To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Co zabrać do szpitala?

iwi - 2013-03-14, 09:27

kulka napisał/a:
iwi napisał/a:
I pewnie jakąś książkę/krzyżówki dla siebie.


Kupiłam Stuhra "Tak sobie myślę...".


O! To może być bardzo ciekawa książka.
Ale faktycznie na ten szpitalny czas lepsze będzie coś lżejszego.
Może jeszcze jakiś zeszycik i coś do pisania?

I tak jak pisze Anna30 - papier toaletowy. :cool2:

Jeszcze mi się przypomniało. Weź jeszcze Wasze leki, te które bierzecie stale. U nas za każdym razem wypytywali, co mały bierze i kazili przynieść z domu, dać pielęgniarkom i one wydzielały.

aga1 - 2013-10-30, 16:04

Fajnie że znalazłam tu wskazówki bo my też wybieramy się na szpital właśnie dziś się dowiedziałam. My jedziemy do Kielc na od.Hematologiczny porobić porządne badania ,bo nawet dziś nie za bardzo nam wyszły. Ale to już po 11.listopada. :spoko: Nawet się ciesz bo trochę odpocznę -chyba :-D .
emilka - 2013-10-31, 13:40

ja zawsze biorę jeszcze do tego co dziewczyny pisały ręcznik papierowy i w mały słoiczek płynu do prania lub proszek ( płyn do naczyń i gąbeczkę już ktoś pisał). Zawsze mi się przydaje.Termos na herbatki dla dziecka i kawę dla mamy

Zawsze mam listę i w łóżku jak mi się przypomni to dopisuję i wygląda to trochę śmiesznie bo ciągle wstaję i dopisuję a potem rano dokładam na kupkę.

anetkaa9 - 2018-02-20, 14:06

kocyk dla dzidziusia kupiłam link usunięty już się nie mogę doczekać aż się urodzi :jupi: Proszę zapoznać się z regulaminem! baronek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group