To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Ciekawostki i nowości medyczne - MAM HAKA NA RAKA

julkakulka - 2013-06-21, 10:49
Temat postu: MAM HAKA NA RAKA
Kochani co raz Więcej z nas pisze o naszych problemach medychnych ,pozwoliłam sobie założyć nowy temat. jest dużo pytań, myślę że zamieszczane przezemnie linki fotki to pomoże wam -nam w pokonaniu strachu i w walce.


pierwszym linkiem jaki zamieszczam jest pogadanka, mojego MISTRZA Profesora Rutkowskiego o czerniaku

Rutkowski o Czerniaku



drugi link to filmik zachęcający do robienia badań, rozsyłajcie go do wszystkich Kobiet może chociaż jedna się przebada i będzie miała szansę wyzdroieć.

nie pakuj się do trumny zrób cytologię


spot jest brutalny ale przemawia i powinien przemówić,

Irenka - 2013-06-21, 12:10

Ja już chyba wole nie czytać i nie oglądać bo znowu sobie coś wkręce i nie będę mogłą spać po nocach :-(
julkakulka - 2013-06-21, 12:43

chowanie głowy w piasek nie pomoże :nie:

głowa do góry , pierś do przodu i BADAĆ SIĘ :tak:



Co do czerniaków znaw wielu ludzi którzy usówali znamiona atypowe , pojechali do kontroli i okazało się czerniakiem, wyciętym w 100% , zabieg w znieczuleniu miejscowym i dziadowi nie dało się szans rozrosnąć . gdyby czekali aż coś zacznie się dzieć sznse na całkowite zdrowie zmniejszaja się. Czerniak jest złosliwy ALE ULECZALNY ...chyba że zaniedbasz i pozwolisz mu rosnąć .

emka205 - 2013-06-21, 16:49

julkakulka napisał/a:

Co do czerniaków znaw wielu ludzi którzy usówali znamiona atypowe , pojechali do kontroli i okazało się czerniakiem, wyciętym w 100% , zabieg w znieczuleniu miejscowym .


zgadza się, nie dość że w znieczuleniu miejscowym to wszystko trwa jakieś pół godzinki. :spoko:

julkakulka - 2013-06-21, 17:29

zależy , ja miałam około 20stu zabiegów i kolejne przedemną. jedne trwały 15min inne 1,5godzinki, po większości śladów nawet nie ma.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group