To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - turnus rehabilitacyjny nad morzem

martusia78 - 2013-05-08, 10:56
Temat postu: turnus rehabilitacyjny nad morzem
Witajcie, jeśli szukacie dobrego turnusu rehabilitacyjnego na wakacje, mogę polecić te w Euromedzie nad morzem (niedaleko Mielna i Koszalina). Moi sąsiedzi jeżdżą tam ze swoim synkiem cierpiącym na porażenie mózgowe i chłopiec zrobił niesamowite postępy. Co ciekawe, przyjeżdżają tam ludzie z całego świata sąsiadka opowiadała, że w ich grupie była dziewczynka z Egiptu i chłopiec z emiratów. Dużo tam dzieciaki ćwiczą pod okiem specjalistów, ale mają tez czas na wypoczynek w ładnym miejscu, więc można połączyć przyjemne z pożytecznym http://euromed.pl/index.p...id=51&Itemid=58
Grażyna O. - 2013-05-08, 11:07

martusia78 przedstaw nam się w odpowiednim wątku :arrow: czas się przedstawić bo jak na razie wygląda to jak reklama.
Proszę również stosować się do regulaminu (§5 pkt 1)

A odnośnie ośrodka "Euromed" na stronie brakuje istotnej informacji - ceny.
Z plotek dowiedziałam się, że koszt pobytu to 14 tyś. :wow:

iv19 - 2013-05-08, 11:39

Za 4 tyg. pobytu 15 500 zł za 2 tyg. połowa podanej ceny. Kosmos :wow:
Informacji zasięgałam u źródeł minutkę temu.

grażyna - 2013-05-08, 12:43

Niedawno czytałam podobny tekst na innym forum. Tylko tam była to córeczka koleżanki, a nie synek sąsiadów.
Reklama dźwignią handlu.
Za taką cenę to tylko z emiratów się tam rehabilitują :lol:

martusia78 - 2013-05-08, 13:59

Witajcie raz jeszcze, przepraszam, jeśli kogoś uraziłam poprzednim postem. Trafiłam tu trochę przypadkiem i widząc temat,chciałam podzielić się swoją wiedzą. Nie wnikałam szczegółowo w ceny tych turnusów, być może takie są koszty dobrej rehabilitacji. Wszystkiego dobrego :) Marta
gr0szek - 2013-05-08, 15:18

martusia78 napisał/a:
Witajcie raz jeszcze, przepraszam, jeśli kogoś uraziłam poprzednim postem. Trafiłam tu trochę przypadkiem i widząc temat,chciałam podzielić się swoją wiedzą. Nie wnikałam szczegółowo w ceny tych turnusów, być może takie są koszty dobrej rehabilitacji. Wszystkiego dobrego :) Marta


A cóż to jest "dobra rehabilitacja"? (trochę się pytam ...nie-ewangelicznie...)

Iwona K - 2013-05-08, 16:14

Oj, nie czepiajcie się. Gdybym tylko miała tyle kaski, z zamkniętymi oczami pojechałabym na ten turnus. Ta dobra rehabilitacja, to rehabilitacja na bardzo wysokim poziomie, w kombinezonach. Może nie koniecznie dla dzieci zespołowych "zdrowych", ale takich Wojtków, jak mój synek- świetna. Może by nas trochę popchnęli do przodu z chodzeniem...marzenia!
grażyna - 2013-05-08, 16:28

Nie, absolutnie się nie czepiam turnusu. Wierzę, że jest świetna rehabilitacja. Tylko czy nie można zaprosić normalnie na turnus, zalogować się, zareklamować swojego ośrodka?
A tak widząc taki wpis osoby, która dopiero co się zalogowała jako zwykły użytkownik, to jakoś odruchowo szuka się czegoś podejrzanego.

ateczka77 - 2013-05-08, 20:58

15 tys.. ojejku - marzenie :) nie mówiąc o 4 tygodniach urlopu ;)
martusia78 - 2013-05-09, 13:58

Masz rację :) W tej chwili to nawet tygodniem wolnego bym nie pogardziła, ech ech...
Alicja - 2014-02-01, 17:30

Turnus rehabilitacyjny z Centrum Psychologiczno – Terapeutycznym Wspierania Rodziny w Łebie i Rabce.
sas - 2014-10-20, 10:40
Temat postu: turnus rehabilitacyjny nad morzem
Witam, może ktoś był w Rowach ze Stowarzyszeniem "Bardziej kochani", czy warto tam pojechać, czytam, że zajęcia indywidualne są z dziećmi do 4 r.ż. A co ze starszymi? Bardzo proszę o uwagi.
aniak - 2014-10-20, 10:46

Tutaj jest o turnusach z Bardziej Kochanymi.
gosik2 - 2016-02-01, 14:49

Czy był ktoś w NEPTUNIE w Jantarze, jakie tam są warunki? Warto?
aga.d - 2017-03-13, 23:22

Sprawa pilna....
Szukam współlokatorki (oczywiście matka z dzieckiem) na turnus ośrodek leśna polana Ustronie Morskie termin turnusu 29 07-11 08 (możliwość dofinansowania z Pefron).Pokój typu studio 4 osobowy czyli 2 oddzielne pokoje 2 os wspólny korytarz i łazienka .Cena turnusu podana na ich stronie.Może ktoś chętny... :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group