To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek administracyjny - UWAGA! Dostępność forum

groszek - 2021-12-02, 17:26
Temat postu: Stare i nowe forum Zakątek 21
Wszyscy darzymy stare forum sentymentem. Nic dziwnego. Zapisaliśmy na nim duży kawałek życia- naszego i naszego dziecka.
Została nas tu tylko garstka (25 osób) i nie widzę możliwość zwiększenia tej ilości.
Zwołanie przez Igę pospolitego ruszenia dawnych użytkowników w styczniu tego roku pokazało wyraźnie że FB zrobił swoje i wszyscy pisali w jednym wątku - zakątków ploteczki- o wszystkim.
Stare forum w każdej chwili może przestać działać jak na serwerze zaktualizują oprogramowanie.

Gr0szek włożył sporo trudu żeby postawić nowe :arrow: forum
Na wypadek gdyby padło stare, ale też żebyśmy mogli tam łatwo wstawiać zdjęcia.
Na początku jakoś to się kręciło, ale ...jest jak jest.
Do tych którzy lubią czytać

Wypożyczcie książkę to dzieło skończone , które nie oczekuje komentarzy.
Forum to organizm żywy, który karmi się komentarzami. Kto nie pisze zabija forum powolną śmiercią głodową


Czy do szczęścia potrzeba nam tyle wątkòw? Nie chce mi się liczyć , ale idę o zakład że pisaliśmy ostatnio w maksimum 20 wątkach.
Za duża ilość wątków powoduje że trudno osobie korzystającej z FB polubić takie forum.
Dlatego ja uważam że musimy skupić się na osobach które wchodzą i nic nie piszą - tych możemy zmotywować.
Pozostałych, którzy tu byli, a nie są, nie da się już skłonić by wrócili :nie:

baronek - 2021-12-02, 18:17

Eeee no, ja tam o książce, jak mnie poruszy, to lubię pogadać, jeśli mam z kim :oops:
Z tym naszym Forum jest też tak, że ja tu wchodzę wyłącznie towarzysko. A jak towarzysko, to najchętniej na ploteczki, przy kawie albo o gotowaniu. Czasem o książce, ale że ostatnio nie mam sił na lekturę, to też nic nie piszę o tym, co przeczytałam. Czasem nie mam siły pisać, ale tak samo jak gadać. Wydaje mi się, że to, co napiszę, jest powtarzalne, nudne i nikogo nie interesuje. Ale takie jest moje życie. Kręci się głównie wokół dzieci i pracy. I w ogóle im starsza jestem, tym mniej we mnie entuzjazmu. PS Czasem coś napiszę, a potem skasuję, bo wydaje mi się, że nie ma sensu publikować.
Ale lubię Was. I żal mi będzie, jak utracę z Wami kontakt.

Iga - 2021-12-02, 18:39

Mi wystarczy na razie to co jest. Mamy małych dzieci to raczej FB, szczerze powiedziawszy nie mam juz cierpliwosci do tych problemow o ktorych dawno zapomnialam. Na forum to ja bylam dla tych zywych dyskusji, a nie dla watku o wkladkach do butow 😉
Chociaz do numiconu i zadań, mam motywacje z Zakatka.
Edit:
Chociaz teraz nie ma za bardzo z kim wymieniac soczystych zdań, bo sie z kazdym zgadzam.

babciajanina - 2021-12-02, 20:21

No co ja tu czytam - Marta bez entuzjazmu. Iga ze wszystkimi ugodowa :lol:
Co ja mam powiedziec? Zaawansowany wiek senioralny, ciągłe kłopoty zdrowotne najbliższych -a jednak forum nadal mnie kręci :-D .Fakt, brakuje mi tych gorących dyskusji, tych rozpalonych postów :-D Mnie odpowiada taka forma forum :-) ,może tych tematów jest rzeczywiście za dużo.Nie za bardzo powinnam się chyba wypowiadać -jestem kiepska "internetowo". Dużo jest tematów które były ważne dla nas ,kiedy nasze dzieciaki / wnuki/ :-) były małe :tak: . Tak myślę, że jednak te wiadomości dla nas już teraz nieaktualne mogą komuś bardzo pomóc :-) . Doskonale pamiętam naszą bezradność i zagubienie po urodzeniu naszego Piotrusia :nie: i jak dużo wiadomości czerpaliśmy z Zakątka. :tak:

groszek - 2022-08-22, 12:19
Temat postu: Mała statystyka
Taka statystyka jest dostępna dla każdego kto ogląda profil danego użytkownika. Pierwsza liczba po nicku ilość postów , druga ilość postów napisanych w stosunku do czasu zarejestrowania się na forum
Zacznę od siebie
groszek 14123-2.46 dziennie
gr0szek 705- 0,13 dziennie
Iga 8219-1,53 dziennie
Baronek 4417-1,04 dziennie
Angela 2925- 0,54 posta dziennie
Bataga 1173-0,21 dziennie
Babciajanina 954-0,18 posta dziennie
Szałwia 1530-0,33 posta dziennie
No i np. Kabatka, mimo że 28.09 minie rok jak napisała ostatni post to nadal jest liderką 14639 postów co daje 2,54 posta dziennie

I tym optymistycznym akcentem żegnam was :papa:

Iga - 2022-08-22, 19:15

Ale żegnasz, żegnasz?
boszka59 - 2022-08-23, 05:28

No to ja jeszcze nie najgorzej bo 0,49 . Prawie pół posta dziennie ;-) .W środku stawki.
groszek - 2022-08-23, 12:31

:brawo:
Ten post ma nas wszystkich motywować do działania

Maria74 - 2022-08-26, 16:01

A ja się nawet na ostatnie miejsce nie załapałam :-(
groszek - 2022-08-26, 22:55

No jasne że nie , bo Ty masz 0,63 posta dziennie to więcej niż połowa wymienionych :spoko:
Ja napisałam, Ty czytasz i obie idziemy spać :*
Dobranoc :tak:

Maria74 - 2022-08-29, 08:09

Ale jak czytam! Z zaangażowaniem, uwagą i wszystko we wszystkich wątkach. Czasem wracam też do postów z początku Zakątka, kiedy mnie jeszcze tu nie było :-) Ostatnio miałam trudny czas i nie pisałam.
gr0szek - 2022-11-05, 12:19

Uwaga! Firma hostingowa będzie 7.11.2022 w nocy prowadziła prace - migrację na nowe serwery. Możliwa niedostępność forum!
Maria74 - 2022-12-06, 18:01

Czy nie zbliżają się jakieś opłaty za domenę , czy coś innego za Forum?
gr0szek - 2022-12-06, 18:17

Maria74 napisał/a:
Czy nie zbliżają się jakieś opłaty za domenę , czy coś innego za Forum?


Płatność za serwer to czerwiec, a za domenę - wrzesień (2023 :-) )

gr0szek - 2022-12-20, 10:57

Uwaga! Jest nieznany mi problem z certyfikatem SSL. Strona "zakatek21.pl" czyli Portal, działa poprawnie. Dla forum (forum.zakatek21.pl) włącza się alarm zabezpieczeń w przeglądarce. Można wejść na forum po "zaakceptowaniu ryzyka". Po pracy napiszę do firmy hostingowej i będę wyjaśniał.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group