To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Głosowanie na powiedzonko roku 2012 z kategorii - A

groszek - 2013-01-25, 00:08
Temat postu: Głosowanie na powiedzonko roku 2012 z kategorii - A
Oddaj swój głos na jedno z poniższych powiedzonek!


Kategoria A


1) Ada
angelika kuspa napisał/a:
Na zajęciach logopedycznych pani pokazuje Adzie różne obrazki z wyrazami dwusylabowymi z literką M i P, i prosi aby powtarzała wyrazy.
Pokazała obrazek z pupą i mówi: PU-PA
na to Ada ,jak nigdy głośno i wyraźnie: DU-PA :okular:


2) Adaś
boszka59 napisał/a:
Ja swojemu często zwracam uwagę żeby nie używał za dużo wody bo się szambo wyleje.
Wczoraj wdepnęłam w mokrą plamę na dywanie i pytam
-Co się tu wyłało? a dziecie na to-szambo, mamo ,szambo.


3)Kamil
zula napisał/a:
Zbieramy dziś pranie w suszarni,segregujemy...potem mówię do Kamila.Leć zanieść babci.........Patrze co robi Kamil a ten chwyta majty babci w 2 paluszki drugą ręką zatyka nos i idąc mruczy fu,fu.......Do teraz bolą mnie mięśnie brzucha od śmiechu :lol:


4) Michał
aga75 napisał/a:
Michał - lat 3 - miał "spięcie" z dziadkiem.
Nie chciał włożyć butów. Więc dziadek - poirytowany - straszy Michała: "Zakładamy buty! Bo będzie a ty, a ty!"
A Misiek popatrzył spode łba i ... puka się palcem w czoło :shock: .

Pierwszy raz mu się to zdarzyło.
Nie wiem, czy się martwić, że taki niewychowany. Czy się cieszyć, że taki rozgarniety. ;-)



5) Michał
sobalinka napisał/a:


Jedna z podopiecznych Fundacji Krok Po Kroku nauczyła Miśka mówić "nara!", co oznacza cześć, papa, dowidzenia... no i teraz jak tylko Michałowi cos nie pasi, wrzeszczy na całe gardło NARA!!!


6)Tomek

Grażyna O. napisał/a:

W gazecie ustrońskiej (takiej lokalnej) ukazał się artykuł "Anioły lubią spać" - tytuł dziwny, bo co się dzieje jak anioł stróż śpi?
W artykule opisane, że odbędzie się wystawa "Aniołkowo" organizowana przez OERW w Nierodzimiu. Zapytano dzieci co myślą o aniołach. Wypowiedzi różne, aż czytam: Dla Tomka (mojego Toma) anioł ma włosy, gra w piłkę i lubi spać :wow:
Drugiej takiej głupiej wypowiedzi nie było i zrobili z tego tytuł :cry:


7) Viola
mamagugu napisał/a:
Bawiłam się dziś z dziewczynami w głuchy telefon. Viola obok mnie. Kombinuję co tu jej łatwego zapodać. I mówię: Viola ma babola. Proste i rymuje się :lol: Viola nachyla się do Nigelki i słyszę jak swoim przyciszonym basem szepcze: Mama ma babola. :lol:

mamagugu - 2013-01-25, 11:28

A można się przyznawać na kogo się głosowało? ;-)
Ja mam dylemat pomiędzy dwoma chłopakami. Tomek uświadomił mi, że jestem aniołem, a Adaś wpasowuje się w mój ulubiony temat dowcipów, fekalnych. ;-) Kogo wybrać, kogo wybrać? :nzastanawianie:

martas - 2013-01-25, 11:44

Na miły początek dnia oddaje swój drogocenny głos ;-)
Mój frunie na wyspy, Violka jest moja namber łan i w powiedzonkach i całokształcie.
Miałabym dylemat, gdyby magdalenka Kaika zgłosiła, ale widzę, że nie ma :dobani:

groszek - 2013-01-29, 22:35

Widzę, że od kilku dni nie zmienia się liczba głosujących...Kto jeszcze nie głosował?Zapraszam! :tak:
groszek - 2013-02-04, 19:37

Brakuje 4 głosów do 100 Kto jeszcze nie głosował :?: Proszę!
magura - 2013-02-04, 20:16

Kliknięte, to ja się tak spóźniam :oops: teraz już kliknię te :nvictory: no ale brakuje jeszcze 3! Do roboty ludziki :mlotek:
boszka59 - 2013-02-04, 21:32

Już tylko jeden mały głosik a wskoczymy do trzycyfrówki.
groszek - 2013-02-04, 22:20

Już wskoczyliśmy tu, ale nie w kategoriiB
groszek - 2013-02-07, 16:47

Zostały jeszcze dwa dni do zagłosowania w naszym Konkursie kto jeszcze tego nie zrobił - zapraszamy!
groszek - 2013-02-09, 09:34

Już mniej niż 15 godzin zostało do rozstrzygnięcia naszego konkursu.
Wasz głos może być na wagę pomarańczy. Dajcie z siebie to co najpiękniejsze. Bezinteresowny głos ;-)

MAGDALENASKUBA - 2013-02-09, 09:45

Głosik oddany :spoko:
groszek - 2013-02-09, 09:48

Super! :prosze:
moni30.30 - 2013-02-09, 22:33

Zdążyłam :spoko:
groszek - 2013-02-09, 22:37

Super, dziękujemy :prosze:
groszek - 2013-02-10, 00:26
Temat postu: Nasz Zakątkowy Konkurs już rozstrzygnięty





Viola 26% [ 32 ]głosy

Ada
21% [ 26 ]głosów

Kamil 15% [ 19 ]głosów

Adaś 13% [ 17 ]głosów

Tomek 11% [ 14 ]głosów

Michał - aga75
5% [ 7 ] głosów

Michał-sobalinka 5% [ 7 ] głosów







Bianka 40% [ 48 ] głosów

Aneta 26% [ 31 ] głosy

Kuba 17% [ 21 ] głosów

Julka 6% [ 8 ] głosów

Dawid 5% [ 7 ] głosów

Igor 3% [ 4 ] głosy


Gratulujemy!



Dziękujemy Rodzicom, którzy zgłosili swoją pociechę do Zakątkowego Konkursu!
Dziękujemy wszystkim , którzy głosowali - 120 osób to tyle, ile dzisiaj odwiedziło nasz Zakatek 21 między 12-20.
Szczególnie dziękujemy tym, których nie znamy z wypowiedzi, ponieważ nie napisali żadnego postu na forum, a jednak w tym Konkursie wsparli swoimi głosami nasze Dzieciaki!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group