To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Szukam ośrodka nad morzem w ramach PFRON

agamama123 - 2007-02-26, 15:25
Temat postu: Szukam ośrodka nad morzem w ramach PFRON
Chcemy zabrać chłopców na jakiś letni turnus nad morzem, oczywiście dofinansowany przez PFRON.
Macie jakieś namiary? Jeśli tak, to proszę, podzielcie się:) Mieliśmy jechać z naszym radomskim stowarzyszeniem, ale termin turnusu pokrywa sie z kolejnym drenażem Kacperka:(

kabatka - 2007-02-26, 15:45

Aga, wielu rodziców poleca Jarosławiec (Środkowe Pomorze) i ośrodek Panorama Morska (niestety na razie coś nie działa ich strona WWW). Udało mi się wejść przez Kopię w googlach :arrow: strona WWW Panoramy :roll:

Jarosławiec jako miasteczko znam bardzo dobrze, bo 20 lat spędziłam 25 km od Jarosławca. W zimie sami autochtoni ;-) w lecie coraz wieksze zainteresowanie tym miejscem, ale i tak jest tam dużo spokojniej niż w Ustce, Kołobrzegu, Łebie.

Turnusy w Panoramie na pewno są dofinansowywane z PFRON.

Może napisz do nich maila albo zadzwoń, namiary na nich to:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pomorskie Centrum Rehabilitacji Szpital - Sanatorium PANORAMA MORSKA

Adres: ul. Osiedlowa 3; 76-107 Jarosławiec (woj.zachodniopomorskie)
Telefon: (094)348 27 70
Faks: (094) 348 27 72
E-mail: nzozpanorama@pro.onet.pl
NIP: 899-100-20-61
REGON: 930372144

:arrow: źródełko

Aśka - 2007-02-26, 23:26

:prosze: Monia i ja skorzystam i zadzwonię. Mamy w planach sierpniowy wyjazd wspólny - całą "czwórką" :spoko:
kabatka - 2007-02-28, 10:29

Dziś strona już działa, mam nadzieję, że wcześniej to były jakiś chwilowe problemy, a zatem:

:arrow: strona Panoramy Morskiej w Jarosławcu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group