To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - V Zlot zakątkowy

mamagugu - 2013-05-01, 13:05

He he, a ja juz w plotkach ich opitolilam, ze nic nie pisza. Myslalam ze wczoraj sie zlot zaczal. :roll:
kulka - 2013-05-01, 13:50

mamagugu napisał/a:
He he, a ja juz w plotkach ich opitolilam, ze nic nie pisza. Myslalam ze wczoraj sie zlot zaczal. :roll:


Bo Ty strasznie wyrywna jesteś. :-D

mamagugu - 2013-05-01, 14:32

Fakt :-)
Grażyna O. - 2013-05-01, 14:54

Mama Ewy napisał/a:
...
Tylko proszę nie zapominać o relacjach na bieżąco,
bo my tu usychamy z ciekawości jak Wam tam.

I z zazdrości ;-) ciekawe czy wszyscy już na miejscu?
To pierwszy zlot beze mnie :placze:

Anielka - 2013-05-01, 16:54

Też myślę o tych, co w podróży :)
kabatka - 2013-05-01, 17:11

Drukuję właśnie plany zlotu, więc jestem akurat przy kompie.

Większość z nas już na miejscu. Pogoda póki co świetna, słoneczko świeci, dzieciaki szaleją na placu zabaw. Mamy nawet przy płocie zagrodę ze świnkami (taka wiecie, agroturystyczna ciekawostka ;-) ), nie wiem, czy jakaś inna zwierzyna - bo nie doszłam tam póki co ;-)

Jesteśmy już po obiadku, teraz czas wolny, o 19.30 się oficjalnie przywitamy i zapoznamy :-)

Gugu dyski nie robimy, bo ośrodek zażyczył sobie taką kwotę za godzinę wynajęcia sali, że odpuściliśmy.
Idę zlokalizować jakieś miejsce do integracji ;-) Bo wieczorem pewnie się chłodno zrobi i dobrze by było mieć jakieś nieformalne miejsce :cool2:

Pozdrawiamy zlotowo :nvictory:

PS: nie obiecuję zdjęć, bo zapomnieliśmy z kabatem aparatu :mur:

grażyna - 2013-05-01, 21:16

Mnie też nerw nosi, że nie pojechałam, wrrrr.
Staram się wymazać z myśli ten zlot, ale ciągle mnie nachodzi :]

mamagugu - 2013-05-01, 21:21

Witaj w klubie.
ewelkaa - 2013-05-01, 21:22

Też do Waszego klubu dołączam ;-) w kupie raźniej :-) :cool2:
kulka - 2013-05-01, 21:41

Widzę, że lepiej nie jechać. Człowiek traci wolność wewnętrzną ;-)
iwi - 2013-05-01, 22:22

Grzejemy sie przy ognisku i pozdrawiamy malinowo % :-P
groszek - 2013-05-01, 22:32

Gr0szek zziębnięty poszedł grzać się przy ognisku. W pokoju zimno i nie ma już ciepłej wody.Noclegownia chyba ale dla tych co nie lubią się myć :okular:
A ja zaraz jakieś fotki wrzucę bo jest net jak widać! DzieciKI ZADOWOLONE GRAŁY W CYMBERGAJA , NURZAŁY SIĘ W CZYMŚ NA KSZTAŁT FONTANNY, I SZALAŁY NA PLACU ZABAW. SOrry za duże litery ale nie umiem ich wyłązcyć.
album picassa
Na miejscu
relacja

Mama Ewy - 2013-05-02, 06:03

Jadę.
Zaraz z Ewą wyjeżdżamy.
TLK,tylko jakieś zaświadczenie dla potrzeb konduktorskich by się zdało...

boszka59 - 2013-05-02, 08:16

Rozpoczęliśmy drugi dzień zlotu. Ciepłej wody nadal nie ma. Chyba będzie pięć dni dzień dziecka. Pogoda zapowiada się fajna , zakątkowa załoga też super. Niestety zajazd chyba nie ogarnia naszej pomarańczowej zarazy i trochę to psuje atmosferę.
Anielka - 2013-05-02, 09:31

Tak się cieszę, że Was jutro poznam!
Siedzę teraz :-) u fryzjera



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group