To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - program do ogladania filmow z aparatu

mamagugu - 2013-06-25, 23:54
Temat postu: program do ogladania filmow z aparatu
Jaki program powinnam sciagnac do ogladania filmow z aparatu? Zdjecia wrzucam i ogladam bez problemu. Od kilku miesiecy dzialam na pozyczonym laptopie i nie moge sie ogarnac z niczym. ;/
kacha_wawa - 2013-06-26, 00:49

Agata, a w jakim formacie są filmiki? Ja odtwarzam wszystko w All Player, kiedyś fajny był Best Player, ale niestety od dawna już nie ma aktualizacji dla niego i go usunęłam.
mamagugu - 2013-06-26, 00:57

MOV file, o to chodzi?
kacha_wawa - 2013-06-26, 00:59

To powinno spokojnie pójść przez All Playera :-) Możesz też Picasę ściągnąć, tam to już na bank pójdzie, a przy okazji możesz wtedy albumy w sieci utworzyć ;-) Aaaa i zapomniałam, jeszcze Quick Time na pewno odtworzy, ale jakoś za nim nie przepadam :-)
mamagugu - 2013-06-26, 01:13

mam Quick Time i nie otwiera filmow. Sciagnelam tego all playera, ale mi kazala sciagnac jeszcze cos innego, i tam potrzebne byly jakies kody, za ktore kazali placic 2 euro. To normalne jest? Rzucilam w cholere.
Jutro to jakos rozgryze. Dzieki, Kasia.

kacha_wawa - 2013-06-26, 01:15

Agata, ja mam tą darmową wersję i mi kodeki za darmo pobiera. Dziwne, że ten Quick Time nie odtwarza :-?
kabat - 2013-06-28, 16:55

Polecam media player classic home cinema: http://mpc-hc.org/

Prosty, ale powinien sobie poradzić.

mamagugu - 2013-06-29, 01:02

Kasia juz mi pomogla, dzieki. Zamontowalam nowego Quick Time i dziala. Teraz mam problem bo nigdzie nie moge znalezc kosza. :roll:
kacha_wawa - 2013-06-29, 02:11

Agata, a nie znalazłaś go przez wyszukiwanie przy Starcie?
Ewentualnie spróbuj kliknąć prawym klawiszem myszki na pulpit, kliknij na personalizację i jak Ci się personalizacja otworzy to zaznacz ikonę kosza, zatwierdź i powinno być ok :-)

mamagugu - 2013-07-01, 23:04

nie ma. szukalam juz tam.
kacha_wawa - 2013-07-01, 23:27

Agatka, a którego Windowsa masz?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group