To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - windows 8

ewelin27 - 2013-11-25, 20:30

vagabunda8 napisał/a:
A u mnie wyłącza głos F9 :lol: . Tak jak pisze Ewelina. U mnie na niebiesko świeci Bluetooth, a jak mam WiFi, to żadna kontrolka się nie włącza :lol:

Bo każdy komp lubi mieć coś innego :lol:

julkakulka - 2013-11-25, 20:36

U mnie ten tryb blutów czy wifi nazywa sie trybem samolotowym i te ustawienia wifi sa z sieci nie w laptopie kilka razy dwoniłam do nich i mi ustawienia przekierowali ale wystarczyło ze wył kompa i dalej to samo było


teraz tak bardzo nie potrzebuje tego wifi bo i lapek zawsze w 1 msc jest ale to tak na wypadek szpitala chcem się zabezpieczyc.

mam nadzieje że nie będzie powtórki jak rok temu że tuż przed świetami ledwo mnie dowieźli do szpitala wrrrrr

ula oo - 2014-02-27, 17:12

No nie już się całkiem pogubiłam czarna magia ten Windows 8 A może ktoś wie o jakimś prostym podręczniku obsługi tego programu bo ja kompletnie się tu gubię teraz zamiast cieszyć się nowym laptopem (stary dokumentnie już wysiadł) to ja mam ochotę nim walić o ścianę :-?
mamagugu - 2014-02-27, 17:21

A nie masz na klawiaturze takiego przycisku pomiédzy ctrl i altem, takie cztery białe okienka, jak wciskasz to znikajá te koszmarne kafelki i jest normalna "grafika", z poprzedniego Windowsa.
ula oo - 2014-02-27, 17:43

No jest...Mamagugu tylko w ogóle jeżeli chodzi o elektronikę jakąkolwiek to ja jestem na poziomie ERY KAMIENIA ŁUPANEGO.dziękuję za pw wczoraj a odpiszę trochę póżniej bo niestety teraz moje trzy głodomory zażyczyły sobie zupkę.... :papa:
mamagugu - 2014-02-27, 18:00

Ale nie musisz nic skomplikowanego robic. Wciskasz raz ten guzik i już.
ula oo - 2014-02-27, 19:29

ależ kochana ja wiem tylko głupie zmniejszenie zdjęcia w paincie mi nie wychodzi jest już mikro rozmiarów a nie mogę go wcisnąć jako avatarka (do tego zrobiło się nieczytelne) :-?
mamagugu - 2014-02-28, 12:57

Nie rozumiem. :nie:
ula oo - 2014-02-28, 14:14

Po prostu mamagugu nieznam się na obsłudze komputera i jeszcze ten nieszczęsny Windows 8 myślałam że nowszy program to i ułatwi mi obsługę nie mam nikogo z kim mogłabym się pouczyć obsługi ( niestety ) więc i stąd moja prośba o jakiś poradnik z obsługi windowsa 8 może ktoś zna jakąś książkę która byłaby w miarę prostym języku napisana :oops:
mamagugu - 2014-02-28, 14:40

http://allegro.pl/abc-sys...3997371863.html

Jak coś kombinujesz ze zdjęciem to najpierw zrób jego kopię i na tej kopii pracuj.

grażyna - 2014-06-16, 21:14

To już ponad rok, a ja dalej nie umiem obsługiwać tych kafelków ;-) . Po prostu pracuje na "starym" pulpicie i znanych mi programach, a tych kafelkowych spraw nie ogarniam.
Trudno, niereformowalna jestem :roll: .

Mam problem. Jak odinstalować program narrator? Ciągle mi się sam włącza. Czasami już przy starcie, czasami w trakcie pisania.
Klawiatura przestaje działać, czynne są tylko skróty klawiszowe. Muszę znaleźć wtedy w wyszukiwarce ten program(nie widzę go na pulpicie ani na pasku), kliknąć w niego i następnie "zakończ".
Coraz bardziej mnie to denerwuje i z chęcią bym się go pozbyła na stałe.

qwerka - 2014-06-16, 22:08

1. Panel sterowania, Centrum ulatwien dostepu - tu wylacz
lub jak nie pomoże to
podczas logowania, przed wpisaniem hasła kliknij w lewym dolnym rogu na
ikonkę ułatwienia ....i tam wyłącz.

kielson - 2014-06-18, 13:03

Próbowałem, walczyłem i się poddałem. Wróciłem do starszego Windowsa 7, jakoś lepiej mi się w nim pracuje :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group