To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

Makowa - 2014-08-18, 23:27

Hej, mam u siebie Pytania, których się nie zadaje i nie mogę wysłać książki dalej, gdyż użytkownik mikołajLeś nie podał adresu i nie odzywa się na prośbę o uzupełnienie. Pozdrawiam :-) [/b]
groszek - 2014-08-19, 15:27

MikołajLeś przesunięty na koniec kolejki.( choć jak nie podał adresu to pewnie zaraz go usuniemy z kolejki)
wysyłaj książkę do Agajagody :spoko: :papa:

Makowa - 2014-08-19, 17:41

OK, dzięki.
groszek - 2014-10-05, 21:55

Dziewczyny które czekają na Żółte kółka.
jest wolna Książka u agunia77

[Z21-0008]

Zachęcam, żebyście się przepisały do kolejki pod ten egzemplarz, a wykreśliły z innych kolejek, które sie nie ruszają :okular:

grażyna - 2014-10-05, 22:01

Ja chciałam przeprosić tych, którzy czekają na książkę "Mamusiu dlaczego mam zespół Downa" za mną w kolejce. Z powodu remontu w sierpniu wszystkie książki wylądowały w kartonach. Dopiero teraz ja "odkryłam", proszę o usprawiedliwienie. Książkę na pewno przekaże dalej w tym tygodniu.
EdytaEEE - 2014-10-06, 13:12

Już około miesiąc temu wysłałam książkę "Ku lepszej przyszłości. Przewodnik dla rodziców i opiekunów" do Radna35. Dostałam powiadomienie z poczty, że przesyłka została odebrana, ale w Downotece nadal istnieje status "oczekuję na potwierdzenie przesyłki". Pisałam do Radna35 aby odznaczyła odebranie przesyłki, ale bezskutecznie.
Daga - 2014-10-06, 18:00

Ja miałam z nią ten sam problem. Dlatego osoby, które się nie przedstawiły ani nie napisały słowa na forum nie powinny korzystać z downoteki. Tak zresztą mówi regulamin.
baronek - 2014-10-15, 08:13

Czy jest jakiś sposób, żeby siebie nawzajem dopingować do czytania? Albo może do przesyłania książek, jeśli zostały przeczytane albo nawet nie, a zalegają komuś na półce. W czerwcu zapisałam się na "Rodzeństwo osób z niepełnosprawnością". Byłam druga w kolejce. I nadal jestem druga w kolejce! Mimo że upłynęły cztery miesiące! :roll:
Raaaaany, to jest biblioteka, ludzie czekają na książki!!!! Czy nie można tak odrobinę szybciej, z myślą o następnych? Pliiiiss :prosze:

gudinek09 - 2014-10-15, 09:15

Ja też czekam od marca na książkę a zaznaczone mam pobrano adres do wysyłki więc nie wiem czyja to wina poczty czy czytającego
groszek - 2014-10-16, 19:09

baronek napisał/a:

Raaaaany, to jest biblioteka, ludzie czekają na książki!!!! Czy nie można tak odrobinę szybciej, z myślą o następnych? Pliiiiss :prosze:


niestety ta myśl o innych coraz bardziej zanika - nawet u nas na forum!



Tomek w wolnej chwili zrobi tak, żeby w miejscu - dostępność książki - pojawiała się data potwierdzenia jej otrzymania , więc będzie już widoczne ile czasu ktoś czyta - a po dwóch miesiącach już będzie czarno na białym , że jest przetrzymywana.
Wysyłaliśmy do przetrzymujących ponaglenia mailem, ale efekt mizerny.
Następnym krokiem będzie poprzesuwanie osób przetrzymujących na koniec kolejek po inne książki

EdytaEEE napisał/a:
Już około miesiąc temu wysłałam książkę "Ku lepszej przyszłości. Przewodnik dla rodziców i opiekunów" do Radna35. Dostałam powiadomienie z poczty, że przesyłka została odebrana, ale w Downotece nadal istnieje status "oczekuję na potwierdzenie przesyłki". Pisałam do Radna35 aby odznaczyła odebranie przesyłki, ale bezskutecznie.


Radna 35 ma 2 książki i obawiam sie, że są dla nas stracone!!!

gudinek09 napisał/a:
Ja też czekam od marca na książkę a zaznaczone mam pobrano adres do wysyłki więc nie wiem czyja to wina poczty czy czytającego


a jaka to książka?

gudinek09 - 2014-10-18, 15:49

poradnik logopedyczny
magda - 2014-10-30, 21:15

Dziewczyny, proszę przeglądnijcie kolejkę w downotece. Kolejki w niektórych pozycjach są niewyobrażalne :wow:
Będę pytać o każdą pozycję na forum, kiedy zostanie przekazana dalej :okular:

Alternatywne i wspomagające metody komunikacji [Z21-0083] - aga75 ?

Cela - odpowiedź na zespół Downa [Z21-0042] - hazel ?

Co dzień łatwiej. Ćwiczenia edukacyjne [Z21-0088] - aga75 ?

Dziecko o specjalnych potrzebach w kręgu interdyscyplinarnej terapii [Z21-0102] - aga75 ?

Dziecko z zespołem Downa - wybrane zagadnienia terapii [Z21-0063] - justab ?

Gry i zabawy z dziećmi [Z21-0095] - efcia ?

Inni, a jednak tacy sami - zabawy z niepełnosprawnymi [Z21-0085] - Magda O. ?

Integracja sensoryczna a neuronauka od urodzenia aż do śmierci [Z21-0017] - hoobs ?


Na dziś tyle, pozostałe w kolejnych dniach.

MagdaO - 2014-10-30, 22:04

Jejciu, przepraszam :-? Gapa, ze mnie, zupełnie zapomniałam o tej książce :-( Jak się uda to wyślę ją jutro, jak nie to na pewno w poniedziałek.
hoobs - 2014-10-31, 10:05

Ja czytam i czytam i jeszcze nie skończyłam. W listopadzie postaram się przesłać dalej.
hazel - 2014-10-31, 23:56

Cela - odpowiedź na zespół Downa [Z21-0042] - hazel ?

Wysłałam w kwietniu - dotarła pod wskazany adres, sprawdzałam w śledzeniu przesyłek. Niestety nie zostało kliknięte, że książka zmieniła czytelnika



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group