To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie GRAAL - Treningi biofeedback dla dzieci i młodzieży z zD Małopolski

anna30 - 2013-09-05, 22:01
Temat postu: Treningi biofeedback dla dzieci i młodzieży z zD Małopolski
Rozpoczynamy rekrutację do projektu "Treningi biofeedback dla dzieci i młodzieży z Zespołem Downa"
Szanowni Państwo,
Do udziału w projekcie zapraszamy:
dzieci i młodzież z zespołem Downa w wieku 4-18 lat mieszkającą w woj. Małopolskim.
Zakwalifikujemy osoby posiadające pozytywną opinię neurologa potwierdzoną zaświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w treningach (na podst. badan - m.in. hiperwentylacji), wskazane jest również posiadanie badanie EEG z opisem
Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z podstawowego cyklu terapii (15 godz.)
Treningi poprawiają koncentrację uwagi, szybkość myślenia, kreatywność, pamięć, polepszają nastrój, samoocenę i sen, równocześnie ucząc relaksu.
Celem terapii jest wytrenowanie oraz utrwalenie prawidłowej amplitudy fal mózgowych. Wykorzystując plastyczność mózgu trenowane „umiejętności” zaczynają zachodzić automatycznie, co przekłada się na ogólne funkcjonowanie w życiu codziennym.
Treningi odbędą się na terenie Małopolski. Miejsca zostaną wybrane w zależności od ilości zgłoszeń w danym rejonie.
Więcej informacji w Formularzu zgłoszeniowym w załączeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: mgr Anna Przetocka przetoania@gmail.com Tel. 503 131 288

Z poważaniem
Anna Węgrzyn
koordynator projektu
tel. 888 519 450
e-mail: anna.wegrzyn@graal.org.pl



formularz zgłoszeniowy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group