To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

gr0szek - 2013-09-29, 14:37
Temat postu: Testowanie nowej Downoteki
Szanowni Czytelnicy Downoteki (w skrócie SCD :spoko: )! Pod tym linkiem: nowa Downoteka umieściłem testową wersję aplikacji obsługującej naszą wypożyczalnię. Mam do Was wieeeeeeelką prośbę! Zanim uruchomimy funkcjonalnie nową Downotekę (i opublikujemy wszystkie instrukcje etc. itp.) proszę o sprawdzenie czy zgadzają się zamieszczone w nowej Downotece dane:
1. Czy książki są przypisane właściwym posiadaczom.
2. Czy w kolejkach znajdują się właściwe osoby.

Zanim nie uporządkujemy tych informacji nie warto uruchamiać aplikacji, gdyż będzie to aplikacja samoobsługowa i jej start powinien odbyć się na "wyczyszczonym" z błędów przedpolu.

W Downotece jest trochę ponad 70 pozycji. Można je sortować według tytułów i autorów (alfabetycznie, rosnąco i malejąco). W tej chwili funkcjonalności zapisywania się, przekazywania, rejestrowania itp. są wyłączone.

Jeśli jakieś informacje o posiadanych książkach i zapisanych osobach są niezgodne z rzeczywistością proszę o jak najszybszą informację!

anna_maria - 2013-09-29, 20:03

Fajnie to wygląda. A jak się do niej zarejestrować?
sambaaa - 2013-09-29, 21:43

Pojawił się błąd - "Pytania których się nie zadaje.12 reportaży, 12 ważnych odpowiedzi" jest u mnie :-)
aga75 - 2013-09-29, 22:41

Hmmm...
W kolejkach jestem jak trzeba.
Ale pojawił mi się taki oto komunikat:

"aga75, Twoje konto w Downotece wygasło - zaktualizuj dane"

Co powinnam teraz zrobić?

grażyna - 2013-09-30, 06:04

"Pytania których się nie zadaje.12 reportaży, 12 ważnych odpowiedzi" o numerze 0066 jest u mnie, nie u szałwii.

Druga pozycja "Egzamin z miłości" jest u mnie, zgadza się. Jeszcze nie doszłam na pocztę, żeby odesłać do magdowki :oops: .

W jakiej kolejności są wpisywanie książki, szukałam alfabetycznie ;-) .

efcia - 2013-09-30, 10:19

Ja kiedyś prosiłam o zapisanie mnie w kolejkę na "Zabawy dydaktyczne dla przedszkoli" i "Fenomen przywiązania" i nie ma mnie na liście.
Reszta się zgadza.

groszek - 2013-09-30, 10:25

Dzięki dziewczyny, że sprawdzacie i jesteście czujne! :*
gr0szek pojechał na dwa dni integracyjne z pracy, więc pojawi się w wątku we wtorek wieczorem.
Co do kolejek.
Przepisał tylko te , które są na starej liście kto następny. Nowych zapisów nie zrobił, żeby dać Wam szansę samodzielnego wpisania się już za dwa , trzy dni :spoko: i przetestowania jak to działa.

Efciu sama zapiszesz się wkrótce na te pozycje, które chcesz przeczytać :tak:
Aktualnie najważniejszą wiadomością, na którą czeka jest
czy numer i tytuł książki zapisany w Downotece zgadza się z rzeczywistościa


aga75 napisał/a:
Hmmm...
W kolejkach jestem jak trzeba.
Ale pojawił mi się taki oto komunikat:

"aga75, Twoje konto w Downotece wygasło - zaktualizuj dane"

Co powinnam teraz zrobić?


Pewnie minął czas odświeżania.tak mi się zdarzało jak wpisywałam książki.
To jest tak jak na forum, jeśli pół godziny nic nie klikamy , czy wpisujemy, wypadamy z sesji.
Tak myślę, na pewno Twoje konto będzie aktualne...

sambaaa napisał/a:
Pojawił się błąd - "Pytania których się nie zadaje.12 reportaży, 12 ważnych odpowiedzi" jest u mnie :-)

Piszcie kochane z numerem książki, ponieważ są w tym przypadku dwa egzemplarza

anna_maria napisał/a:
Fajnie to wygląda. A jak się do niej zarejestrować?

Na razie nowe rejestracje zablokowane...

Jak tylko gr0szek poprawi wszystkie błędne przyporządkowania książek, napisze krótką instrukcję korzystania z Downoteki i będzie można się rejestrować.
:prosze: :papa:

hoobs - 2013-09-30, 12:05

Mi też się pojawia komunikat: twoje konto w Downotece wygasło - zaktualizuj dane. Ale tak naprawdę jeszcze tam się nie logowałam...
groszek - 2013-09-30, 18:27

A jak z książkami zgadzają się zapisy?
Hoobs Czy masz -Wspomaganie rozwoju dzieci z zespołem Downa - teoria i praktyka?

mad - 2013-09-30, 20:21

Ja mam jeszcze Poczwarkę, a nie jest chyba wpisana, są tylko dwie, albo mi się nie wyświetla
joanna79 - 2013-09-30, 20:35

Mam wciąż wpisanych "Niepowtarzalnych" a oddałam je sabinie 216 :( Zagadam ja jeszcze na priv.
groszek - 2013-09-30, 21:01

sambaaa napisał/a:
Pojawił się błąd - "Pytania których się nie zadaje.12 reportaży, 12 ważnych odpowiedzi" jest u mnie :-)


Prosze podaj numer książki :tak:



mad napisał/a:
Ja mam jeszcze Poczwarkę, a nie jest chyba wpisana, są tylko dwie, albo mi się nie wyświetla


Podaj numer książki :prosze:

joanna79 napisał/a:
Mam wciąż wpisanych "Niepowtarzalnych" a oddałam je sabinie 216 :( Zagadam ja jeszcze na priv.

Jak już wysłałaś to przepiszemy na Sabinę 216
:prosze:

Sabino 216 odezwij się że już ją masz u siebie

hazel - 2013-09-30, 21:19

Sprawdziłam książki i kolejki. Wszystko się zgadza. Proszę tylko o aktualizację, bo dotarła do mnie jeszcze "Wyspa mojej siostry" od edyty.editt (Z21-0023).
evciak - 2013-09-30, 21:30

Do mnie dziś dotarła książka - Człowiek niepełnosprawny w otoczeniu społecznym (Z21-0065).
Margola - 2013-10-01, 09:02

Kar nie będzie, ale paluszkiem pogrozimy ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group