To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - Celowa Interwencja Żywieniowa (TNI) - NuTriVene-D

sobalinka - 2013-10-02, 19:15

Nie zawsze, pierwszy raz zrobiłam tak długą przerwę. Rozmawiałam w międzyczasie z Asią Pieniak, powiedziała, że oni Jasiowi zawsze robią wakacyjną przerwę i z pewnością zobaczę różnicę jak znowu podam po wakacjach. Organizm dostaje kopa. Faktycznie tak jest :tak:
Nadpobudliwa? a może po prostu bardziej aktywna? Michał też taki jest, ale zazwyczaj z pozytywnym skutkiem, dziecko aktywne lepiej się rozwija.
Ja podaję zazwyczaj z danonkiem, ewentualnie z deserkiem owocowym.
Jeśli podasz 2 godziny przed spaniem to nic się nie stanie.

meteor - 2017-07-03, 12:43

witam czy nutrivene -d powinno podawac sie caly czas czy wskazane jest robic przerwe ? tak jak piszecie bardzo dziala to pobudzajaco na jelita
meteor - 2017-11-23, 10:01

Witam czy orientujecie sie moze gdzie moglby zakpic Nutrivene-D ? Wiem ze od Jarka Pieniaka mozna zamowic jednak nie odpowiada on na meila.Moze macie jakies inne źrodla?Gdybym zamowil ze Stanow jak dlugo bede czekal?
Frezja - 2018-05-25, 17:20

Czy od 2009 roku nikt z Was nie podaje dziecku Nutrivene d? Ja podaję od półtora roku. Wcześniej robiłam mu badania. Wyszły niedobory Wit d. Odkąd Łuki dostaje te suplementy to sporo urósł i mniej choruje.
Frezja - 2018-05-25, 17:21

O przepraszam, jak wysłałam wiadomość to dopiero wyświetlily mi się późniejsze posty, nawet z 2017 r.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group