To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

MagdaO - 2013-10-01, 10:21

U mnie "Nella" się zgadza :tak:
justab - 2013-10-01, 11:52

Dlaczego moje konto w Downotece wygasło. Jak mam zaktualizować dane?
justab - 2013-10-01, 12:07

A wszystko inne sie zgadza
groszek - 2013-10-02, 22:28

justab napisał/a:
Dlaczego moje konto w Downotece wygasło. Jak mam zaktualizować dane?


Jeszcze nikt nie ma aktywnego konta.Komunikat jest mylący, będzie zmieniony :tak:

Wojtala - 2013-10-03, 04:58

Numery książek i stan posiadania - zgodne :-)
groszek - 2013-10-03, 10:05

:wow: ale jesteś skowronek!
dzięki za wiadomość!

Wojtala - 2013-10-03, 10:08

groszek napisał/a:
:wow: ale jesteś skowronek!
dzięki za wiadomość!


Hehe - od drugiej nie spalam :lol:

groszek - 2013-10-03, 21:54

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje zapytania o książki, dziwi mnie, ze jednak nie wszyscy.
Poprawki już wprowadzone, choć stale książki wędrują ;/
Proszę bądźcie czujni i sprawdzajcie czy nie macie za dużo, lub za mało książek na koncie w Downotece

agajagoda - 2013-10-03, 22:12

U mnie też wszystko się zgadza, super ta nowa Downoteka :spoko:
Jezior - 2013-10-03, 22:35

u mnie ok
groszek - 2013-10-04, 17:38

No to super do następnej zmiany czytelników :roll: :papa:
gr0szek - 2013-10-06, 01:04

Szanowne Czytelniczki i Czytelnicy!

Uruchomiłem obieg książek w nowej Downotece - teraz już wszyscy mogą sami się zapisywać od kolejki, przekazywać informacje o zakończeniu czytania, o wysłaniu książki etc.

Proszę o zapoznanie się z "Pomocą" w nowej Downotece.

Zanim nie będzie ukończona rejestracja Downoteki w GIODO (jako bazy danych osobowych), nie mamy prawa umieszczać w bazie jakichkolwiek adresów do wysyłki. Jak tylko przeskoczymy tę barierę będę prosił o wprowadzenie adresów do Downoteki i wtedy przesyłanie książek będzie uproszczone. A do tej pory - po zakończeniu lektury i kliknięciu linku "powiadom o zakończeniu lektury" proszę skontaktować się osobiście (na pw albo inaczej) z pierwszą osobą z kolejki celem otrzymania adresu.

Więcej jest w "Pomocy" na stronie nowej Downoteki. I proszę nie zwracać uwagi na komunikat, że się nie jest zarejestrowanym... Dopóki GIODO etc. itd. ten komunikat będzie się wyświetlał. Obecnie każdy, kto ma konto na forum może wejść do Downoteki.

kasia551210 - 2013-10-06, 09:01

U mnie czekają ,,Żółte kółka'' do wysłania, już przeczytana
grażyna - 2013-10-06, 09:22

kasia551210, wchodzisz w Downotekę i klikasz, że przeczytana, sprawdzasz kolejkę i wysyłasz do następnej osoby. Jak nie ma kolejki to trzymasz, aż się ktoś zgłosi.

Mam problem z zapisaniem się na pozycję, którą ma magda. Klikam zapisz się i wykasowuje mi downotekę :lol: Tzn., robi się biały ekran. Następna próba z drugą książką(ta sama pozycja) i to samo, dopiero za trzecim razem klikam w książkę, która jest u zakątkowiczki i zapisuje mnie w kolejkę.
Czy to delikatna sugestia, że by pożyczać książki od siebie, a nie wyprowadzać nowe z downoteki :okular: :lol:

Może gdzieś link dać do tej nowej na widoku? Czy może już jest, a ja nie znalazłam?

aniak - 2013-10-06, 15:03

Niektóre okienka z opisami są tak długie, że nie mieszczą się na moim ekranie i nie mam możliwości doczytania do końca i zamknięcia okienka. Musze zamknąć duże okno i jeszcze raz otwierać Downotekę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group