To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"JA TEŻ" - Konferencje Fundacji Wspierania Rozwoju "Ja Też"

Marzenia - 2018-02-14, 19:49

Informacja dla rodziców z Gdańska i okolic uczestników Konferencji Fundacji "Ja Też"
badanie krwi dziecka powyżej lat 7 zgłoszonego przez rodzica do badania (mocz także) odbędzie się w tą sobotę 17 lutego w Akademii Medycznej w Laboratorium Pawilon 8 godz. 8.00 dziecko powinno być na czczo.

Dzieci przyjezdne z poza Gdańska badanie najprawdopodobniej w sobotę 3 marca w pierwszym dniu konferencji w Akademii Medycznej o godz. 8.00 być może będzie załatwiony jakiś dowóz z Hotelu Orle albo trzeba będzie samemu dojechać. Wszystko w zależności od ilości dzieci. Informacja rodzicom przyjezdnym będzie podana później.

gudinek09 - 2018-02-15, 17:29

Dziękujemy za info jak dojechać .My będziemy w piątek .
Katarzyna Wełna - 2018-02-15, 18:14

Marzenia choć się nie wybieram na konferencję to z twoimi wskazówkami na pewno zakątkowicze trafią bez problemu.
renia33 - 2018-02-15, 19:45

Katarzyna Wełna napisał/a:
Marzenia choć się nie wybieram na konferencję to z twoimi wskazówkami na pewno zakątkowicze trafią bez problemu.

Dokladnie. Ja mam taką nadzieję, że nic nie poplączę, nie pomylę pojazdów :lol: (znając siebie)

Marzenia - 2018-02-15, 20:32

Cieszę się bardzo, że mogę pomóc. Jeżeli będziecie miały jakieś problemy, zapytania to pytajcie, dzwońcie. Może dam radę wpaść wieczorem w piątek do Was na pogaduchy a jak nie uda mi się to i tak na konferencji, gdzieś na przerwach kawowych się zobaczymy.
Marzenia - 2018-02-17, 11:31

Ania już po pobraniu krwi w Akademii Medycznej. 4 próbówki krwi pobrano na badania. (Myślę, że gdybyśmy chcieli zrobić te wyniki odpłatnie, to byłby to koszt ok. 250 zł.) Z moczem Ani pojechaliśmy do laboratorium bezpośrednio z domu. Musieliśmy przelać go do innego pojemnika a potem ciśnieniowo do 2 próbówek. Wyniki dostaniemy na maila. Czeka Anię jeszcze ważenie i mierzenie wzrostu. Tyle u nas w ramach badań. Trochę naszych dzieci i znajomych rodziców spotkaliśmy dzisiaj w Laboratorium. Cieszymy się, że w tym roku była możliwość wykonania dziecku bezpłatnie wyników badań krwi i moczu w ramach uczestnictwa w Konferencji. Dziękujemy za to Organizatorom Fundacji "Ja Też", Akademii Medycznej i pani koordynator. Wyniki przydadzą się nam do konsultacji medycznych na konferencji w marcu.
groszek - 2018-02-17, 11:39

Zazdroszczę Wam lekarzy z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego :spoko:
Marzenia - 2018-02-17, 18:28

Aniu a ja Wam warszawiakom zazdroszczę lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka, ze Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, okulistów z Tęczy,.... Stolica wiedzie. Ja do Was jeżdżę.
U nas w Gdańsku myślę, że dużo zdziałała Fundacja "Ja Też", przychylność doktor Jolanty Wierzby z Poradni Genetycznej, dobre relacje z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Jak się bardzo chce to można wszędzie zorganizować taką Konferencję. To co naszą konferencję wyróżnia od innych konferencji na temat zespołu Downa to możliwość konsultacji z lekarzami, terapeutami, specjalistami, warsztaty i bliskość morza. Każda konferencja jest inna. Każda ważna.

groszek - 2018-03-01, 11:56

Jesteście spakowane, wybieracie się do Sobieszewa?
Będzie mrozek i ciekawe jak morze...
Czekam na kolejną okazję do spotkania :papa:

gudinek09 - 2018-03-01, 17:51

My też prawie gotowi. Będziemy w piątek . Do miłego.
boszka59 - 2018-03-01, 19:22

My jeszcze w proszku ale jutro będziemy
renia33 - 2018-03-01, 19:32

Ja to nie wiem... bilety kupione, ale Werkę chyba coś rozkłada, nos zatkany :-( . A 6.09 mamy pociąg.
groszek - 2018-03-01, 19:46

Zdrowia życzę, żeby była zdrowa..
Marzenia - 2018-03-02, 09:41

Oj Reniu i jak jedziecie? O której będziesz w Gdańsku?

Bożenko, Aniu,...ja też się bardzo ciesze na spotkanie z Wami. A Wy dziewczyny jak jedziecie pociągami obie? O której będziecie w Gdańsku?

Marzenia - 2018-03-02, 10:26

Reniu a może byś się sama wybrała na tą konferencję? To tylko 2 dni. Mąż na pewno da sobie radę z dziewczynami. Za bilety PKP powinni ci zwrócić pieniądze ale za konferencję myślę, że nie zwrócą. Dziecka szkoda narażać i ciągnąć z sobą na drugi koniec Polski przy takiej pogodzie. Wydarzyć się może wszystko i ten mróz okropny nie ustępuje. Współczuję Wam temperatury. U Was chyba jest najzimniej. Słyszałam, że u Was jest -20 u nas dzisiaj o 11.00 jest -11


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group