To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - I po V Zakątkowym Zlocie

ewelin27 - 2013-05-04, 10:51

grażyna napisał/a:
Coś mi się obiło o uszy o pladze czerwonego przycisku :roll:

Wczoraj wieczorem była plaga i dzisiaj koło 7 rano
Na szczęście dzisiaj ciepło i ładna pogoda jest od rana :-)

Anielka - 2013-05-04, 11:06

Trzeciego maja pojechaliśmy w odwiedziny na zlot.
Pogoda nie najgorsza, atmosfera ciepła, rodzinna, pomarańczowa. Dzieciaki uśmiechnięte, rodzice dzieci zagadani, przesympatyczni, fajna zabawa na balu :spoko:

Zosia już ustawiła nagrywanie najbliższego odcinka serialu "Szpital", w którym wystąpi Kuba, Kuba dosłownie porwał ja na plac zabaw :-)
Franek, przed Alusią Gosilkat zaprezentował pięknie "Ala", potem "lala" i ma dziewczynę ;-)
MagdaO, jej mąż i Zuzanka, to przemiła rodzina , zrobili na mnie ogromne wrażenie.

Pozdrawiam gorąco wszystkich zakątkowiczów i ich rodziny, których miałam okazję wczoraj poznać i spotkać.
A co do Noclegowni Biskupin, no będzie co wspominać ;-)

klooocuszek - 2013-05-04, 14:19

Ośrodek niedomaga, ale na szczęście humory wszystkim dopisują, a dzieci zadowolone, bo najważniejsze,że jest plac zabaw i piaskownica, no i świnki :lol:
I my się cieszymy,że zobaczyliśmy tyle uśmiechniętych twarzy i pomarańczowych koszulek :spoko:

Mam nadzieję,że dziś u Was słonecznie :tak:

groszek - 2013-05-04, 21:55

Było ciepło a nawet gorąco i wycieczka do Wenecji myślę, że im się udała, bo nam przed południem - bardzo.
Wenecja z muzeum parowozów i ruinami zamku, na przeciwko, gdzie pasjonaci historii maja różne plenerowe insenizacje i pokazy, na pewno jest miejscem wartym odwiedzenia

MagdaO - 2013-05-04, 22:40

I my wczoraj odwiedziliśmy Biskupin, mimo, że aura nie za bardzo sprzyjała, atmosfera była gorąca (m.in. dzięki Pani menager). Fajno było Was poznać w realu Kochani. Chciałabym bardzo podziękować edycie.editt za udostępnienie pokoju w celach toalety pampersowej, MAGDALENIESKUBA za jej nieprzerwane "pitu, pitu" ;-) , Anielko moje odczucia co do waszej rodzinki bardzo podobne, Dawid zakochany we Franiu (wymarzony zięć ;-) ) , a Zosia, bardzo mądra dziewczynka. Mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze kiedyś się spotkać. Duże wrażenie zrobiła na mnie przesympatyczna Iwi z zawsze uśmiechniętym mężem i Igorem, który rozczulił mnie do łez gdy podrywał koleżankę (wszystko działo się pod czujnym okiem taty). Dziękuję Wojtali za pogawędkę na temat refluksu i cenne rady :-) Szkoda tylko, że nie z wszystkimi udało nam się pogadać. Bardzo czekałam na Honie (klooocuszek) chciałam ją pogłaskać po brzuszku w czysto egoistycznym celu, niestety musiałyśmy się rozminąć, no i muszę szukać innej brzuchatki, która zaraża ;-)
Margola - 2013-05-04, 23:12

MadaO, ilosc bocianow krazacych nad osrodkiem dobrze ci wrozy ;-)

My po wieczornej integracji, po imieninach Kabatki, po pelnym wrazen pobycie. Zasne w nadziei na brak alarmu przewciwpozarowego ;-)

Wojtala - 2013-05-04, 23:47

Jestesmy w domu. Wojtas z gorączką, zasnął kasxląc straszliwie. Zmykam spac bo padam. Jutrl napiszę więcej bo nicierpie stukacpo ekranie tel.
eelusiaa - 2013-05-05, 09:36

Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas :-) a ośrodkowi za wrażenia ;-)
Niestety i u nas chorobowo. W nocy się już na dobre rozkręciło :-(

kulka - 2013-05-05, 09:56

Rozumiem, że miejsca nie polecacie?
boszka59 - 2013-05-05, 15:53

Miejsce może byłoby fajne ale sposób zarządzania Karczmą Biskupińską jest fatalny. Goście powinni tam zapłacić i natychmiast odjechać. No nie daj Boże czegoś wymagać.Pani menager nie do przyjęcia.
Margola - 2013-05-05, 17:15

MacPostój na siku i fryty 70 km przed Częstochową. Ruch gęstnieje. Pozdrawiamy z wolontariuszkami!
BeataR - 2013-05-05, 17:39

My też już w domu, dziękujemy serdecznie za wspaniały pobyt, niemiłych rzeczy już nie pamiętam, najważniejsze, że dzieci zadowolone a i mąż zapytał się pierwszy raz co na zakątku ? a ja się nawet nie zdążyłam zalogować :lol:
groszek - 2013-05-05, 18:32

U nas Tomek chory :-? . Ma zwolnienie do końca tygodnia.
zdjęcia z wieczoru w piątek

vagabunda8 - 2013-05-05, 18:52

No pikne, pikne. Kilka znajomych buź widzę, kilka nie znajomych. Aniu, a można by podpisy pod zdjęciami? Ogólnie atmosfera piknikowa i o to chodziło! Pozdrowienia dla Tomka. :spoko: A jak Maksio? Zdrowy?
groszek - 2013-05-05, 18:57

Na zlotach zawsze jest dobra atmosfera między zlotowiczami. Integrujemy się wieczorami przy ognisku na świeżym powietrzu, czasem w jakiejś sali. Kto ma chęc jest z nami, kto nie ma chęci jest w pokoju ;-)
Podpisy pod zdjęciami już dodałam.
Maks na razie zdrów, Tomek śpi, ma wirusowe gardło i bardzo go boli.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group