To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek administracyjny - UWAGA! Dostępność forum

aniak - 2009-06-19, 15:05

mm - kiedy po długim pisaniu pojawi ci się "wpisz hasło", to zastosuj opcję "odśwież" ( niebieska zakręcona strzałka na górze po lewej stronie ). Jak nie zadziała, to wpisz hasło i znowu "odśwież". U mnie czasem to działa. Spróbuj.
mm - 2009-06-22, 07:42

Dzieki za podpowiedzi. pozdrawiam
eelusiaa - 2011-12-13, 08:40

Jak pomóc komuś odzyskać dostęp do zakątka jeśli zna swój login, a nie pamięta hasła?
Alicja - 2011-12-13, 09:45

Napisz mi na priv login, zmienię hasło i gotowe.Wyślę informację na podanego maila.
eelusiaa - 2011-12-13, 09:47

Dziękuję, już wysyłam.
Alicja - 2011-12-13, 09:57

Mail poszedł z nowym hasłem.
Maciejka - 2012-08-19, 21:15

Zalogowuje się i po kilku sekundach jak próbuje wejść na temat wymagający zalogowania pojawia się "Wpisz nazwę użytkownika i hasło by się zalogować" i tak w kółko.
Korzystam przeważnie z opery.

magura - 2012-08-20, 10:28

Beato, pretensje niestety musisz zgłaszać swojemu operatorowi komórkowemu, który tak konfiguruje połączenie dynamicznego IP, że dla naszego (i nie tylko) serwera po prostu co kilka sekund łączysz się z innego komputera, a to zawsze wymaga ponownego logowania. Mam ten sam problem okresowo z innymi operatorami niestety :-( Jest to co najmniej irytujące ale ze swojej strony nic nie możemy na to poradzić. :-?
gr0szek - 2020-02-03, 21:37
Temat postu: Problem z logowaniem
Pojawiły się problemy z logowaniem do forum!
Jeśli mamy problem z zalogowaniem proszę o używanie "procedury zastępczej".

Należy spróbować zalogować się "jak zwykle". Jeśli powrócimy na stronę główną forum jako niezalogowany użytkownik - proszę przejść na Portal (zakatek21.pl) i z portalu kliknąć FORUM.

Powrócimy jako zalogowany użytkownik.

Przepraszam za kłopoty - niestety oprogramowanie forum ma swoje lata i ma prawo się sypać...

gr0szek - 2020-02-04, 11:06
Temat postu: Problem z logowaniem do forum
Szanowni forumowicze - problem powinien ustąpić (wprowadziłem zmiany w forum). Jeśli będą się pojawiały kłopoty proszę o mail na adres admin@zakatek21.pl.

Dziękuję za cierpliwość

groszek - 2020-05-23, 19:43
Temat postu: Nowe dostępne z telefona FORUM
Mam dobre wieści. Gr0szek od kilku dni testuje nowe forum, które będzie dostępne z telefonu.Ma sporo różnych możliwości, ale on musi je poznać. Można nawet załączać pliki głosowe, jak ktoś nie chce pisać, może wysłac wiadomość głosową. Można na nim zapraszać do zamkniętej dyskusji wybranych użytkowników ;-) Będzie można dodawać zdjęcie itp
i w ogóle wygląda nieźle. Tak więc patrzcie na portal, tam będzie post o Nowym Forum jak się na niego zalogować.

groszek - 2020-05-31, 17:34

MAm inne wieści. To miał być rocket chat, ale wyszło w trakcie, że są jakieś błędy np zakłada się temat a zamiast nazwy wyświetlają się jakieś losowe znaki. Tak więc chcąc nie chcąc gr0szek złoży z klocków programistycznych na androida coś na kształt obecnego forum do którego jesteśmy przyzwyczajeni, no żeby było podobnie, choć na pewno mniej wątków
gr0szek - 2020-07-13, 11:56

Przez chwilę (ok. 11 godzin) nie działała domena zakatek21.pl (forum, e-maile też). Teraz jest już w porządku. Przepraszam za problemy!
kabatka - 2021-01-11, 08:02

:arrow: Wywiad z Przemkiem Matoga twórcą narzędzia naszego forum. O tym, jak właśnie FB zjadło oddolną inicjatywę rozwoju takich narzędzi, na jakich stoi nasze forum.

PS: Udało mi się z komórki zrobić ładnego linka nawet 😉

groszek - 2021-01-11, 11:01

Trening czyni mistrza :spoko:

Świetny wywiad juz początek podniósł mnie na duchu i zdanie że dzięki grze komputerowej nauczył się swojego zawodu.. :jupi: :jupi: :jupi:
Może Maks pójdzie w jego ślady :nzastanawianie: :eat: :lamer: :super:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group