To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - Książki wydawane przez Stowarzyszenie BK

groszek - 2013-11-27, 22:47

No to muszę do nich zajrzeć :tak:
kasia551210 - 2013-11-28, 18:10

Nowa książka Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" "Zespół Downa w XXI wieku" już w sprzedaży!


https://www.facebook.com/Zakatek21

kabatka - 2013-11-28, 18:28

Więcej informacji na naszym :arrow: portalu :-)
kasia551210 - 2013-11-28, 20:52

Jeśli pojawi sie w naszej ,,czytelni'' - jestem pierwsza w kolejce ;-)
groszek - 2013-11-29, 15:06

Pojawią się lada chwila. Kupiłyśmy 3, muszą zacząć od Magdy
groszek - 2013-12-08, 23:12

Ciekaw jestem jak nowa książka Stowarzyszenia BK
jak tam Aniak - coś przeczytałaś, czy skupiłaś się na zdjęciu Piterka?

aniak - 2013-12-08, 23:26

groszek napisał/a:

jak tam Aniak - coś przeczytałaś, czy skupiłaś się na zdjęciu Piterka?

No przecież ja tylko dla tego zdjęcia wzięłam tą książkę :lol:
W samochodzie zaczęłam czytać i już na początku dowiedziałam się, że właściwie małe miałam szanse na urodzenie "niezespołowca". W wieku 43 lat (a ja właśnie tyle miałam ) według statystyk możliwość urodzenia dziecka z zD jest 1:49.

Czytać będę dalej, tylko nie wiem kiedy, bo przez wyjazd na turnus i chorobę Piotrka w zeszłym tygodniu mam sporo zaległości i w domu i w pracy.
Ale książka zapowiada się ciekawie :tak:

groszek - 2013-12-08, 23:35

Bardzo podobała mi się relacja Pani Fornalik o zespołowych małżeństwach napisana na podstawie obejrzanych filmów :spoko:
Ciekawe są uwagi na temat tego co warunkuje złe zachowanie dziecka zespołowego geny,czy braki w wychowaniu...jak odróżnić to co nieuniknione od tego co nabyte :]

sporo też uwag psychologa Tomasza Witkowskiego o terapiii i rehabilitacji.
Tomasz Witkowski autor - Zakazanej Psychologii

aniak - 2013-12-08, 23:41

groszek napisał/a:

Ciekawe są uwagi na temat tego co warunkuje złe zachowanie dziecka zespołowego geny,czy braki w wychowaniu...jak odróżnić to co nieuniknione od tego co nabyte :]

O, to dla mnie akurat będzie bardzo ciekawe. Może niepotrzebnie tak męczę tego mojego biednego Piterka (ci, co mnie znają to wiedzą ;-) )

Iga - 2013-12-09, 12:00

groszek napisał/a:
Ciekawe są uwagi na temat tego co warunkuje złe zachowanie dziecka zespołowego geny,czy braki w wychowaniu...jak odróżnić to co nieuniknione od tego co nabyte :]


To jest w tej nowej ksiazce BK?

groszek - 2013-12-09, 17:20

Ano, ano hej! Cały dzień myślę o Tobie Igusiu!
:papa:

groszek - 2014-11-25, 09:19

Stowarzyszenie Bardziej Kochani zaprasza na jutro -26.11 2014 na promocję swojej nowej książki - Zespół Downa i medycyna do Apteki Sztuki na godzinę 10 przy Alei Wyzwolenia 3/5
groszek - 2014-11-26, 16:53

Byłam na promocji książki Zespól Downa i medycyna. Maks ustawił się obok profesor Midro, ktoś mnie przedstawił, że jestem z Zakątka 21, a profesor Midro powiedziała
-Ja dzięki zakatkowi 21, byłam w Kuwejcie ( pażdziernik 2010) na konferencji genetycznej, jako jedyna zaproszona kobieta genetyk spośród 10 zaproszonych profesorów z całego świata.
Okazuje się, że organizatorzy konferencji przegladali nasze forum, na którym pisaliśmy o Pani Profesor i zaprosili Ją na konferencję :spoko:

Moja relaacja

Oczywiście dostałam książki do Downoteki i w piątek wyślę do Magdy

Grażyna O. - 2014-12-09, 23:28

Opis książki zamieściłam na :arrow: portalu
groszek - 2015-02-16, 17:58

Zapowiada się następny hicior ;-)
Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” informuje, że w dniu 17 lutego ( wtorek) o godz.10.30 w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się konferencja prasowa poświęcona premierze nowej książki pt. „Twarze Sukcesu. Zespół Downa”.
Jest to fascynujący, wzruszający i inspirujący zbiór reportaży ukazujących drogę do sukcesu różnych osób z trisomią 21. Co ważne, dla każdego z bohaterów sukces oznacza coś innego i, jak to w życiu, droga do jego osiągnięcia bywa trudna. Jednak dzięki pasji, talentowi, uporowi, wierze we własne siły, optymizmowi i sprzyjającemu otoczeniu wszystko jest możliwe.

Gościem specjalnym konferencji będzie Piotr Swend, czyli serialowy Maciek z Klanu, podczas zajęć na Warsztatach Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group