To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

gr0szek - 2013-10-06, 16:28

grażyna napisał/a:
kasia551210, wchodzisz w Downotekę i klikasz, że przeczytana, sprawdzasz kolejkę i wysyłasz do następnej osoby. Jak nie ma kolejki to trzymasz, aż się ktoś zgłosi.

Mam problem z zapisaniem się na pozycję, którą ma magda. Klikam zapisz się i wykasowuje mi downotekę :lol: Tzn., robi się biały ekran. Następna próba z drugą książką(ta sama pozycja) i to samo, dopiero za trzecim razem klikam w książkę, która jest u zakątkowiczki i zapisuje mnie w kolejkę.
Czy to delikatna sugestia, że by pożyczać książki od siebie, a nie wyprowadzać nowe z downoteki :okular: :lol:

Może gdzieś link dać do tej nowej na widoku? Czy może już jest, a ja nie znalazłam?


Grażyno - jak taki błąd stwierdzasz, to jak najszybciej do mnie na priv - krótki opis + jakieś bliższe dane np. numer katalogowy książki... Za chwilę się tym problemem zajmę.
Pzdr

gr0szek - 2013-10-06, 16:30

aniak napisał/a:
Niektóre okienka z opisami są tak długie, że nie mieszczą się na moim ekranie i nie mam możliwości doczytania do końca i zamknięcia okienka. Musze zamknąć duże okno i jeszcze raz otwierać Downotekę.


OK - zgłoszenie przyjęte... :spoko:

Tak btw to kliknięcie w ciemniejsze pole wokół okienka z opisem powinno zamknąć ten opis.

aniak - 2013-10-06, 16:43

gr0szek napisał/a:

Tak btw to kliknięcie w ciemniejsze pole wokół okienka z opisem powinno zamknąć ten opis.


OK, dzięki.

kasia551210 - 2013-10-06, 18:26
Temat postu: gr0szek
grażyna napisał/a:
kasia551210, wchodzisz w Downotekę i klikasz, że przeczytana, sprawdzasz kolejkę i wysyłasz do następnej osoby. Jak nie ma kolejki to trzymasz, aż się ktoś zgłosi.

Mam problem z zapisaniem się na pozycję, którą ma magda. Klikam zapisz się i wykasowuje mi downotekę :lol: Tzn., robi się biały ekran. Następna próba z drugą książką(ta sama pozycja) i to samo, dopiero za trzecim razem klikam w książkę, która jest u zakątkowiczki i zapisuje mnie w kolejkę.
Czy to delikatna sugestia, że by pożyczać książki od siebie, a nie wyprowadzać nowe z downoteki :okular: :lol:

Może gdzieś link dać do tej nowej na widoku? Czy może już jest, a ja nie znalazłam?


A ja juz przeczytałam. I co dalej - u mnie jest napisane w żółtym polu ,,książka oczekuje u Ciebie na zgłoszenie''- a gdzie mam nacisnąć że przeczytana??

groszek - 2013-10-06, 21:25

Nigdzie nie klikasz, bo nikt nie czeka na nią w kolejce. Trzymasz w domu i czekasz aż ktoś się zapisze :spoko:
kasia551210 - 2013-10-06, 21:27

Okej. :tak:
gr0szek - 2013-10-06, 21:34

grażyna napisał/a:

Mam problem z zapisaniem się na pozycję, którą ma magda. Klikam zapisz się i wykasowuje mi downotekę :lol: Tzn., robi się biały ekran. Następna próba z drugą książką(ta sama pozycja) i to samo, dopiero za trzecim razem klikam w książkę, która jest u zakątkowiczki i zapisuje mnie w kolejkę.
Czy to delikatna sugestia, że by pożyczać książki od siebie, a nie wyprowadzać nowe z downoteki :okular: :lol:


Błąd poprawiony - występował wtedy, gdy ktoś chciał się zapisać na książkę, która jest w Downotece w dwóch (lub więcej) egzemplarzach.

renia33 - 2013-10-06, 23:25

A mi się pojawiło, że moje konto w downotece jest nie aktywne i mam zaktualizować adres. I tu głupie pytanie: Jak to zrobić?
groszek - 2013-10-06, 23:29

Każdemu się to wyświetla.Tym się nie przejmujesz. :papa:
przeczytaj dlaczego

emka205 - 2013-10-06, 23:37

bardzo fajne to, a mam pytanie, jeśli chciałoby się wzbogacić zasób downoteki to komu przesłać książkę?
groszek - 2013-10-06, 23:41

Wszystkie książki zaczynają od Magdy :spoko: :tak:
emka205 - 2013-10-06, 23:42

groszek napisał/a:
Wszystkie książki zaczynają od Magdy :spoko: :tak:


czyli do niej powinno się przesłać?

groszek - 2013-10-06, 23:54

Napisz maila, bo żeby oddać książkę trzeba wysłać też protokól przekazania książki Downotece :tak:
renia33 - 2013-10-07, 00:16

groszek napisał/a:
Każdemu się to wyświetla.Tym się nie przejmujesz. :papa:
przeczytaj dlaczego
:npech:
Sorry.nieuważnie czytałam.
Juz wszystko jest w porządku

justab - 2013-10-07, 20:37

W nowej Downotece pisze że książkę "mój młodszy brat" ma hoobs ale coś tu nie tak bo właśnie dziś ta ksiażka do mnie wróciła z adnotacja że nie była podjęta przez adresata w terminie. wiec w tej chwili jest u mnie z powrotem. Nr Z21-0054


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group