To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Książki wydawane przez Stowarzyszenie BK

boszka59 - 2013-02-15, 13:28

No a ja właśnie otrzymałam książkę "Pytania których się nie zadaje". Czytam jednym tchem. Jestem pod wrażeniem.Polecam.
groszek - 2013-02-15, 18:15

Ja też z przyjemnością poczytałam Twoje teksty :spoko:

tu recenzja

Grażyna O. - 2013-02-15, 23:11

Na temat książki można również poczytać na portalu :arrow: "Pytania których się nie zadaje. 12 reporterów. 12 ważnych odpowiedzi”
groszek - 2013-02-16, 09:08
Temat postu: Książki wydawane przez Stowarzyszenie BK
Pytania, Których się nie zadaje to kolejna książka wydana przez Stowarzyszenie. Pomysł książki pochodzi od Pana Andrzeja Suchcickiego, który zatrudnił 12 znanych reporterów, żeby ich nazwiska zachęciły do jej przeczytania. Tak więc głównym czytelnikiem, do którego jest skierowana, jest Kowalski, który nie ma dziecka z zespołem Downa.
Książka utrzymana jest w konwencji albumu, ze względu na zdjęcia, które ilustrują reportaże. " Zdążyć przed happy endem" miały ilustrować rysunki Moniki Duliasz. Jednak ze względu na przyjętą konwencję książki - albumu nie pojawiają się w niej , tylko w 4/2012 numerze Kwartalnika.
W Ameryce byłby to z pewnością bestseller, jak będzie u nas, wkrótce się przekonamy.
Stowarzyszenie Bardziej kochani - zapraszana promocję swojej nowej książki

21.02.2013 (czwartek) w kluboksięgarni "Wrzenie Świata" odbędzie się konferencja prasowa promująca nową książkę. Pozycja ta nosi tytuł "Pytania, których się nie zadaje. 12 reporterów. 12 ważnych odpowiedzi."

Początek spotkania o godzinie 11:00

Kluboksięgarnia mieści się przy ulicy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7
w Warszawie.


Serdecznie zapraszamy.

Prosimy o potwierdzenie obecności na adres: m.milczanowska@bardziejkochani.pl

Książkę polecamy tu

evciak - 2013-02-16, 11:19

Szukam ksiegarni na stronie BARDZIEJ KOCHANYCH ale nie mogę znaleźć ;/ . Proszę o namiary gdzie można zamówić tę ksiażkę.
Na stronie jest jedynie informacja:

Książka jest do nabycia w księgarni naszego Stowarzyszenia.
Cena: 25 zł.

Ksiegarni jednak brak :-?

Iga - 2013-02-16, 12:13

Zmienili stronę, napisz do nich maila. Ile i na jakie konto masz wpłacić pieniądze.
groszek - 2013-02-16, 15:22

evciak napisał/a:
Szukam ksiegarni na stronie BARDZIEJ KOCHANYCH ale nie mogę znaleźć ;/ .
Ksiegarni jednak brak :-?


Stowarzyszenie niedawno zmieniało stronę , więc wszystko jeszcze nie działa jak np link nasze wydaawnictwa, ale sa stare książki np.

lista obecności

BK mają jedno konto, na które wpłaca się za kwartalnik i za inne ich publikacje
Wpłaty należy dokonać na konto:
PKO BP S.A. XX O/Warszawa; 91 1020 1026 0000 1402 0017 0787
W tytule przelewu prosimy podać: numer i rok prenumeraty
(np. prenumerata 1 - 4 2012 będzie oznaczało zaprenumerowanie kwartalników 1,2,3,4 z roku 2012)
UWAGA: Jeżeli adres do korespondencji różni się od adresu z konta bankowego, bardzo prosimy o podanie właściwego adresu, na który ma zostać wysłany kwartalnik.

Istnieje możliwość nabycia pojedynczych numerów kwartalnika, numerów archiwalnych a także bezpłatnego wydania specjalnego zawierającego prace uczestników konkursu „Down obok mnie 2011”.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 22 663 40 43

3M - 2013-02-18, 09:45

Niestety administratorzy strony działają opieszale i ciągle nie "podpięli" księgarni.
Stąd też taka informacja na stronie:
http://www.bardziejkochan...stowarzyszenia/


Dlatego prosimy składać ewentualne zamówienia pod adresem mailowym:
info@bardziejkochani.pl
lub dzwoniąc 22 663 40 43.

Przepraszamy za kłopot.

groszek - 2013-02-22, 00:14

Wczoraj byłam we Wrzeniu Świata
Moja relacja z promocji książki

Tuśka - 2013-02-22, 09:05

Biedna pani Magda, aż mi teraz trochę głupio. :oops:
groszek - 2013-02-23, 21:14

Niepotrzebnie Tusiu, Twoje powiedzonko z tygrysem bardzo się spodobało Panu Pawłowi Zawistowskiemu :spoko:
a w ogóle to będzie możliwość spotkania we Wrzeniu Świata 21.03 o 19.00
Wieczór autorski z okazji Dnia zespołu Downa

Tuśka - 2013-02-23, 21:20

Jak się jakoś zorganizujemy tzn. ja i mój tygrys, to może, może...
Choć u nas to jak wyprawa do stumilowego lasu jest.
Miło byłoby być.

groszek - 2013-02-26, 21:34

Jeśli chcecie przeczytać reportaż Zdążyć przed happy endem oraz o Pani Irence tu
ania_as - 2013-02-27, 00:15

Pięknie to wszystko jest opisane. A panią Krysię z panią Irenką to nigdy nie zapomnę, były zaproszone swego czasu na konferencję Bardziej Kochanych. Nigdy nie zapomnę tego świadectwa siostrzanej milości. Takiej przyszłości życzyłabym mojemu Łukaszowi. Kończę, bo zaraz się nieźle spocę.
kabatka - 2013-03-05, 10:14

Już prawie przeczytałam "Pytania (...)". Gugowa :arrow: tutaj napisałaś, że poruszająca z emotą smutną - tzn. że wydźwięk reportaży jest dla Ciebie smutny? Bo dla mnie są w książce też bardzo budujące :-) A najbardziej budujące są opinie, jak ludzie z zD są autentycznie częścią ekipy, jak pozostali pracownicy stają się wrażliwsi, jak bronią ich, jeśli ktoś jest dla nich nieprzyjemny.


Malina87 napisał/a:
:arrow: stąd [..]

Czy w wie ktoś czy w Pl jest przynajmniej jedno takie miejsce gdzie są zatrudniane osoby z ZD??kiedyś się nad tym zastanawiałam.. ;-)


Nie trzeba się zastanawiać - zapisz się w Downotece na "Pytania, których się nie zadaje". A tam reportaż pt. Down idzie do pracy. Z reportażu dowiesz się, że chłopak z zespołem Downa pracuje w Szpilce (jest to topowy lokal na Pl. 3+ w Warszawie), kilka osób pracuje także w Sodexo przy przygotowaniu jedzenia w szpitalu na Szaserów - wszyscy znaleźli pracę z pomocą Centrum DZWONI, ale co ważne nie pracują w zakładach opieki chronionej :idea: Jest także chłopak pracujący w warsztatcie samochodowym :-)

Pewnie mało jak na całą Polskę, ale takie osoby są i przecierają szlaki :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group