuszkaa .


Owsiak sam powiedział po co takie wyliczenie - żeby zapobiec niewiedzy.

julkakulka - 2014-01-21, 15:26

i bardzo dobrze że upublicznia :-)
anuszkaa - 2014-01-21, 15:29

Oczywiście! Tu się zgadzamy, Julka. :tak:
kabatka - 2014-01-21, 17:20

Gdyby takie fundacje jak Owsiaka, Anny Dymnej itp. nie zatrudniały pracowników - nic by nie zrobiły. A już na pewno nie na taką skalę. Wolontariuszami nie da się zrobić wszystkiego. Wszystkie znane mi stowarzyszenia czy fundacje, które realizują ogólnopolskie albo nawet lokalne, ale w dużej ilości inicjatywy, muszą zatrudniać ludzi. Dla przykładu Stowarzyszenie Zakątek 21 niezatrudniające pracowników i bazujące tylko na naszej pracy wolontariackiej nie jest w stanie podjąć się inicjatyw, które byśmy chcieli, które chodzą nam po głowie, wreszcie co do których mamy propozycję włączenia się, ale zwyczajnie nie byłoby komu ich realizować i odpowiedzialność każe nam od razu z nich rezygnować bądź odmawiać uczestnictwa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group