To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

magdowka - 2013-11-26, 08:30

Chciałam zgłosić, że przeczytaliśmy już książkę Egzamin z miłości - poproszę na prv adres: asika1979
Wojtala - 2013-11-26, 17:57

KasiaJastrząb napisał/a:
Dziewczyny pomocy gdzie należy zapisać się do Nowej Downoteki :?:


:arrow: Tutaj masz link do nowej downoteki. Zapisujesz się samodzielnie na wybraną pozycję.

dagi - 2013-11-27, 09:31

Przeczytałam Mój rok - wiosna, proszę o adres na pv edyta.editt :-)
evciak - 2013-12-01, 22:29
Temat postu: Mamusiu dlaczego mam zespół Downa
Bardzo proszę, o przesunięcie mnie w pozycji "Mamusiu dlaczego mam zespół Downa" na koniec kolejki. Nazbierałam już trochę książek, a nie chce przetrzymywać. Pozdrawiam :-D
groszek - 2013-12-01, 22:30

ok :spoko:
iwi - 2013-12-03, 09:20

Daję znać, że książki do mnie dotarły.

Nie kliknęłam jeszcze, bo mnie nie wpuszcza do Downoteki.
Po kliknięciu linka na stronie głównej wylogowuje mnie z forum.
A po wejściu np. z moich postów pisze mi, że:
"(1) Nie jesteś uprawniony do wejścia do Downoteki. Prosimy o zalogowanie się na forum Zakątek21."
albo
"(2) Nie jesteś uprawniony do wejścia do Downoteki. Prosimy o zalogowanie się na forum Zakątek21."

Mniemam, że trwają jakieś prace w bibliotece i jest chwilowo nieczynna.

gr0szek - 2013-12-03, 09:52

Iwono - sprawdzę, co się dzieje wieczorem!
iwi - 2013-12-03, 14:08

Gr0szku, dobrze, poczekam. :-)
Dzięki!

Zauważyłam, że mamy szyfrowanie. Jak w banku. ;-)

magda - 2013-12-03, 14:34

iwi napisał/a:


Zauważyłam, że mamy szyfrowanie. Jak w banku. ;-)


Spostrzegawcza jesteś Iwonko. Tak, to prawda. Zakupiliśmy certyfikat SSL. Z uwagi na bezpieczeństwo bazy danych adresowych na portalu i forum , koniecznym stało się zgłoszenie Zakątka do GIODO ( Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).

Wojtala - 2013-12-03, 15:21

magda napisał/a:
iwi napisał/a:


Zauważyłam, że mamy szyfrowanie. Jak w banku. ;-)


Spostrzegawcza jesteś Iwonko. Tak, to prawda. Zakupiliśmy certyfikat SSL. Z uwagi na bezpieczeństwo bazy danych adresowych na portalu i forum , koniecznym stało się zgłoszenie Zakątka do GIODO ( Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).


To dlatego mi dziś w telefonie strona zakątkowa szalała :roll: - cały czas jakieś dziwne pytania o certyfikaty wyskakiwały :-? . Nie miałam pojęcia o co chodzi. Teraz przynajmniej wiem dlaczego.

gr0szek - 2013-12-03, 19:45

Jest problem z SSL-em. Nie tylko w Downotece - np. jak chcę napisać post (po zalogowaniu) muszę się drugi raz logować...

W DOwnotece będę zmieniał wszystkie odwołania do bazy danych - muszę przestawić na bezpieczne połączenia. Trochę to czasu zajmie...

dagi - 2013-12-03, 20:14

Wysłałam dzisiaj książkę do edyta.edit ale nie mogę zmienić statusu w Downotece.
kabat - 2013-12-03, 21:07

Sprawdźcie proszę, czy adres zaczyna sie od https, czyli
https://www.zakatek21.pl/Downoteka/
albo czy jest kłódeczka przy adresie strony, tak jak przy logowaniu do banku. Jeśli jest, to downoteka powinna działać, przynajmniej u mnie działa.
Tutaj więcej na ten temat.

iwi - 2013-12-03, 22:14

Działa! :-D

Otrzymanie kliknięte. :tak:

magda - 2013-12-06, 22:50

Z okazji Mikołaja mamy dla Was prezent. Zakupiliśmy nowe książki :-D Wprawdzie nie wprowadziłam ich jeszcze do Downoteki ale już niedługo będą do Waszej dyspozycji.

1. Inni a jednak tacy sami. Zabawy z niepełnosprawnymi Autor: Johannes Halbig, Reinhard Wehnert

2. Wokół dorosłości z niepełnosprawnością intelektualną
Autor: Dorota Krzemińska, Iwona Lindyberg

3. Życie z zespołem Downa. Narracje biograficzne rodziców, rodzeństwa i dorosłych osób z zespołem Downa Autor: Agnieszka Żyta

4. Wybrane uwarunkowania jakości życia rodziców dzieci i młodzieży z zespołem Downa
Autor: Lucyna Bobkowicz-Lewartowska

5. Alternatywne i wspomagające metody komunikacji
Autor: Jacek Błeszyński (pod red.)

6. Jąkanie uwarunkowane obniżoną aktywnością histydazy - Elżbieta Stecko

7. Rozwój mowy dziecka w świetle integracji sensomotorycznej - Swietłana Masgutowa,Anna Regner

8. CO DZIEŃ ŁATWIEJ. ĆWICZENIA EDUKACYJNE - Autor: Wianecka E., Masłowska J.

9. Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju u dzieci z chorobami genetycznymi - Kaczan Teresa, Śmigiel Robert

10. Zespół Downa w XXI wieku

11. Niebo istnieje naprawdę - Todd Burpo



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group