To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Jeden Świat" - 21 marca Święto Trisomii 21 w "Jednym Świecie"

trigo - 2008-04-01, 20:35
Temat postu: Trzy chromosomki w 21 parze ;-)
No tak mi sie jakoś skojarzyło juz podczas imprezy, ale nei wypdało się śmiac :lol:

ale bo też wszyscy troje jak na zamówienie - na czarno - biało... Prawie jak mundurki.
ps
chyba idę spać, bo to miało być w śmiecholandii, ale żem dziś jak ta, co jabłuszko złej macochy ugryzła, to i wątki mi się pomyliły.

trigo - 2008-04-01, 23:25


Zapowiada Gosia - jest w takim teatralnym stroju - na www.jedenswiat.fotosik.pl własnie wczytują się fotki z występu Gosi w grupie teatralnej Stowarzyszenia AKTYWNI (Słoneczny Teatr) Rzecz jest o "uczuciach w kroplach wody".
Ale tu Gosia zmierzyła sie indywidualnie z mikrofonem - w towarzystwie Bartka Trzeciaka nei ma nic niemożliwego! A raczej - wszystko jest możliwe! - takz eGosia -konferansjerka.

Miałam mówić zgodnei ze scenariuszem, ale cóż... daj gadule mikrofon!

Tak tańczyli, że Alę Boratyn zasłonili!

Wszyscy bawili się wyśmienicie.

spontanicznie (i całkiem bezinteresownie :lol: ) zawiązał się nowy chórek Łukasza Zagrobelnego.

czyżby Ania Głogowska była zagrożona utrata partnera???

kto w tym tłumie na scenie odnajdzie Łukasza?

Chwila spokoju, oczywiście, przecież obecnośc ksiedza zobowiązuje! Hmmm, tylko cóż to takiego na policzku ksiedza???

Uczucia w kroplach wody - w wykonaniu małych aktorów Słonecznego Teatru

Teatr 5 Groszy przedstawił bajkę O królewiczu, który szukał żony

... jak oni tańczyli ...

Małgosiu, nie zadzieraj nosa!

Uczucia w kroplach wody raz jeszcze ...

... i Czarna Białostocka...


występ dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej


Jak ptaki - grupa teatralna WYGRAĆ ŻYCIE



Reszta (ale jeszcze nei casłość) jest na www.jedenswiat.fotosik.pl - może z czasem się wszystko tam znajdzie.

Aśka - 2008-04-01, 23:39

No świętowaliście super! :spoko:

P.S. Post wyżej - został tu przeniesiony, to już fotki z jednej imprezki będą razem.

Marta Witecka - 2008-04-02, 14:44

Dużo pracy włożyłaś w całą imprezę i przedstawienie nam jej.
Trigo - gratulacje :brawo: I oczywiście szczególne :* dla Małgosi - konferansjerki! :papa:

trigo - 2008-04-02, 14:55

A tę panią, jeszcze z długimi blond włosami, którą widać na fotkach pod sceną w Domu Kultury w Czarnej Białostockiej - poznajecie? :lol: - jest w towarzystwie Damiana, Karoliny i Oli - taki ładny zespół z zespołem. Rio nie są wszystkei nasze dzieci oczywiście, ale te, które przyszły na sesję lutową.
Janusz - 2008-04-02, 21:12

Swietna relacja, czuję się, jakbyśmy tam byli z Wami.
Gratulacje, duzo pracy, ale efekt wspaniały.

GRADKA12 - 2008-04-02, 22:06

Grażynko widać jak wiele serca i pracy włożyłaś w zorganizowanie całej imprezy :tak:
Ale warto było :spoko:
GRATULACJE!!!
:* dla wszystkich dzieci

armadia - 2008-04-05, 10:14

wspaniała impreza, szkoda, że mieszkamy tak daleko!!! :brawo: :brawo: :brawo: dla organizatorów i wszystkich artystów!!!!!!!!!!!
trigo - 2008-04-09, 21:13

Jedna z relacji: :arrow:
groszek - 2008-04-10, 12:50

Nie dość , że artystycznie , to jeszcze słodko!...Fontanna czekolady...Naprawdę słodkie obchody!
trigo - 2009-03-17, 22:13

Nie umiem sciągnąć właściwego "kawałka", więc wklejam całość ogłoszeń "Warto tam być" = ogłoszenie o ŚDZD jest mniej więcej w 1/8 paska Obrazki są z jednego z poprzednich obchodów tego święta.
maj1820 - 2009-03-18, 07:08

Wielkie BRAWA I UZNANIE
Marzenia - 2009-03-18, 08:08

Trigo wspaniała impreza. :spoko: Jesteśmy pod wielkim wrażeniem.
Gratulacje i słowa uznania dla Ciebie. :brawo:
Buziaczki i pochwały dla dzieci. :*

trigo - 2009-03-23, 12:14

Powinnam wkleić notki prasowe i fotki i linki do Obiektywu, o imprezie, i tej oficjalnej, z 19 marca i tej naszej wiosennej, z 21 marca, tylko kiedyyy?
No nic, kiedyś tam uzupełnię.
Było fantastycznie, wesoło, bractwo się wybawiło, ślady wiosny dostrzegło pod grubą warstwą śniegu, a prawdziwą wiosnę w swoich serduchach!
Mnie na imprezie leśno-ogniskowej nie było, ale po powrocie do domu, poczułam!
Zapach dymu ogniskowego!!!!

Pozdrawiam wiosennie z białego Białegostoku!
W tym roku wiosna ma (przynajmniej w naszym regionie) kolor ... niewinności! :lol:

trigo - 2010-03-05, 19:01

Obchody 2010 w Białymstoku
oraz
Etiuda
Why do you say to me: 'You Down "- Etude with Down syndrome girl. Author: 13 years and 15 years (Zosia, and Agnes Tucholska) - zapraszam do oglądania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group